Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kajtucha to super zakupki!

Mój Miś właśnie wcina z tatusiem kanapkę z szyneczką. Mam w domu taką dobrą to mu dałam pociumkać i już nie dał sobie zabrać bo płakał jak próbowałam 😉 Mittko natchnęłaś mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

a ja tam nie mam problemu z przeklinaniem... jedynie jak ktos mnie mega zdenerwuje to dopiero jade ale i tak sie powstrzymuje ... przewaznie kogos upominam zeby nie klnal - przewaznie jest to pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GRUDNIOWY BABIŃCU 🙂

ZNIKNĘŁAM DZIŚ TAK NAGLE A NIKT NAWET NIE ZAUWAŻYŁ 😜 😁

MNIEJSZA Z TYM 🙂

WIECIE CO TEŚCIU JAK SIĘ DOWIEDZIAŁ ŻE BARTKOWI WYSZEDŁ ZĄBEK TO POWIEDZIAŁ ŻE TRZEBA TO OPIĆ BO INACZEJ SZYBKO MU SIĘ ZĘBY BĘDĄ PSUĆ OCZYWIŚCIE TO TYLKO PRETEKST ABY FLASZKĘ POSTAWIĆ 😁 😁 😁 A JA MÓWIĘ TO MI ZĄB WYSZEDŁ CZY BARTKOWI 😜 NO TO TEŚCIU DO BARTKA MÓWI ŻE MA FLASZKĘ POSTAWIĆ WIĘC JA NIE ZWLEKAJĄC WZIĘŁAM BARTKA BUTELKĘ OD MLEKA NALAŁAM WODY DAŁAM BARTKOWI DO RĘKI I NACHYLIŁAM GO NAD STOŁEM A BARTEK JAK BY WIEDZIAŁ I POSTAWIŁ TĘ BUTELKĘ NA STÓŁ 😁 😁 😁 ALE MIELIŚMY UBAW 😁 😁
ALE FLASZKĘ POSTAWIŁAM 😉 OCZYWIŚCIE PÓŁ LITRA NA 6 OSÓB TO NIKT SIĘ NIE NAPIŁ 🙂

AANNIIUUSSIIAA SUPER ŻE AMELKA JUŻ PO PODCIĘCIU 🙂

EWO TRZYMAM KCIUKI 🙂 😉 🙃

A PRZEKLINAĆ TO I JA PRZEKLINAM JAK SZEWC 🤢 NAWET CZĘSTO ZJEBY DOSTAJĘ OD TOMKA ŻE KLNĘ ALE TO MI PO PROSTU SPŁYWA 🤢 A I TAK ROBIĘ SWOJE 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to Kajtucha obkupiłaś Szymka 🙂

Ewo widzisz nawet do sklepu nie musiałaś iść 🙂

A ja się pokłóciłam z mężem wrrrrrrrrrrrrr no biedny ręka go boli już kurwa tydzień mi narzeka że spać po nocach nie może.Pisze mu że ja od grudnia nie śpie no to on że przecież śpie bo jak był w domu to spałam no tak on spał a ja wstawałam.Nie no szkoda słów jak to KAjtucha mówi PLACEK jeden 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniusiaa cieszę się iż Amelka ma już za sobą zabieg.
AgaK, dobra jesteś...hehe...niezła akcja z tą flaszką 😜
Ewa, trzymam kciuki! Daj znać co i jak...
A mojej Madzi wychodzi drugi ząbek - lewa dolna jedynka. 🙂 🙂
Trochę dziś w związku z tym była marudna...
A co do przeklinania to u nas też jest to na porządku dziennym... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski a gdzie jest Agaw?! To nie jest normalne że tak długo się nie odzywa...

