Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

LAKI JESTEM U SZWAGRA NA KOMPIE I NAPISAŁA DO MNIE AGAW ŻE MA AWARIĘ KOMPUTERA 😞
BARDZO WAS SERDECZNIE POZDRAWIA I JUŻ TĘSKNI 🙂 CAŁUJE WAS BARDZO MOCNO 😘 😘 😘 😘 😘 JAK JEJ NAPRAWIĄ TO OD RAZU SIĘ ODEZEWIE 🙂
POZDRAWIAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Jej,coraz bardziej mam dość ostatnich dni,mała tak daje popalić że masakra.

O całe szczęście że to tylko komputer,ale nieszczęście bo Aga nie ma teraz jak pisać>mam nadzieję że szybko upora się z tą gadziną 😠

AgusiaW mam nadzieję że Piotrusiowi szybko przejdzie a na komary ja psikam na rękę i smaruje małą takim specyfikiem co się zwie Sio preparat przeciw insektom.

Słoneczko!! kochana super że się odezwałaś 🙂 piękniejesz w oczach i widać że szczęśliwa jesteś musimy koniecznie wypić tą kawke co to nam zalega 🙂

Pikasso jeśli macie wszystkie formalności pozałatwiane to myśle że ksiądz nie powinien mieć żadnych pretensji 🙂 będzie dobrze 🙂

Moja znów wcześnie padła to i w nocy wcześniej wstanie no ale cóż...

A ciekawe gdzie Emmax się znowu podziewa i co tam u PannyNikt? pisała już jak się ta sprawa z mężem wyjaśniła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naczynia juz mwiac wszystkie pomyte ... az jak to seie mowi stare palce sie zrobily 😁
widze ze naprawde nie ma nikogo... co to sie stalo ... wszystkie juz maja weekend i nie maja zamiaru zajzec ... choc na chwilke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U KOBITKI A CO Z WAMI SIĘ DZIEJE 😞 PRZEZ 4 I PÓŁ GODZINY TYLKO 5 POSTÓW 😞 OJ NIEŁADNIE NIEŁADNIE 😠 😠

MITTKO MOŻE EMILKA TAKA MARUDNA NA ZĘBY 🥴
NO WŁAŚNIE EMMAX GOSIA I ASIULKA TEŻ SIĘ DZIŚ NIE ODZYWAŁA 😞
HALLLLLLOOOOOO LASKI WYŁAZIĆ Z UKRYCIA 😠 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 🙂 Aguś miło że do nas zaglądasz upały są strasznym utrapieniem dla nas no ale cóż trzeba to przeżyć Kamilki Majeczka miała jakiś kryzys ale już jest dobrze i dzisiaj skończyła 3 tygodnie 🙂 spadam kochane bo malujemy z mężem mieszkanie i zajrzałąm na chwilę to znaczy mąż maluje a ja sprzątam powolutku 🙂 ściskam bardzo mocno i buziaki dla Waszych słodkich dzieciaczków 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
ja już spakowana, Madzia uszykowana, kartka z rozpiską żywieniową Madzi napisana... 🙂 🙂
Moja mała niestety sama nie zasypia. Lulam ją na kolanach. No i nadal śpi w łóżku..ale to ostatnie dni..bo już zaczęła nam schodzić z wyrka. Tak więc od poniedziałku będziemy ją kłaść wieczorem też już do łóżeczka (w ciągu dnia już kładziemy).
A teraz jeszcze niespokojnie śpi...budzi się z płaczem. Ehhhhh....może ząbki ją męczą.

Wiolka, mieszkam na Ochocie.

Aga, napraw szybko kompa!

Słoneczko....życzę Ci wszystkiego NAJ...samych słonecznych dni...szczęścia!

Co do komarów to też muszę coś zacząć stosować bo Madzię trochę pogryzły.

Mittka trzymaj się ciepło.

Gosia, uściski dla Ciebie.

Nie wiem czy zdążę jutro się do Was odezwać przed wyjazdem...jeśli nie to do usłyszenia w niedziele wieczorem bądź w poniedziałek rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY POWODZENIA NA WYJEŹDZIE 🙂

