Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

U nas nocka beee mała jakieś płacze urządzała,ale pospałyśmy do 8:30 🙂
Wpadłam tylko na chwilke bo szykuje się na tą działke,będe pewnie dopiero późnym popołudniem.

Persy super że jesteś 🙂

AgnieszkoW nie wiem co to z tą Twoją piersią może być 😞

A moja powiedziała dzisiaj TATA 🤪 ale drugi raz już nie chciała powtórzyć 😜

Ok zmykam. Miłego dnia dziewczynki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hej Mamunie!

U nas wszystko ok, mój Bączek leży w bodziaku i gada do siebie. W niedzielę moja koleżanka urodziła córkę Polę(3900g), wczoraj druga koleżanka syna Kacperka przez cc(3900 g) a dziś o 1.30 w nocy siostra mojego M Marcelinkę (4kg). 🙂 /Wszystkie maluchy i Mamy mają się dobrze, Siostra M rodziła 3 h, a było to jej pierwsze dziecko. Do rozpakowania została jezcze moja siostra z terminem na 13 lipca 🙂

Poczytam WAs troszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczynki!

Piter zasnął o 23, a dziś obudził się o 6. Przeciagnęłam go niby do 9, ale z cycem w buzi 😁

Persy fajnie, że masz wsparcie w teściowej! Moja to zawsze za synusiem, niby stara się tego nie pokazywać, ale kiedyś była bardzo poważna sytuacja i zlała mnie totalnie i wyszło, że synowa jest beee, a synuś najlepszy! Także teściowa, która dodaje otuchy to skarb 😉
Na jaki basen idziesz z Madzią? Taki normalny dla dorosłych? Madzia będzie się kąpać? Ja mam basen 10 minut od domu i tak się właśnie zastanawiam...

Ami gratulacje dla świeżo upieczonych mamusiek 😉 Ładne imiona no i spore te dzieciaczki 🙂

Mittko miłego działkowania 🙂

Aga84 miłego dnia w pracy 🙂
Co do wypłaty to miałam w piątek i już nie ma po niej śladu 😞

AguśW nie mam pojęcia co to może być z piersią 😞 Oby szybko przeszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNKI!!! WROCILAM!!!! 🤪 🤪 😜 😉

Nie odniosę sie do postów bo jest ich z deczka za dużo 😉

Goscie pojechali, została tylko moja siostrzenica 🙂

Wczoraj pisałyście o wychodzeniu w skwar z dziecmi, ja byłam z Majka na spacerze o 13, była tylko w body na ramiączkach, pod parasolką, w parku wyciągnęłam ją z wózka i nawet troszkę pociapcuiała w morzu więc się da, bez przesady.

Co do posta MartyEr o karmieniu piersią... nie zawsze tak jest, że jak kobieta chce to karmi bo różnie to bywa, ja np. strasznie chciałam karmić piersią i udało mi się przez miesiąc, po czym moje dzicko za zadne skraby świata nie chciało ssać więc dopóki mleko mi się nie skończyło to ściągałam je laktatorem by chociaż tak Majka miała dostęp do mamusiowego mleka. I co poradzisz??? Mimo najlepszych chęci czasem się nie da.

U mnie juz jest gorączka ale dzisiaj nie bede z majką wychodzic przynajmniej do 16.

Jestem cosik zmęczona.

Mittka gratulacje dla Emilki! Tatus sie pewnie ucieszy 🙂

Ami gratuluję tylu bablów 😁

Od dzisiaj spróbuje w miare regularnue pisać.

Ps. to co nie wyslecie mi tych fotek????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA PODAJ RAZ JESZCZE MEJLA TO CI PRZEŚLĘ FOTKĘ LENY 🙂
FAJNY POMYSŁ Z TYM KALENDARZEM 🙂
NO I SUPER ŻE W KOŃCU MASZ DLA NAS WIECEJ CZASU 😘
JAK TAM MAJECZKA ???