Miś śpi, piernik wypluwal smoczek od butli z kaszka i szukał cycka. Oj od kilku dni bez cyca nie zaśnie kurna mol więc nie wiem jak będzie w sobotę...
ja też lecę spać. DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurwa mac jest 4.41 a mojemu dziecku coś się pojebalo w tej malutkiej główce i nie chce spać. Zaraz mnie szlag trafi. Nie dość że wstaje nawet co 10 minut przez całą noc to ten sobie leży i kwiczy w najlepsze jakby to była 8 rano. Odwróciłam się plecami to ryk. To dziecko całkowicie mną zawładnęło... Jutro w sumie dziś dostanie czopek na noc i koniec kropka. Przecież ja się wykończe. Mam ochotę skoczyć z balkonu ale... Mieszkam na parterze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej LASKI, u nas pobudka o 5.00. Dziś mam dzień roboczy bo jutro o 8.00 wyjeżdżam na festiwal do Węgorzewa i muszę wszystko uszykować Krzyśkowi dla Madzi. Jedzenie, ciuszki itp. coby nie dzwonił do mnie co 5 minut. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Zajrzałam z rana póki mój kręgosłup wypoczęty.
U nas nocka standardowa czyli ok 🙂

Kajtucha u AgiW wczoraj była babcia i może to było powodem tego że nie zajrzała już wieczorem.
Oj bidulko wiem o czym mówisz moja też czasem się budzi o 5 tylko ja albo jej mleko daje a jak nie jest pora to udaje że śpie i przeważnie po 20 minutach mała spowrotem zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko wierz mi że próbowałam wszystkiego... jak się odwróciłam plecami to ryczał. Lulałam, przytulałam, suszarkę użyłam... nic niby spał a jak go odkładałam do siebie czy do łóżeczka to głowa do góry i banan, jakby się ze mną bawił... ale zasnął po 5 i spaliśmy do 9. taki ciężki z tym spaniem się zrobił ostatnio że hej...
teraz śpi... ciekawe jak długo... jutro wesele a ja po takich nockach to nie zabawie za długo tym bardziej na trzeźwo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki!

U nas bylaby nocka standardowa ale nie moglam spac do 3 rano bo mnie brzuch meczyl+ zgaga, generalnie kutasowo, jestem nie do zycia. Wlasnie siedze u tesciowy, majka spi, zjemy obiad i idziemy nad morze, moze tam mnie troche otrzezwi. 😁

kajtucha napisał(a):
Mam ochotę skoczyć z balkonu ale... Mieszkam na parterze...
Hahhaha usmialam sie jak nie wiem 😁 😁 😁 😁

Co do przeklinania to raczej nie przeklinam, chyba ze juz mnie moje dziecie doprowadzi do skraju wytrzymalosci albo jak sobie popije 😜 😉 co sie oczywiscie teraz nie zdarza wiec luuuuz 😜

Persy gdzie mieszkasz w wawiwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM 🙂

U NAS SPANKO OK 🙂 POSPALIŚMY DO 10 😜 😜 😜

KAJTUSZKO WIEM CO PRZEŻYWASZ BO MÓJ KAMIL BYŁ CIĘŻKI DO USYPIANIA 😞 DO 9 MIESIĘCY LULAŁAM 😞 A KTÓREGOŚ DNIA JAK RĘKĄ ODJĄŁ 😉 RAZ ZASNĄŁ SAM I MYŚLAŁAM ŻE TO TAKI JEDNORAZOWY EPIZOD ALE POTEM DRUGI RAZ SAM I W KOŃCU NIE MUSIAŁAM GO LULAĆ ALE DO TEJ PORY NIE WIEM CO TO BYŁO 🤢
ŻYCZĘ ABY SZYMUŚ TEŻ JUŻ NIEDŁUGO ZACZĄŁ SAM ZASYPIAĆ I BEZ PROBLEMÓW 😘 😘 😘

NO WŁAŚNIE ALE JUŻ PO JEDENASTEJ A AGI DALEJ NI WIDU NI SŁYCHU 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do lulunia to ja majke musialam lulac przy kolkach i tak juz jej zostalo. Bez lulania nie zasnie chociaz nie wiem jakby byla zmeczona ale wystarczy ze dam smoczek poloze pieluszke na oczy wezme w ramiona i moja mala juz wie co sie swieci. Probuje ja wymeczyc na maxa i wtedy dopiero usypiac bo 2 razy ja pobujam i zasypia. Czasem oczywiscie jest ciezej ale mam ta wielka pilke do cwiczen i na nia ja bujam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!

