Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pochwalę się bodziakiem prosto z USA jeszcze pachnącym dolarami 🙂 który Szymek dostał od cioci 🙂

[URL=http://img256.imageshack.us/i/zdjcie0540.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8026/zdjcie0540.jpg[/IMG][/URL]

nie wiem czy widać co jest napisane więc napiszę po swojemu "ktoś kto mnie bardzo kocha pojechał do Nowego Yorku i kupił mi tą koszulkę"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

KAJTUCHA BODZIAKI ŚWIETNE 🙂

NO-SPA POMOGŁA 🙂 DZIĘKI LASKI 🙂

AKOMPF JEŻELI KARMISZ BASIĘ PIERSIĄ TO TAK MOŻE BYĆ ŻE RAZ MASZ OKRES OBFITY A POTEM POPLAMISZ ALBO W OGÓLE MOŻESZ NIE MIEĆ MIESIĄCZKI TAKŻE NIE KONIECZNIE MUSI BYĆ TO CIĄŻA A LE DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU ZRÓB TEST 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI JA SIĘ IDĘ SZYKOWAĆ BO NA REHABILITACJĘ JADĘ Z KAMILKIEM A POTEM DO MĘŻA NA BUDOWĘ I DO TEŚCIÓW 🙂

A NIE PAMIĘTAM CZY WAM KIEDYŚ PISAŁAM ŻE BUDUJEMY SIĘ OBOK TEŚCIÓW 😁 😁 😜 😜 😜

DO WIECZORKA 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe dla świętego spokoju i dla zaspokojenia naszej ciekawości zrób ten test! 🤪 😉

Kajtucha bodziak super i dziewczyny mają racje weź wyluzuj z tym gotowaniem 🙂

A i nie wiem co jeszcze miałam napisać bo się wzięło i zapomniało 😜 gra mnie pochłonęła musze wykasować z laptopa bo mnie do reszty pochłonie a w domu sajgon 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię dla świętego spokoju... jak teściowej powiedziałam, że chyba dostałam to ona mi na to: "jak masz laktacje jeszcze to musisz uważac, to różnie bywa ale ja tak zaszłam w ciązę" ;] I mnie pocieszyła!!! hehehehehe

Co do zupek to ja Basi podaję rosołki i inne zupki ze słoiczka i wcina na morgi!
Ostatnio nawet chrupki niupla ;]

Co do aparatu Kajtuszko to trudno mi doradzić. Kiedys Ewie pisałam na ten temat. Jesli ja bym miała wybierać to napewno bym wybrała nikona albo canona. Ale to bardziej dotyczy profesjonalnych aparatów. Jeśli chodzi o aparaty do 1000 zł to rozejrzyj sie za nikonem (moj wybór), canonem albo ew. Sony. Nie patrz na panasonica, Olympusa. Poczytałam troche opinii o Nikon D3000 i wydaje sie byc dobrym aparatem dla osób, które nie zajmują się fotografią zawodowo. --> http://allegro.pl/item1096427167_nikon_d3000_nikkor_18_55mm_af_s_dx_vr_fv.html
recenzja: http://www.fotopolis.pl/index.php?n=9364. W razie pytań pisz ;]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, a bodziak jest zajebisty ;]

Mittka, ja dzis grałam na stronie bobovity w grę z kapselkami od obiadków 😁 😁 😁 😁 😁 tak mi sie pracować chciało ;]

Ewa! Gratuluję słów MAMA!!! Cudnie to usłyszeć, prawda? Ja się boję, ze Basia najpierw bedzie baba mówić a późnijej DUPA ;] bo juz mi szwagier zapowiedział, że ja nauczy ;] Ale grunt, zeby gadala. Ostatnio woli sobie śpiewać z grzechotką w ustach :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kochane,
kurczę aż głupio mi pisać po takim czasie...jestem tak do tyłu,że hoho
ale troszkę poczytałam co tam u Was:-)

U nas jakoś leci do przodu... pierwszy ząbek się wybija już 1/3 jest! No tak jak któraś z was pisała mój synek też ma chyba adhd hehhe cały czas jest w ruchu, przewijak już cały nogami rozdarł od spodu, karuzele tak połamał że już jej się skleić nawet nie da hehe ja nie wiem co będzie później? podnosi się w górę ale nie usiądzie jeszcze sama.
"mama" też jeszcze tak nie świadomie woła,ale jak tata przychodzi z pracy to jest tylko" tia tia tia" :-)

Pozdrawiam Was serdecznie i Wasze pociechy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane 🙂

No tak, frekwencja może coraz niższa, ale co się dziwić... Nasze skarby wchodzą w ten wiek, że już trzeba mieć ich non stop na oku 😉
Ja zaczęłam akcję usuwania wszystkiego co znajduje się bardzo nisko. dodatkowo musimy uważać na kable i muszę zabezpieczyć kontakty, bo szaleniec Marika grasuje już wszędzie 😁 😁 Non stop muszę przy niej być. A po całym dniu to mi głowa pęka tak głośno gada i piszczy... Tak to już jest z tymi dzieciakami 😉 A z dwójką to jest jeszcze weselej... Jedno się zabawi to trzeba coś porobić z drugim a mamusi brak czasu dla siebie. Przydałaby się jakaś niania od czasu do czasu, ale mogę pomarzyć 😁 Jestem z dala od wszystkich i tyle...