GOSIU ZAGLĄDAM BO TY TAM JESTEŚ I EMILKA A WY NADAL NASZE GRUDNIÓWECZKI 🙂

JA KOCHANIUTKIE UCIEKAM BO WAS NIE MA A I JUTRO JUŻ SOBOTA I NA 100% RUCHU TU NIE BĘDZIE 😉

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ja sie tez juz pozegnam bo jutro robimy wielkie zarcie i nie wiem czy zdolam do was zagladnac ... jescli co to do poniedzialku bo w niedziele chrzciny ... buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia jechała do Piotrkowa odhaczyc się w pup.
Ja się nie odzywałam bo jak napisałam mega długiego posta w tel to mi go wcielo... Poza tym wielkie szykowanie na jutro... Musiałam jak najwięcej dziś zrobić żeby jutro nie mieć wszystkiego na głowie bo mężu wraca do domu a spał tylko godzinę od czwartku... W takie upały w tej budzie- kabinie tira spać się nie da... Więc nikt mi jutro w niczym nie pomoże, bo mąż musi odespać... Ach boję się tego... Psychicznie jest ok ale nie wiem jak poradzę sobie emocjonalnie z tym że mały zostaje z kimś dla siebie obcym...
Ciekawa jestem jak ja będę spać bo mam wałki na łbie...
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, w konu troche wolnego...

ciezki tydzien...

w pn bylam u fryzjera i obcielam sie na ktortko i cale wlosy blond, szok ale mnie sie podoba 🙂

wtorek sroda czwartek praca a wczoraj bylam u rodzicow bo d pojechal do niemiec zalatwic cos za szefa i nie chcilam siedziec caly dzien sama...

dzis jedziemy na zakupy, spacer i moze grill, zobaczymy...

a moj synus konczy dzis 7 miesiecy, ale ten czas leci 🤪

jak cos to milego dnia, ide Was nadrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Ja z samego rana bo zaraz wyruszam w trase.To znaczy jade po Dominike,którą koleżanka zabiera nad wode a ja będę się kisić u teściowej 😠 bo są teścia urodziny.

Agnieszka84 pokaż się w nowej fryzurce 🙂

Kajtucha miłej zabawy i mam nadzieję że Szymuś dzielnie zniesie rozstanie to wtedy i mamusia da rade 🙂

Wszystkiego naj naj dla Natalki z okazji 8 miesiąca 🙂
Dla Bartusia,Łukaszka i Sandry z okazji 7 miesiąca 🙂
I dla Szymusia z okazji 6 miesiąca 🙂
Zdrówka dla dzieciaczków i uśmiechu na każdy dzień życzy ciocia Sylwia,Emilka i Dominika 🤪

Ok zmykam się szykować na wyprawe do smoczej jamy 😜 🤪
Miłego dnia mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA MAMUŚKI 🙂

NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA NASZYCH MAŁYCH JUBILATÓW 😘 DLA NATALKI Z OKAZJI SKOŃCZENIA 8 MIESIĘCY, DLA ŁUKASZKA I SANDRUSI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 7 I SZYMUSIA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 6 MIESIĘCY 😘 😘 😘 😘 🙂 🙂 🙂 🙂

MITTKO DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ 😘 😘 😘 😘

WSZYSTKIE DO SMOCZYC JADĄ A JA DZIŚ NIE JADĘ 😜 😜 😜 ALE ZA TO DZIŚ GRILL U ZNAJOMYCH 🤪 🤪 🤪 DOSTALIŚMY ZAPROSZONKO WIĘC JEDZIEMY 😜 😉

KAJTUCHA MIŁEJ ZABAWY I SPRÓBUJ NIE MARTWIĆ SIĘ O SZYMKA BO NA PEWNO NIKT MU KRZYWDY NIE ZROBI 🙂 JAK BYM MOGŁA TO SAMA BYM CI GO PRZYPILNOWAŁA 😉
BAW SIĘ DOBRZE 🙂

ACH NO TAK ZAPOMNIAŁAM ŻE ASIA PISAŁA ŻE WYJEŻDŻA 😉 OJ TA SKLEROZA 😁 😁 😁 😁

KOBIETKI MIŁEGO UPALNEGO DNIA WAM ŻYCZĘ 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek!!!

Moc całusów dla Natalki, Sandry, Bartusia, Łukaszka i Szymusia 😘 😘 😘

Kajtucha dasz radę!!! chociaż rozumiem, że Ci ciężko!

Aga84 pokaż nową fryzurę!!!

AgaK miłego grillowania!

Mittko to Dominiki więcej teraz w domu nie ma niż jest! No, ale co się dziwić, w końcu wakacje!

Persy udanego wyjazdu!