U nas nocki takie sobie, ale to dlatego, że nie możemy z mężem spać bo dużo myślimy 😁 nie wiemy jaką decyzję podjąć z mieszkaniem! Czy zostawać w mieście czy się wyprowadzić i codziennie dojeżdżać 😮

AgaK to Bartuś postawił flaszkę 😁 😁 😁

AgaW wyłaź z ukrycia!

Kajtucha dobry tekst 😁 😁 😁 Współczuję Ci tych nocek, oby szybko wszystko wróciło do normy!

Persy a Ty znowu wyjazd, najeździsz się kobieto!

Piter zasypia tylko i wyłącznie przy cycu, 2 razy zasnął przy tym urządzeniu co kupiłam, a teraz odstawiłam go na bok i o nim zapomniałam. Muszę się w końcu zawziąć i nauczyć Piotrka spać w łóżeczku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje Kochane Grudnióweczki!

Na wstępie chciałam przeprosić Was za moją bardzo długą nieobecność,ale miałam bardzo zły okres i psychicznie się do tego po prostu nie nadawałam.
Wiecie jak straszny był dla mnie ubiegły rok i potrzebowałam "pocieszenia" i wróciłam do byłego,który...mnie zdradzał,upokarzał i bił.Ble,ble,ble.Długo nie mogłam się pozbierać,aż tu nagle prawdziwa Miłość zapukała do mojego serca.Dziś wiem,że los wynagradza mi wszystko co złe.Kurcze,jestem szczęśliwa jak nigdy w życiu i...przygotowuję się do ślubu 27.08.11 🙂

Chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za pamięć o mnie,szczerze nie spodziewałam się,że jeszcze mnie pamiętacie 🙂! I oczywiście DZIĘKUJĘ ,za wszystkie miłe komentarze na nk.To tak wiele dla mnie znaczy!Dziękuję!

Dorunia,wyglądasz kwitnąco.Brzusio rośnie.Łza szczęścia się kręci patrząc na Ciebie!To cudowne,że znów będziesz miała Maleństwo!Wiem,że wszystko będzie dobrze.Masz Cudowną rodzinkę,która widać,że się Tobą opiekuje 🙂
Agusia,Twoi chłopcy są po prostu przeuroczy.Wzruszający widok w basenie.Mali Mężczyźni 🙂
Mittka Twoje córeczki są słodziusieńkie.Emilka i Jej boski uśmiech,a Dominisia to prawdziwa Gwiazdeczka.Zdjęcia z komunii świetne,wyglądała jak Królewna. Dziewczynki są bardzo do siebie podobne.
Karola,Twoja Niunia jest po prostu the best.Zdjęcie jak powala kwiatka wymiata! 🙂Ślicznotka.
Akompf,Basieńka i Jej minki,przeuroczo wygląda w tym kapelusiku.Ogólnie masz bardzo artystyczne zdjęcia,naprawdę piękne.

Kochane,oprócz tego,że macie prześliczne Maleństwa,których widok rozczula,Zdjęcia Waszych szczęśliwych rodzin lub Was w gronie znajomych takie uśmiechnięte,cudownie się to ogląda.To łączy Was coś jeszcze- każda z Was jest naprawdę piękną Kobietą.Wyglądacie prześlicznie!
Osobiście każdej z Was Grudnióweczki gratuluję,stworzyłyście cudowne rodziny i należą się Wam ukłony.Nie sztuką jest spłodzić Dzidziusia,ale zapewnić Mu szczęśliwe życie i po Waszych zdjęciach widzę,że Wy tego dokonałyście!Chylę głowę w Waszą stronę!
Serdecznie pozdrawiam i przesyłam buziaki dla Wszystkich Grudniowek.
Jesteście Wspaniałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko kochana jak super że się do nas odezwałaś! Cieszę się że mimo tego co w życiu przeszłaś, jesteś szczęśliwa! Super że spotkałaś prawdziwą miłość. Mam nadzieję że pomoże Ci ona zapomnieć o tym co było... Życzę Ci dużo dużo szczęścia i miłości!
Popłakałam się czytając Twojego posta... Tak pięknie go napisałas...
Kurcze ja nie mam Ciebie w znajomych na nk. Moglabys odszukać mnie u dziewczyn i wysłać mi zaproszenie? Jestem jako Kasia Kosowska...
3maj się kochana i odzywaj się częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SABINKO SŁONECZKO NASZE JAK SUPER ŻE DO NAS ZAGLĄDNĘŁAŚ 🤪

