Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
witam was mamusie...Mam nadzieje ze jeszcze mnie pamietacie 😉
weszlam na brzuszek wchodze na forum grudnioweczek i ba....1386stron do nadrobienia 🤪 😁 😁 😁 😁 jeszcze kilka tygodni i doszlo by pewnie do daty kiedy sie urodzilam 😁...
Kochane macie sliczne malenstwa, swietnie rosna i kazde coraz sliczniejsze...
My walczymy z nadchodzacym zabkiem bo cos sie przebija przebija i przebic nie moze wiec mala ma goraczke placze i w ogole masakra...
serdecznie was wszystkie pozdrawiam i przesylamy buziaki dla wszystkich maluszkow 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaszalalyscie z tymi kawalami 😁
pannonikt ale ta mala jest zdesperowana :P
mitko chyba sie duzo dzialo 🙂
agak zdrowiej szybciutko
wiecej nie pamietam

ja nie mam problemu z glutenem bo moje bobo je go chyba od 3 miesiacaa teraz dostaje gesta kaszke manne ktora moze jesc lyzka - gozej z zoltkiem bo nie wiem jak to zrobic jak mlody skonczy 6 miechow

bylismy u ksiedza i malego ochrzci mi bez problemu ... wystarczylo tylko na niego naskoczyc 😁 pamietny dzien to bedzie 11 lipca... juz sie boje bo gosci bede miec 24 i nie wiem czy w domu sie zmieszcza a w restauracji znow moze nam kasy braknac i jestem w kropce

ale pustki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

my po grillu u smoków, ale w połowie zwiałam do znajomych 😁 😁 😁

a teraz mąż mi loda zaserwował, cos sie przymila za bardzo 😉

agak zdróweczka dla was 😘

mykam pomalutku, do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry.. kawaly super... ja wczoraj bylam nad woda ze znaojomymi, nad sosina... pozniej dostalam telefon ze babcia jest w szpitalu, bo lekarz zle dobral leki i przedawkowala (krwawila az z odbytu ) 😞 ale nie pojechalismy bo bylo juz pozno, dzis jedziemy po preacy jak d wrco.. 😞 😞

jest mi bardzo przykro bo babcia to bardzo wazna osoba dla mnie, moj tata juz chodzi zalamany, zmiewnil sie strasznie w ciagu tego 1 dnia...

dzis bede myc oknai sprzatac, a pozniej jade do sklepu na zakupy i d nas stamtad odbierze...

zapowiada sie ladny dzionek...

buziaki...

ide Was doczytac i poklepe Was co nie co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂 🙂 🙂

BARTUSIOWI NOCKA PRZEBIEGŁA SPOKOJNIE GORZEJ MI 😞 JESTEM NIEWYSPANA 😞 DRGAWKI I GORĄCZKA ROBIĄ SWOJE 😞

ALE W KOŃCU SPADŁA MI TEMPERATURA PONIŻEJ 38 STOPNI A NAWET MIAŁAM 36,8 🤪
MUSIAŁAM WSKOCZYĆ DO WANNY BO CUCHNĘŁAM JAK SKUNKS 🤢 😁 A WŁOSY TO NA BACZNOŚĆ MI STAŁY 😁 😁 😁 😁 😁

JESZCZE DZIŚ SKOCZĘ Z BARTUSIEM DO JEGO LEKARKI BO ON CHYBA TEGO ANTYBIOTYKU NIE TOLERUJE 😞 WYMIOTUJE PO NIM A I KASZEL JEST OKROPNY ŻE NAWET I WTEDY WYMIOTUJE 😞

A JA MUSIAŁAM WALCZYĆ Z PIERSIAMI BO W NOCY NIE MIAŁAM SIŁY WSTAĆ I SPUSZCZAĆ MLECZKA A TAK MIAŁAM NABRZMIAŁE ALE UDAŁO SIĘ W WANNIE POD PRYSZNICEM 🙂 🙂 🙂

KURCZE ŻEBY TYLKO TO GARDŁO PRZESTAŁO BOLEĆ TO JUŻ BY BYŁO SUPER 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

AGUŚK A JAKI ANTYBIOTYK MA BARTUŚ?? A TY KARMISZ PIERSIĄ SKORO TEMPERATURA CI SPADAŁA??
MAM NADZIEJĘ, ŻE Z DNIA NA DZIEŃ BĘDZIE WAM LEPIEJ.

PERSY JAKĄ RYBKĘ KUPIŁAŚ MADZI??
I SUPER ŻE SIĘ RELAKSUJESZ NA SIŁOWNI 🙂 TEZ BYM POCHODZIŁA SOBIE..