Chciałam odnieść się do postów, ale Majka jest już głodna i czas robić obiad. A potem wizyta u lekarza.... chyba mnie już tam wszyscy znają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO Agusia jak super że się odezwałaś.Fajnie że Piotruś zdrowy rośnie a ty kobietko częściej do nas zaglądaj.Kajtucha Aga właśnie na nk wstawiła fotki synka 🙂

Oj PannoNikt wiem o czym mówisz,chociaż moja starsza już wiele rzeczy sama robi no i zajmie się ta drugą.Ale jak obydwie naraz coś chcą to jest sajgon 🤪
Daj znać kochana co tam u lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa gatuluje mama, moj wczesniej mowill mama a teraz bardziej tia tia...

Aga milo Cie znowu widziec i zgladaj czesciej...

moj maly prawie caly dzien spi... odsypia wczoraj i nocke bo wczoraj moze spal 2h... chyba nie pojde juz na spacer bo pogoda taka w kratke i nie chce by juz spal, musze go przetrzymac... jak sie uda to do 21...

grzeje mu obiadek troche pozno ale spal, glowa mnie troche boli a jutro do pracy...

w srode do znajomuch w czwartek na pasemka w piatek do kina w sobote do zoo ze najomymi i w niedziele na grilla, ja pierdziele dopiero pn a ja juz mam caly tydzien zpalanowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK ZOBAYCZYŁAM AVATAR AGUSI TO MI SIĘ CZASY CIĄZOWE NA BRZUSZKU PRZYPOMNIAŁY 🙂 TAK DAWNO CIĘ NIE BYŁO KOBIETKO 🙂 ZAGLĄDAJ CZĘSCIEJ , NAPISZ CO U CIEBIE , JAK PIOTRUŚ ZJADA OBIADKI, DESERKI 🙂 PRACUJESZ??

JA WŁASNIE PRZYJECHAŁAM Z MARUDĄ DO DOMKU Z BUDOWY. MUSZE SZYBKO UGOTOWAC OBIADEK I JADE SPOWROTEM DO MĘZA , ZAWIOZE MU TAM JEDZENIE 🙂

AGAK MY TEZ SIE BUDUJEMY NIEDALEKO TEŚCIÓW, JAKIES 700 METRÓW 😠

OK, WIĘCEJ NAPISZE WIECZOREM.

BUZIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂
kajtuszko co to u ciebie sie wyrabia .... posluchaj dziewczat ... tamtego kopnij w dupe ... przeciez tak dlugo nie pociagniesz ...
w czoraj poklucilam sie z pawlem bardzo powaznie ... wziol torbe i zaczol sie pakowac do tego powiedzial ze lepiej bedzie jak juz wiecej go nie zobacze 😞 ... o godz kolo 2 przyszedl sie pozegnac ... zatrzymalam go na slile gadalismy bardzo dlugo az sie jasno zaczelo robic na dworze ... teraz jest w pracy - torba stoi kolo drzwi ... jak przyjdzie mamy jeszcze pogadac ... az sie boje ... a wszystko przez to ze pil wtedy z sasiadem 😠

moj szkrab tez ma jakies robaczki w dupce nic sie nie da robic ... najwygodniej jest mu na stojaco gdy chce zeby usiadl jest wielki placz ale co ja poradze - przeciez nie moze przez caly dzien stac i od tego jego krzykow az mnie glowa boli - teraz spi bo padl ze zmeczenia - narescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pikasso mam nadzieję że wszystko Wam się poukłada.Trzymam mocno za Was kciuki.Łap buziaczki na pocieszenie 😘 😘 😘
No ostatnio jakiś burzliwy okres u grudniówek,ciekawe jak tam persy.

Ale Antoś słodko śpiocha 🙂
Moja właśnie wstała,leży z nogami na poduszce i gada do ściany 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJEJ, ALE PUSTKI. MYŚLAŁAM ŻE JAK WRÓCE DO DOMU TO BEDE MIAŁA CO CZYTAĆ 😞

GOSIU ANTOŚ TO SŁODZIAK 🙂 WIDAC PO POLICZKACH, ŻE I U WAS CIEPŁO 😁

PICASSO TRZYMAM KCIUKI ZA WASZ ZWIĄZEK , NA PEWNO BEDZIE DOBRZE, PRZECIEŻ SIĘ KOCHACIE 🙂

MIAŁAM POSIEDZIEC DŁUZEJ Z MEZEM NA BUDOWIE ALE SMOCZYCA PRZYLAZŁA , JAK MNIE TO DENERWUJE JAK ONA TAM PRZYŁAZI CIĄGLE, STARA BABA JAGA !!!! I KAZAŁAM SIĘ MĘZOWI ZAWIEŚĆ DO DOMU POD PRETEKSTEM KĄPANIA ZARAZ MAŁEJ, A PRZECIEŻ KĄPIE JĄ OKOŁO 20 NAWET PÓŹNIEJ CZASEM.... NAWET MĄZ O TYM NIE WIE JAK WRACA DO DOMU O 22 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...