Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eh wreszcie mogę do Was zajreć.Udało mi się posprzątać jako tako,ale przynajmniej da się tu wejść 🤪 moje dziecko jak zwykle mnie wkurzyło.Poszła do sklepu i po kostki w błoto weszła i tak zostawiła te buciory na przedpokoju ja odkurzam i znajduje te piękne buciki.Wzięłam i na korytarz jej wywaliłam 😠 już czasem nie wyrabiam z nią.

AgnieszkoW Lenka śliczna rośnie jak szalona 😁

A ja sobie teraz siedze na brzuszku,pije kawke i jem ciasto które sama sobie...kupiłam 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam sobotnio 🙂

Dzisiaj wszystkie dziewczyny czymś zajęte i pustki 😉
Ja już wróciłam z zakupów, bo Majka jutro idzie na urodziny do koleżanki i musiałyśmy kupić prezent.
Teraz zjadłyśmy obiad, a mąż pojechał po jakieś części do samochodu, więc jak zwykle jesteśmy same. Zaraz muszę ogarnąć chałupkę, bo bałagam mam niezły 😮

AgnieszkoW bardzo dziękuję za przepis!!! Jak tylko odstawię małą od cyca, to go zrobię, bo na razie nie mogę jeść nabiału 😞

Może uda mi się rozdać trochę oklasków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no AgnieszkoW tak to jest przy dzieciaczkach że albo się nie da upiec albo się nie chce 🙂
No tak sobota niby wolne a męża i tak nie masz 😞 no ale skończycie się budować to będzie miał więcej czasu dla Was 🙂

A powiedzcie mi dziewczynki bo wczoraj jak tak byłam w tym kościele to było cholernie zimno i tak myśle że do 9 maja aż tak się kościół nie nagrzeje.Czy nie będzie głupio wyglądało jak nałoże Emili ten kożuszek biały do kościoła??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

Ja już po zakupkach i po plotach 😁 Teraz czekam na obiadek, który przyrządza nam moja psiapsióła 🙂
Na mnie nic nie było w sklepach, za to Piotrek ma czadowego rampersa z tygryskiem 🙂

AgaW mi się nie wyświetlają zdjęcia Leny 😞

Mittko naprawdę ciężko stwierdzić jak będzie w kościele w maju, ale jak będzie zimno to pewnie, że możesz założyć kożuszek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO NIE PRZEJMUJ SIE TYLKO BIERZ TEN KOZUSZEK DO KOŚCIOŁA DLA EMILKI. NAJWYZEJ GO NIE UZYJESZ JAK BEDZIE CIEPŁO.

EWO NIE WIEM DLACZEGO CI SIE ZDJECIA NIE WYSWIETLAJA 😞

W KOŃCU MÓJ SLUBNY WRÓCIŁ. KĄPIE SIE 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoW mi tylko jedno zdjęcie się wyświetliło, te ze stópkami 🤨

Ewo szkoda, że dla siebie nic nie znalazłać, ale ja też tak mam... Ale to chyba dlatego, że zakupy zawsze zaczynam od stoisk dziecięcych 🤨 😁 😁

Mittko pewnie, że kożuszek pasuje! A sukieneczkę już macie? Pochwal się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki
Mam prośbę(jeśli to nie kłopot dla Was 🙂...Jak dodajecie zdjęcia w profilu?...bo ja sobie wymazałam i teraz mam okienko jakieś szare ☺️.....to z wrażenia,bo kilkanaście minut temu zauważyłam u mojego Oliwierka zębolka....
Dzięki i pozdrawiam Grudniaczki i ich Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki:*

Padam na twarz 🤢

Wróciłam ze szkoły i jestem okropnie zmęczona 🙂 Jeszcze zdążyłam iść na spacerek z Sandrą 🙂 Pospacerowałyśmy koło domku i poszłyśmy do cioci na herbatkę 🙂 O dziwo Sandra grzeczna była 🙂

Tyle, że jak byłam w szkole to ten urwisek nie chciał wogóle mleka pić z butelki i mama miała z nią mały problem 🤢 Dopiero jak wróciłam to się tak dosadziła do cyca, że doiła ładne 40 nminut 🤪 🤪 🤪