AGA84 DUŻO ZDRÓWKA DLA TWOJEJ BABCI. OBY SZYBKO JEJ POMOGLI W TYM SZPITALU. A TEN LEKARZ CO JEJ ZLE DOBRAŁ LEKI - CO ZA DUPEK JAKIŚ!!! KUŹWA CO ZA KONOWAŁY LECZĄ LUDZI 😠

EMMAX MÓJ MĘZU MIAŁ WCZORAJ WOLNE W KOŃCU I CAŁY DZIEŃ MI USŁUGIWAŁ. NAJPIERW ZABRAŁ MAŁĄ Z RANA ODE MNIE CO BYM MOGŁA SOBIE POSPAĆ. POTEM ZROBIŁ ŚNIADANKO, MYŁ NACZYNIA 🙂 CAŁY DZIEŃ ZAJMOWAŁ SIĘ LENKĄ, SŁODZIŁ MI I W OGÓLE. NA WIECZÓR JESZCZE ZROBIŁ MI DOBRZE 😁 😁 😁 😁 I POSZLIŚMY SPAĆ 😁 😁
OGÓLNIE JAK MÓJ MĄŻ JEST W DOMKU,JAK MA WOLNE TO POTRAFI BYC NIEZŁĄ KURĄ DOMOWĄ 🙃SZKODA ZE NIE POTRAFI GOTOWAĆ, ALE KANAPKI W JEGO WYKONANIU TEŻ SĄ OK 😉

PICASSO FAJNIE, ŻE OCHRZCICIE MALUSZKA 🙂

A JESZCZE LENCE NIE WPROWADZIŁAM GLUTENU 😞 TEZ TO ROZSZERZANIE DIETY TO DLA MNIE CZARNA MAGIA ☺️
DZIŚ KUPIĘ KASZKĘ I ZACZNĘ JEJ DAWAĆ. A POWIEDZCIE MI CZY TO MA BYĆ ZWYKŁA KASZA MANNA CZY SPECJALNA DLA DZIECI ???

MOJE DZIECKO JESZCZE ŚPI A JEST JUŻ PRZED 9. U NIEJ STANDART TO POBUDKA O 6 WIĘC JESTEM W SZOKU.

POGODA SIĘ ZJEBAŁA. AK BYŁO PIĘKNIE PRZEZ WEEKEND A TERAZ LEJE JAK Z CEBRA 😞

MIŁEGO DNIA KOCHANE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ BARTUŚ DOSTAJE ZINNAT 🙂

MUSIAŁAM ŚCIĄGNĄĆ TO MLECZKO BO NIE WIEM CZY NADAWAŁO BY SIĘ DO PICIA I POCZEKAM AŻ SIĘ PIERSI NAPEŁNIĄ I WTEDY MU DAM 🙂 🙂

NO MÓJ MĄŻ TEŻ WCZORAJ SPISAŁ SIĘ NA MEDAL TYLKO BEZ TEGO ROBIENIA DOBRZE 😁 😁 😁 😁

NO JAK NA RAZIE GORĄCZKI NIE MAM WIĘC CHYBA BĘDZIE DOBRZE 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Persy dzięki za wczorajszą odp. dzisiaj dosypałam do kaszki pół łyżeczki kaszki owocowej z glutenem. Powinno się jedna łyżeczkę tak?

AgaK ojejku to żeście sie załatwili, mam nadzieję, że szybko wam ptrzejdzie 😞

AgaW nie wiem 🥴 🤢 😮

Nałożyłam młodej uchwyty do butlki z soczkiem i cały ranek już się bawi, z\agryza smoka więc coś tam z tego soczku zawsze poleci co mnie bardzo cieszy bo majka wogóle nie cghce pić. Może z niekapka pójdzie szybciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MÓJ BARTUŚ WYMIOTUJE PO NIM 😞 LEKARKA U KTÓREJ BYLIŚMY NA POGOTOWIU NAM POWIEDZIAŁA ŻE DAJE NAM GO ŻEBY WŁAŚNIE NIE CHWYCIŁO GO TO ZAPALENIE OSKRZELI BO PRZY TAKIM KASZLU WSZYSTKO MOŻLIWE 😞

DZIEWCZYNY BĘDĘ ŻYĆ 🤪 JAK NA RAZIE OD RANA NIE MAM GORĄCZKI JEDYNIE OSŁABIONA JESTEM 🙂 JESZCZE TYLKO ŻEBY BARTUSIOWI WSZYSTKO PRZESZŁO TO BĘDZIE SUPER 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewuszki 😁
nie chce slyszec o zadnych chorubskach - zdrowiec mi tu szybko ... przeciez lato sie zaczyna 🙃
a jeszcze do tej kaszki manny ja dosypuje ta zwykla blyskawiczna zeby dlugo nie gotowac ale widzialam kiedys w promocji w biedronce do mleka dostawalo sie kaszke manne z mlekiem modyfikowanym z boboviti jak sie nie myle ... moze jak to mowia w dobrych sklepach znajdzie sie sama taka kaszke 🙃
sloneczko super swieci za oknem a na dworze glowe chce urwac
wczoraj bylo tak cieplo ze mlody w domu siedzial w samym pampersie bo my tez w majtkach biegalismy a na dworze mial cieniutka czapeczke z daszkiem tak zeby tylko glowke zakrywala no i niby pajacyk taki cieniutki oraz skarpetki nic poza tym - no pampersa tez mial 😜