NIE WIEM CO NAPISAĆ BO PORYCZAŁAM SIĘ CZYTAJĄC TWÓJ POST 😁 I TOBIE DZIĘKUJE ZA MIŁE KOMENTARZE NA NK 😘 😘
ŻYCZĘ CI DUŻO SZCZĘŚCIA 🙂 ORAZ GRATULUJĘ TAK POWAŻNEJ DECYZJI JAKĄ JEST ŚLUB 🙂

A CO NAJBARDZIEJ MNIE ZASZOKOWAŁO ŻE PO TYCH WSZYSTKICH PRZEŻYCIACH POTRAFISZ WYBACZYĆ I POKOCHAĆ JESZCZE RAZ 🙂 ŻYCZĘ WAM OBOJGU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
Słoneczko, bardzo milutko czyta się Twój post:-) Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w przygotowaniu do ślubu:-)

I znów mnie kilka dnie nie było ale... Piotruś dostał takiego kataru,że nos mu cały czas zapychało a [przez buzie nie umie oddychać; po prostu nie mogłam już wytrzymać w dzień w cale mi nie spał , marudził a o nocy już nie wspomne, 20 min go usypiałam a po 15 min się budził, masakra.Oprócz tego miał ponad 37 stopni, i zaczął już chrypę taką mieć
Poszłam z nim do lekarza bo pomyślałam że może chory jest a tu się okazało że to od zębów. Od środy daje mu kropelki do nosa i jest już o wiele lepiej , trochę odżył, a chrype od płaczu miał i dopiero dzisiaj tak juz nie słychać jej.

A dziś się pakuję bo jedziemy na weekend do Dębca nad wode 🙂

Buziaki dla Was :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko piękne słowa 🙂 Cieszę się, że szczęście się w końcu do Ciebie uśmiechnęło! Dużo miłości i samych pięknych dni!

AgaK miłego dnia u teściów 😉

AgusiaW biedny Piotruś tak się męczy, a Ty razem z nim 😞 Oj mogłyby zęba wychodzić szybko i bezobjawowo! Na komary niczego nie używam więc się nie znam.
Miłego weekendu 🙂

Dziewczyny jakie macie parasolki do wózków? Bo ja zamawiałam na allegro i już jest do wyrzucenia, druty wychodzą i jeden się cały połamał, BEZNADZIEJA! Muszę zamówić nową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ... nocka okropna mlody budzil sie co 20min na jedzenie a o 3 odechcialo mu sie spac brr wziolam go do siebie do lozka zebu sie bawil a ja poszlam sobie spac a on po 5 min ryk bo nik do niego nie gada i sie z nim nikt nie bawil ... masakra

dziewczynki boje sie tego chrztu ... dokad bylismy u ksiedza tak nas nie bylo w kosciele ... a to wybory wypadly a to znow mnie sie nie chialo ... mam nadzieje ze nic nam nie powie na ten temat

sloneczko fajnie ze zajzalas i ciesze sie ze wszystko zaczyna ci sie ukladac 🙂
agusiuw mam nadzieje ze twojemu skarbeczkowi szybciutko to przejdzie i przestaniecie sie tak meczyc a co do komarow to nie mam pojecie czy mozna cos stosowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...