Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂

Zaraz dopiero zacznę nadrabiać posty, bo od przedwczoraj ostatni raz byłam...

Dopiero co uśpilam Sandrę, a nie powiem, bo miałam problem, płakała i płakała nawet cyca nie chciała za bardzo, ale ponosiłam ją na rękach, poprzytulałam i wkońcu podoiła cycora i śpi 🙂 Zobaczymy ile 🙂

Ok, czytam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

MY JAK NA RAZIE PO SPACERKU 🙂 NOGI MI DO DUSZY WCHODZĄ 😜 😜 😜 😜 😜
LEŻY MOJE DZIECKO I Z SIĘ PLUJE NA OKOŁO 😁 😁 😁 😁 😁 😁

FREDKA ZDJĘCIE SUPER TYLKO SZKODA ŻE TY TAK TROSZKĘ SCHOWANA 😜

A JA ZAUWAŻYŁAM ŻE MOJEMU DZIECKU POSMAKOWAŁY KASZKI I MLECZKO I NAWET Z CYCA ZA BARDZO NIE CHCE JEDYNIE W NOCY PODOI 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc dziewczynki 🙂

my noc w miarę ok, za godzine idziemy do lekarza, bo Lenka nadal kaszle i ma katarek, a wczoraj nie udało nam sie jednak nigdzie dostać a do szpitala nie chciałam jechać, bo nie było aż tak źle.

Agaw domek śliczny jak mały zamek wygląda 🙂 (to na parapatówkę czujemy się zaproszone 😁 😁 😁)
fredka super laseczka z ciebie, trzymam kciuki żeby się nadal wszystko układało tak dobrze 🙂

persy tak to jest z facetami, ale pewnie niedługo uda wam się dogadać 🙂

Ewa wózeczek extra a Piotruś super w nim wygląda, już taki wielki chłop 🙂

mittka to numer z tym chrzestnym, ale coś zauważyłam że kościół coraz bardziej stanowczo podchodzi do spraw chrztu, ślubu itp, coraz więcej problemów stwarzają 😠

reszty nie pamietam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
mały zasnął wczoraj o 20 🙂 🙂 🙂 więc mamusia z tatusiem korzystali 🙂 i z najważniejszym momencie maluch zaczął płakać ale wystarczyło porobić "ciii" i się uciszył bo dopiero by było 🙂
no a poza tym to nocka ok, była u nas pielegrniarka środowiskowa. Jak zadzwoniła to się wystraszyłam bo nie słyszałam żeby chodziła po domach... myślałam że to opieka społeczna... ale na szczescie z ośrodka zdrowia babka przyjechała zrobić wywiad o małym,czy wodzi wzrokiem, czy trzyma główkę no i takie tam i pouczyła mnie o tym kiedy co wprowadzać więc teraz teściowa niech mi naskoczy ze swoimi tekstami że już zupkę jarzynkową mam dawać...

POza tym...
Ewunia, Piotruś jest po prostu de best! ten uśmieszek zwala z nog a Ty jak ładnie wyglądasz! No a kareta pierwsza klasa! super wózek aż mnie kusi zeby też kupic ale mój to jeszce w gondoli posiedzi tym bardziej że mamy w niej oparcie, tzn ten materacyk można podnoscic bo jest regulowany aż do pełnej siedzącej pozycji.

Agaw26 domeczek śliczny! ach pozazdrościć

Mittka mam nadzieję że uda się coś załatwić a jak nie to uda się znależć nowego chrzestnego

PannoNikt no pogoda niezła... współczuje

Fredka ślicznie wyglądałas cieszę się że jesteś szcześliwa!

więcej nie pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczko, cieszę siż, że jesteś szczęśliwa 🙂 i oby było juz tylko coraz lepiej 🙂 Super zdjęcie i przecudaśnie wyglądałaś 🙂

AgaW I AGAK1601 ale macie super domki! Pozazdrościć 🙂 Nie ma to jak na swoim 🙂 To pewnie teraz odliczacie dni ale do przeprowadzki 😜

Ewa84 ale ten Piotruś akrobata mały 🙂 Nic tylko patrzeć jak zaraz zacznie siedzieć 🙂
Udanych zakupów 🙂 czekamy na zdjęcia co kupiłaś 🙂

Asiula, gratuluję niepowtarzalnej okazji 🙂 grzechem byłoby nie skorzystać 🙂

więcej nie pamiętam... 🙂

Co do jedzonka...to już pisałam, że mam problem, żeby Sandrze cokolwiek wcisnąć innego poza piersią... 🤢 w sobote jedziemy do lekarki, więc mam nadzieję, że coś nam doradzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko zajebiście że się układa ok! trzymam kciuki oby było tak dalej !!! 😘

Ach te domki marzenie ... Z mężem mamy już wybrany projekt wymarzonego domku, tylko działki i kasy brak, dobrze że za marzenia się nie płaci 😉 🤪
a to projekt: http://www.domdlaciebie.com.pl/?akcja=szczegoly&id_domku=125&unset=2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIU TO SUPER ŻE TAKA OKAZJA WAM SIĘ TRAFIŁA 🤪