a na chrzest dajemy zaproszenia robione ze zdjecia - taniej to wyjdzie i kazdy dostanie inna fotke ... tu mam przykladowa jak wczoraj biegalismy po dworze tylko czapeczka zostala zdjeta bo ockow nie bylo widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Chrzest udany 🙂 już wiem że w tej kiecce na Kamilka chrzcie nie będę bo mi całą pi.... widać jak się schylam 🤪 (tak pojebanie uszyta) 🤢

Nażarłam się krokietów i miałam za swoje Kamil o północy dostał kolki walczyliśmy do 1 w nocy z nim 😞 czopek i herbatka pomogły na szczęście i później nawet ładnie spał 🙂 Ach nu nu nu matka!!!

A teraz Was nadrobię 🙂

Aaaaaaaaaai i jeszcze jak mi tak Kamil zanosił się płaczem to teściowa przyszła że go weźmie i że może go uspokoi powiedziałam że nie że ja mam go uspokoić, ale jak robiłam herbatę to mąż Kamila trzymał i teściowa go wzięła i to straszne ale pomyślałam dziecko tylko mi teraz się nie uspakajaj czasem 🥴 ale płakał u niej tak samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie

AgaK ciesze sie juz juz Ci lepiej i mam nadzieje ze juz bedzie ok.

wiecie co, odnośnie kawałów to my z mężem sikamy do teraz z tego kawału co ta młoda żona po kolei sobie wszystko odkręcała 😁 😁 😁 😁 😁 😁

a wczoraj nastąpił wieeelki dzień!!! mojedziecko w końcu złapało się za stópki 😁 😁 😁
[URL=http://img31.imageshack.us/i/s6004407.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1840/s6004407.jpg[/IMG][/URL]


no a nie wiem czy widziałyście wczoraj mojego małego to wstawie jeszcze raz 🙂
http://picasaweb.google.pl/K.A.Kosowscy/Filmiki#5479617696882209314
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć lasencje!

Wczoraj jednak pojechaliśmy na wycieczkę do Gołuchowa 😉 Myśleliśmy, że to bliżej, a jechaliśmy prawie 3 godziny 🤢 Piotrek ledwo wytrzymał w aucie, musieliśmy ciągle robić postoje. No, ale fajnie było 🙂

AgaK ale się załatwiliście 😞 Dobrze, że już się lepiej czujesz, teraz jeszcze niech Bartusiowi przejdzie kaszel! Buziaki dla niego 😘 😘 😘

Pikasso ale z Wiktorka jest słodziak! Ślicznie wygląda!

Kajtucha Szymek super się chichra 😆

Persy Madzia już ślicznie siedzi 🙂 No i fajnie, że idziesz na siłownię, mi brakuje chęci 😜

Wiola ja po prostu nie wiem już nic 🥴 Chyba też kupię kaszkę owocową z glutenem i będę dawała po jednej łyżeczce do kaszki bezglutenowej.

AgaW ja mam zwykłą kaszkę manną, ale podałam ją na razie jeden raz do zupki.

Aga84 mam nadzieję, że z babcią będzie wszystko ok.

Asiula pokaż nam się w tej kiecce 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA SUPER FILMIK Z UDZIAŁEM SZYMKA I TWOIM A PSIK !! 🙂

AGAK FAJNIE, ŻE BEDZIESZ ŻYĆ BO NIE WYOBRAŻAM SOBIE FORUM BEZ CIEBIE KOBIETKO 🙂

EWO SUPER , ŻE POJECHALIŚCIE NA WYCIECZKĘ. POKAZUJ FOTKI 🙂 A CO DO PIOTRUSIA TO JEDNAK TROCHE DŁUGA PODRÓŻ JAK NA TAKIE MALEŃSWO TYM BARDZIEJ W TAKI UPAŁ..

PICASSO WIKI SUPER WYGLĄDA W TAKIM LETNIM STROJU 🙂

ASIULA OCH WIEM O CZYM MÓWISZ. TEZ BYM NIE ZNIOSŁA JAK BY MI SMOCZYCA USPOKOIŁA DZIECKO 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ 🙂

BYLIŚMY I LEKARKI I NAM POWIEDZIAŁA ŻE BARDZO DUŻO DZIECI TAK REAGUJE NA TEN ANTYBIOTYK 😞 PROSIŁA ŻEBY PO KAŻDYM PODANIU PRZYSTAWIĆ GO DO PIERSI ŻEBY ZABIĆ TEN SMAK BO JEST TROSZKĘ GORZKAWY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...