My się dziś kisimy w domu! Upał straszny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam moje Kochane!
Ale jesteście cudowne,dziękuję za wszystkie ciepłe słowa.Kurde,aż się wzruszyłam!Jesteście cudowne!DZIĘKUJĘ! 😘
Mittka miłej zabawy na urodzinach Teścia 🙂Ale Dominisi dobrze odpoczywa nad wodą 🙂
Kajtucha,dziękuję za zaproszenie na nk 😘 Baw się dobrze i nie martw się na pewno krzywda się Szymusiowi nie stanie i dzielnie zniesie rozstanko z Mamusią 🙂
Agnieszka84 na pewno ślicznie wyglądasz w nowej fryzurce 🙂
AgaK udanego grila u znajomych 🙂
Ja miałam jechać jutro na basen,ale wczoraj rozcięłam nogę-miałam bliskie spotkanie z lustrem,grr,ciągle krwawię.Taka to już rola kobiety,że ciągle krwawi 😁

Najsłodsze życzenia dla Wszystkich Maleństw obchodzących swoje miesięcznicy,tj.Szymusia,Bartusia,Sandry,Łukaszka i Natalki.
Spokojnego upalnego weekendu Kochane,buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. my po obiedzie posprzatalam ale czeka mnie jeszcze prasowanie a nie mam sil, i na grilla chyba idizemy tylko nie mam sil.. pokaze sie w nowej fryzurce jak maz mi zrzuci zdejcia co prosze od 3 dni wiec moze jutro to zorib...

dziekuje za zyczonka dla ukasza przekaze jak wstanie 🙂

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJCIU ALE SMALI 🤢

SŁONECZKO OJ TO SIĘ POKALECZYŁAŚ 😞 ALE TEKST Z KOBIETĄ ŻE CIĄGLE KRWAWI NIEZŁY 😁 😁 😁 😁

A JA DOŁĄCZAM DO MAM MARUDZĄCYCH MALUSZKÓW ☺️ BARTEK TAK MARUDZI, NIC JEŚĆ NIE CHCE A W BUŹKĘ TO WSZYSTKO PCHA 🤢 OCH TE ZĘBY 😠 NAWET MIAŁ GORĄCZKĘ ALE NIE DUŻĄ 😞 PODAŁAM MU SYROP IBUM I PRZESZŁA GORĄCZKA 😞 A I NAWET CYCA NIE CHCE 😞 DOBRZE ŻE CHOCIAŻ PIJE WODĘ BO TYLKO TO MU DZIŚ SMAKUJE 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!

Widze, że pustki ale w koncu jest weekend 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH KOCHANYCH SOLENIZANTOW!!!!

Majeczka mnie dzisiaj zaskoczyła . Przy zabawie na łóżku oczywiscie starym zwyczajem była na brzuszku, podciagnela sie na kolanka i probowala isc do przodu, nie dla rady wiec wyprostowala nogi w kolanach i tak probowala! Teraz juz jej to weszlo w nawyk i ciagle jest na wyprostowanych nozkach i raczkach! Rany! A jaka ma z tego radoche!!! Poza tym zapomnialam wam napisac, że młoda robi kosi kosi jak zaczne jej spiewac!!!

Miłego wieczorka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry.. maly obudzil sie przed 6.. robie mleko...

zje i bede prasowac, d spi... dzis do moich rodzicow na obviad a potem do tesciowe.. w taka pogode miec okres to tragedia a dostalam wczoraj wieczorem wiec cdopiero sie zaczyna, masakra... ale moze wskocze dzis do basenu u tesciow, tampon i damy rade... maly ma swoj poton wiec my z d wchodzimy normalnie malego wkladam do pontonu nalewam mu troche wody i sie kapiemy potem go tez biore na rece i wkladam do basenu powoli, troche przestraszony na poczatku ale sie cieszy z zabawy..

ja w mieszknaiu mam juz 27,6 a na zewnatrz 26 wiec bedzie dzis patelnia a dopiero po 6...

moj tez juz prawie raczkuje, podciaga nogi pod tylek, zapiera sie rekami i sie podciaga tylko lepiej mu to ide na kocu czy koldrze bo ma sie czego chcycic...

jak cos to milego dizonka Wam zycze, jeszcze poklepe Was troche 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATKO POLKO LASKI A WAS GDZIE TOTALNIE WYWIAŁO 😞
TERAZ TO JUŻ CAŁKIEM REKORD 4 POSTY PRZEZ 19 GODZIN 😞

WCZORAJ NA GRILLU BYŁO EXTRA 🙂 A ŻE WRÓCILIŚMY O 23 DO DOMKU TO JUŻ NIE MIAŁAM SIŁ KOMPA WŁĄCZYĆ 😉

DZIŚ ZNÓW KOLEJNY UPALNY DZIEŃ I JEDZIEMY NA BASEN ALE TYM RAZEM NA WOLNYM POWIETRZU BO CHCĘ TROSZKĘ CIAŁKO SWOJE ZARUMIENIĆ 😉 😉

MIŁEJ UPALNEJ NIEDZIELI WAM ŻYCZĘ 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...