A MOJEGO KAMILKA BRZUSZEK BOLI 😞 DZWONIŁAM DO LEKARKI TO KAZAŁA DAĆ MU HERBATKO I OBSERWOWAĆ GO, JEŻELI NIE PRZEJDZIE TO NA POGOTOWIE IŚĆ BO MÓWI ŻE ONI I TAK NIC NIE PORADZĄ A NA POGOTOWIU DOKŁADNIE GO ZBADAJĄ 😞 MAM NADZIEJE ŻE MU PRZEJDZIE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze to tylko brzuszek ... jesli by do tego doszla biegunka moge ci dac nazy lekow ktore mi lekarka przepisala ... wikusiowi przeszlo mowiac praktycznie na drugi dziem ... ale i tak mam nadzieje ze to nic powaznego i za godzinke mu przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh dziewczynki... Tak myślę i myślę o tej sprawie w sądzie, czytam na internecie, i są rzeczy które dają mi jakąś nadzieję, ale zarazem wszystko wydaje się być dla mnie niemożliwe 😞
Chciałabym bardzo, aby przysądzili alimenty, abym miała wyłączne prawa rodzicielskie i władzę nad Sandrą, ale co będzie, jeśli i jemu zostanie ta władza i prawa przyznane, i co wtedy 😞 Będę musiała już znosić go do końca życia 😞 A ja tak się boję tego człowieka, i tak się boję o nasze dobro 😞Nie chcę by ingerował w nasze życie 😞 Chcę, żebyśmy sobie ułożyły życie w spokoju, nie w ciągłych nerwach, strachu i obawie 😞 Nie chcę być męczona psychicznie, strasznona, i nie chcę by na to Sandra musiała patrzeć 😞 Juz na samą myśl staję sie nerwowa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JUŻ PO SPACERKU, LENKA LEZY W ŁÓZECZKU I MARUDZI... WRRRR

KAROLCIU NIE SĄDZE ABY MU PRZYZNALI JAKIEŚ PRAWA DO SNADRY SKORO DO TEJ PORY SIE NIA NIE INTERESOWAŁ. A JESLI BEDZIE CI GROZIŁ, NACHODZIŁ CIE CZY COŚ PODOBNEGO TO ZGŁOŚ TO NA POLICJE. NIKT NIE MA PRAWA NIKOGO ZASTRASZAC.

EWO TWÓJ PIOTRUS WIDZE TAK CHCE SIEDZIEĆ JAK MOJA LENKA. TEZ JEJ CZASEM POZWALAM CHWILE TAK POSIEDZIEĆ. ŚMIESZNIE WTEDY WYGLĄDA.
SPACERÓWKE MA ŚWIETNĄ. TAK TO MOŻNA WOZIĆ MALUSZKA 🙂 ŚWIAT SOBIE OGLĄDA, A NIE ZAMKNIETY NA 4 SPUSTY W GONDOLI
A TY WYGLĄDASZ ŚLICZNIE 🙂

AGAK ZRÓB KAMILKOWI MOŻE HERBATKI MIETOWEJ .. MOŻE COS MU ZASZKODZIŁO?? TRZYMAM KCIUKI ŻEBY GO PRZESTAŁ BOLEĆ BRZUSZEK.

EMMAX MOJA LENKA TEZ TAK KASŁAŁA I MIAŁA KATAREK. OKAZAŁO SIE ZE MA ZAPALENIE OSKRZELI. MAM NADZIEJE ŻE TWOJA LENKA JEDNAK TYLKO PRZEZIĘBIONA I OBEJDZIE SIE BEZ ANTYBIOTYKU.

MITTKO CHRZESTNY LENKI ŻYJE W KONKUBINACIE... TEZ BYŁY PROBLEMY ALE W KOŃCU KSIĄDZ SIE ZGODZIŁ. WIĘC CO PARAFIA TO INACZEJ.

FREDECZKO ALE Z CIEBIE SEX BOMBA 🙂 ŚLICZNIE WYGLĄDAŁAŚ 🙂

PICASSO KASZE MANNE ZWYKŁA DAJESZ WIKUSIOWI?? ŁYŻECZKĄ CZY Z BUTLI?? JEJKU JAK MNIE KORCI ZEBY MAŁEJ DAĆ BO JUŻ NIE WYRABIAM Z TYM NOCNYM WSTAWANIEM. MOŻE W KOŃCU BY NOC PRZESPAŁA..

ASIULA FAJNIE ZE WAM SIE TAKA OKAZJA TRAFILA. NAJWAŻNIEJSZE ZE BEDZIECIE Z DALA OD SMOCZYCY 🙂

NO I OCZYWIŚCIE JAK WIĘKSZOŚĆ Z WAS MAM SKLEROZĘ I NIE PAMIETAM CO WIECEJ PISAŁYŚCIE 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACHA PRZYPOMNIAŁO MI SIE. PANNO NIKT WSPÓŁCZUJE CI TEGO ŚNIEGU. TA SZKOCJA TO PORAŻKA POD WZGLĘDEM POGODY 😁
A JAK MARICZKA ŚPI?? ILE RAZY W NOCY WSTAJE NA JEDZONKO??

IDE LENCE JABŁUSZKA NASKROBAĆ ...NIECH POMEMLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga kaszke manne podaje w butelce bo nie chce za bardzo z lyzeczki jesc - moze tylko przecierki .... robie 1stolowa lyzke na 200m mleka i gotuje z tego wychodzi okolo 150 niekiedy mniej ... je na noc ale i tak sie budzi okolo 3-4 zeby sobie dojesc jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...