A teraz w międzyczasie nadrobię forum 🙂 mam nadzieję, że uda mi się i że uda mi się jeszcze co nieco popisać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUŚKI 🙂

MY JUŻ W DOMKU 🙂 BARTOSZ WYKĄPANY, PO CYCU I SIEDZI NA MAMUSI KOLANKACH I PATRZY JAK POSTA PISZĘ 🙂
WŁAŚNIE DOSTAŁ CZKAWKI 😁 😁 😁

MITTKO SUKIENKA SUPER DO CHRZTU 🤪 🤪

AGA ALE LENKA TO FAKTYCZNIE PULPECIK NA SAMYM CYCU 🤪 🤪 🤪

DZIĘKUJĘ WAM ZA OKLASKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobrywieczór! 😁
mittka ja też bym się wkurzyła i to nieźle, bo przed chwilką myłam podłogę i też ładne buciki do mycia, myślę że kożuszek to nie będzie nic dziwnego, bo przecież w kościołach przynajmniej niektórych można nie wstać z miejsca, bo się przymarzło 😉 naprawdę ładna ta sukieneczka tylko ja mam chłopczyka i jemu takiej nie założę 😁 u mojej mamy w sklepie były sukieneczki do chrztu chyba identyczne jak na ślub wprost przepiękne jakaś pani kupiła taką i do tego pelerynkę
agnieszkaw26 mi też się wyświetliło tylko to ze stópkami, a pozostałe to było napisane "eror 404" to ładnie Lenka rośnie jak na dziewczynkę 🤪

Chałpkę też ogarnęłam, przycisnęłam Pawła żeby pomył naczynia, a teraz on myje ja leżę z Wikiem i oglądamy Seksmisję z kasety, ja chcę być kobietą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochaniutkie!

Nie ma mnie bo korzystam poki moi rodzice sa tutaj, dzisiaj bylismy dluuugo nad morzem i bylo wspaniale! Chalupka wyglada coraz lepiej, teraz tylko zostalo wrzucic jakies mebelki i bedzie gicio! 🤪 🤪 🤪 🤪

Mam nadzieje ze wszystko u was lokiej!

Buziaczkow sto dwa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola ja też bym chciała mieszkać nad morzem, ale to tsunami, zalać to może wszystko, boję też trzęsień, huraganów no i wulkanów lepiej niech ja mieszkam w Polsce tutaj jeszcze jest bezpiecznie (powiedzmy) a poopalać to bym się poopalała tylko, że mnie ciężko się opalić 😞 mogę tydzień siedzieć na słońcu i tylko piegi na twarzy będą brązowe. Przyjedź do mnie do Kłobucka to możesz się opalać topless (nie wiem jak to się pisze) i nikt Cie nie zobaczy, chyba że Paweł coś wykombinuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski
kurna ale mnie wkurza że nie mogę przez tel pisać postówu nas cały dzień ok jeśli chodzi o małego, jakoś wyjątkowo grzeczniejszy się zrobił... czyżby obecność taty na niego tak działała?
byliśmy na zakupkach dziś, potem przyjechała kuzynka z mężem i cóką 3letnią no i mały nie pospał popołudniu za to padł o 20!!!!!!!!!!!! i spi!!!!!!!!!!!!!!!! wczoraj też zasnął po 20 🙂 ale jak go tak chwalę to pewnie jutro mu się odmieni...
Mittko jaka śliczna ta sukieneczka!!! a futerko jak najbardziej będzie pasowało! ach ale Emilka będzie pięknie wygladała!

A Lenka słodziaśne ma stopki!!! ach ja też uwielbiam całować takie malutkie stopki Szymka! i pomyslec że niedługo będą wielkie w rozmiarze 45 🙂 fuuuuuuuj 🙂 🙂 🙂 a najbardziej lubię jak Szymek ma rajstopki i te jego słodziaśne giraski są takie fajowskie 🙂

Wiolka ciesz się rodzinką 🙂 ale Wam się udało 🙂

No to na tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...