AMI TO SIE U WAS DZIECI WYKLUŁO 😁 ZDROWKA DLA NICH I DLA ICH RODZICÓW 😘

MITTKO ALE SIĘ TATUŚ UCIESZY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U nas nocka nawet nawet 🤪 pobudka o 2, 4, 7 i spaliśmy do 9 😉 W sumie jedna jeszcze była pobudka 20 minut po położeniu go spać bo oczywiście na brzuszek się przekręcił i wielki płacz 🥴 🙃 Kładę do łóżeczka poduchę żeby tego nie zrobił znowu 🥴

Skwar że hej 🤪 Kamil źle znosi upały maruda straszna, na szczęście go poskromiłam i śpi 😉 ja też zaraz się kładę a co! 😜 😁

Do dzisiaj rata za łóżko, dwa telefony, dwa internety, dwa PZU a na koncie 4:60 😞 😞 😞 🤢 🤢 🤢 PIERDOLONA W DUPĘ MAĆ KURONIÓWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BABOLKI 🙂

JESTEM U SZWAGRA NA KOMPIE 🙂 U MNIE WCZORAJ PADŁ INTERNET I NIE WIEM CZY JESZCZE DZIŚ SIĘ ZJAWIĘ CHYBA ŻE NAPRAWIĄ 😉

AMI ALE WAM SIĘ DZIECI POSYPAŁO ALE NAJWAŻNIEJSZE ŻE ZDROWE I ŻYCZĘ IM TEGO ZDRÓWKA A RODZICOM GRATULUJĘ I CIERPLIWOŚCI ŻYCZĘ 😘 😘 😘

BARTUŚ DZIŚ STRASZNIE MARUDZI 😞 MOŻE PRZEZ POGODĘ ALBO NA ZĘBY 😉

NO I KOŃCZY SIĘ CZERWIEC A DOPIERO CO DZIECI RODZIŁYŚMY 🤪 🤪 🤪

AGAW JA TEŻ NIE POMOGĘ W SPRAWIE PIERSI 😞

WIOLU JAK ZWRÓCĄ MI INTERNET TO PRZEŚLĘ TOBIE TE ZDJĘCIA 🙂

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
wczoraj nie dałam rady już do Was zaglądnąć ale dziś jestem:-)
Ja dzisiaj z Piotrkiem też dopiero wyjdę po 17 bo w taki skwar staram się nie wychodzić , teraz sobie zasnął. A cały mokry jest cały czas pracuje nogami , przewraca się ciągle z boku na bok to co mu się dziwić, hehe

Ja z piersią też nie pomogę mimo wszelkich starań Piotruś cyca nie chciał więc podobnie jak Wiola ściągałam laktatorem póki miałam.

Muszę właśnie może jutro zrobie małemu taki kisielek jak pisałyście , dziś już mu owoce zmiksowałam.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami dostalam 🙂

Dziewczyny nie ociagac sie i wysylac!!!!! 🤪

Ja dzisiaj u tesciowki, jak Majka sie obudzi to idziemy na domek. Kupilam Majeczce wozek parasolka i calkiem spoko, bardzo leciutkie i tanie jak barszcz tylko nie maja oslony slonecznej ale kupilam wczesniej ta parasolke wiec powinno byc ok. Dzisiaj bedziemy musialy poradzic sobie ze zwyklym parasolem 😁 😁 😁 pozniej wstawie fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNK 🙂
wkoncu dostalam kartke z zusu po miesiacu urzerania sie z nimi ... jutro ide sie zarejstrowac do pup jako bezrobotna 😞
na dworze straszny upal ... mlody spal w samym pampersie przykryty pieluszka
domek posprzatany to teraz tylko obiadek trza zrobic

wiolu a ile chcesz tych fotek jedna tylko czy kazde z miesiaca bo ja nie wiem - moze uda mi sie cos wybrac bo moje focie sa robione komorka tylko czasem aparatem foto. 😮

musze cos zjesc bo czuje burze w brzuchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane.

Wiolu, postaram się przesłać fotki późnym wieczorem, jak moje dziewczyny pójdą spać 😉
Tylko jakie wybrać, będę miała problem, z resztą jak każda z nas 😁

Ja dziś byłam u lekarza, ale tym razem ze sobą samą. Dostałam skierowanie na badanie moczu oraz krwi, bo pani doktor powiedziała, że trochę źle wyglądam. Ale już niedługo pewnie przytyję, bo zaczynam się zajadać nabiałem. Właśnie pojadłam sobie naleśników. Ludzie, jak ja się cieszę, że mogę jeść już normalnie 🙂 A na weekendzie to sobie jakiegoś drinka strzelę 🤪 😁 Mąż się ze mnie nabija 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski

jestem wykończona, ten upał wykończy nas wszystkich. Mały od rana zasnął dopiero niedawno a i za długo nie pośpi bo dziś druga cześć sesji.
Kupiłam wczoraj sukienkę, jest u krawcowej bo miejscami za duża i ma rękawki a ja chce naramki.
Wiolka prześle Ci fotki ale w weekend pewnie jak mąż naprawi swojego kompa bo na laptopie nie mam.
PannoNikt to SMACZNEGO kochana!!!
Pikasso super że możesz się w końcu zarejestrować.
Więcej nie pamiętam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, ja tylko na chwilę ;]
Zrobiłam test i...... NIC! Hurra!!!! Baśka nie będzie miała rodzeństwa - przynajmniej na razie!!!! Ale się cieszę, bo cała w nerwach juz byłam!

Wiolka, prześlę Ci fotki wieczorkiem!

Buziole, spadam kupic sobie butki, czas pracy na dzis minął!! Ale mam zapiernicz ostatnio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA 🙂

JA NADAL U SZWAGRA NA KOMPIE ALE WIEM ŻE JUŻ U MNIE JEST INTERNET BO BRACHOLEK DAŁ CYNKA 🙂

AKOMPF A SZKODA ŻE BASIA NIE BĘDZIE MIAŁA RODZEŃSTWA 😁 BYŁABYŚ PIERWSZĄ GRUDNIÓWKĄ KTÓRA SPODZIEWAŁA BY SIĘ NASTĘPNEJ DZIDZI 😜 😜 😜

WIOLKA JA FOCIE PRZEŚLĘ WIECZORKIEM 🙂

OKI KOŃCZĘ BO JADĘ JUŻ DO DOMKU WIĘC ZE SWOJEGO KOMPA BĘDĘ PISAĆ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf to super, że na razie Basia zostanie jedynaczką. Wyobrażam sobie jakie musiałaś mieć obawy niczym wykonalaś test.
Wiolu wysłałam Ci zdjęcia

Normalnie lenia mam, zamiast coś robić to siedzę przed kompem. Marika śpi już prawie 3 godziny 🙂 W ogóle odkąd pije mleko z butelki lepiej śpi w czasie dnia i nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURRRRRAAAA MAM NETA MAM NETA 🤪 🤪 🤪

JESTEM JUŻ U SIEBIE 🙂 🙂 🙂

JUTRO JEDZIEMY DI POZNANIA DO MOJEJ SIOSTRY 🙂 TAKŻE MOŻE JUTRO W OGÓLE MNIE NIE BĘDZIE CHYBA ŻE SIOSTRA POZWOLI SKORZYSTAĆ Z KOMPA 😉 😉 😉

WIOLU ZARAZ WYŚLĘ ZDJĘCIA 🙂 🙂 🙂

A HA PANNONIKT SMACZNEGO ŻYCZĘ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej a My też wróciłyśmy z działeczki.
Emila zadowolona a mama ma spalone plecy i taaaką szrame na nich a boli jak cholera.

Kurcze a u mnie problem z tymi fotkami bo zmieniałam system i wszystko jest na płytce a ten mój zdolny laptop nie chce czytać płyt siet 😠 😠 ale postaram się spróbować,jednak to wieczorem jak maruda zaśnie.

no coś chciałam i się wzięło i zapomniało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, zajebiste jest to zdjęcie Mittko 🙂 Emilka świetnie wyszła , a kolczyki są cudne 🙂

a tak a propos kolczyków to kiedy zamierzacie przekłuć swoim dziewczynkom uszka???

Wiolka własnie szukam jakiś zdjeć dla Ciebie, moja mała śpi.

a ja sie obżarłam pierogami ruskimi bo mi mąż przywiózł od smoczycy.

Panno Nikt pojedz sobie kochana, nalezy Ci się za te miesiące wyrzeczeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA ZDJĘCIA WYSŁANE 🙂

POWIEM CI SZCZERZE, ŻE BARDZO JESTEM CIEKAWA JAK TO WYJDZIE. BARDZO CHĘTNIE ZAMÓWILABYM TEZ SOBIE TAKI KALENDARZ U CIEBIE 🙂 JESLI BEDZIE TAKA MOŻLIWOŚĆ ABYS ZROBIŁA W DWÓCH EGZEMPLARZACH TO JA Z JESTEM CHĘTNA 🙂 OCZYWISCIE CI ZA WSZYSTKO ZAPŁACĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...