Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
ło rany, ale pustki 🤪

Buziaki dla Antosia!
Ciekawe gdzie nam Gosia przepadła 😮

Wiolu gratulacje dla Majki 🙂
Zaraz nam dzieciaki zaczną biegać 🤪

AgaK miłego pluskania w basenie!
My też mieliśmy gdzieś jechać, ale jakoś się nie zebraliśmy, a teraz już za gorąco. Poza tym nie mam stroju kąpielowego 🤢

Aga84 współczuję! Ja to się strasznie boję dostać okresu po ponad rocznej przerwie!

miłej niedzielki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Ja pitole ale ruch 😲 fiu fiu.
Buziole dla Antosia no już właśnie ostatnio się zastanawiałam gdzie to GosiaG się podziała?

Wiolu Maja to zdolniacha 🙂

A my od rana byliśmy u rodziców.Od wczoraj moje dziecko już tylko chodzić chce.Jak ją zostawie na podłodze to podrepta do pierwszej napotkanej osoby i będzie się wspinać żeby wstać i chodzić z nią za rączki po całym domu 😲 jej dopiero teraz zdałam sobie sprawe że mój kręgosłup nie wytrzyma tego i natychmiast musze przywieźć chodzik jeszcze po Dominice i mam nadzieje że w nim Emila będzie sobie sama śmigać.
Iśka znowu pojechała nad wode a ja nadal blada jak ściana i pewnie tak już zostanie przez te wakacje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was wszystkie po bardzo dlugim czasie 😉
Chcialam sie was spytac czy podczas karmienia mozna chodzic na solarium ?
Pytam bo jedziemy nad morze (wkoncu) a nie chcialabym wyskoczyc na plaze taka przezroczysta , bo nie dosc ze mam kg do zrzucenia to jeszcze biala jak sciana
Dziekuje z gory za odpowiedz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRY WIECZÓR MAMUŚKI 🙂

MY JEDNAK WYLĄDOWALIŚMY NA BASENIE ALE KRYTYM BO NA OTWARTYM TO NIE BYŁO MIEJSCA 😉

ALE BYŁO SUPER 🙂

JULKA JA NIE WIEM CZY MOŻNA CHOĆ SAMEJ MNIE KORCI PÓJŚĆ NA SOLARIUM BO BLADA JESTEM JAK ŚNIEG 😁 😁

MITTKO TO ZDOLNA MASZ CÓRĘ 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiem czy to takie dobre to jej chodzenie jest ciut za wcześnie.Jeszcze przedwczoraj kroku nie potrafiła zrobić.A jak byliśmy wczoraj u teściowej to ganiała za tą roczną kuzynką.I byłam w szoku że ona nogami przebiera.

Jej dziewczyny jak mnie mąż wku.... eh normalnie czasami mam tak dość wrrrrrr 😠

Co do solarium to nie wiem,ale mnie też by się przydało bo aż świece bladością 🤢
Jej co z tymi dziewczynami.AgaW to chyba kompa jeszcze nie naprawiła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO CHYBA AGAW JESZCZE NIE MA NAPRAWIONEGO KOMPA 😉

JA OGLĄDAM MECZ FINAŁOWY HISZPANIA- HOLANDIA 🙂

MITTKO NO MOŻE TO FAKTYCZNIE ZA WCZEŚNIE ALE EMILKA WIDOCZNIE JEST SILNA I ONA SAMA SOBIE KRZYWDY NIE ZROBI 🙂 MÓJ KAMILEK BYŁ TEŻ SILNY BO MIAŁ 9 MIESIĘCY JAK SAM ZACZĄŁ CHODZIĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurna napisałam mega długiego posta i mi go zjadło... Jutro napisze... W każdym bądź razie melduje się że jestem i przeżyłam a Szymon spisał się na medal 🙂
AGA ja też oglądałam ale kibicowałam Holandii bo... Podoba mi się kolor ich stroju 🙂 idę spać, dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM W UPALNY PONIEDZIAŁEK 😎 😎 😎 😎

U NAS NOCKA TRAGEDIA 😞 POWÓD ZBYT GORĄCO 😞 ANI JA ANI TOMEK I BARTUŚ NIE MOGLIŚMY SPAĆ 😞 NIE BYŁO I NIE MA CZYM ODDYCHAĆ A WIATRAK NIC NIE CHŁODZI 😠

WIOLU MOŻESZ JAK NAJBARDZIEJ PODAĆ JUŻ COŚ PRZECIWGORĄCZKOWEGO BO PO CO MAJECZKA MA SIĘ MĘCZYĆ 😞 ZDRÓWECZKA DLA NIEJ I NIECH TE ZĄBKI JUŻ WYCHODZĄ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek!

U nas też duchota całą noc, a teraz to już koszmar, nie wiem jak przeżyjemy dzisiejszy upał 🤢 Do tego na 15.30 rehabilitacja 😞 Masakra!

Też oglądałam wczoraj mecz i kibicowałam Hiszpanii 🙂

Wiolu też bym podała coś przeciwgorączkowego i bym nie czekała 😉

Kajtucha to dobrze, że przeżyłaś rozłąkę z Szymusiem 😉

Dla Kamilka całusy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

U nas nocka super,pomimo duchoty.

Wiolu mam nadzieję że to ząbki i nic nie przyplątało się do Majeczki.
Kajtucha super że Szymek i Ty dzielnie znieśliście rozstanie 🙂

Buziaczki i zdrówka dla Kamilka 😘 😘

Miłego dnia kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETKI JA POJAWIĘ SIĘ DOPIERO WIECZORKIEM BO KOMP MI SIADA 😞 NIE NADĄŻA SIĘ CHŁODZIĆ I WYŁĄCZA SIĘ CO CHWILĘ 😉

DO WIECZORKA I MIŁEGO UPALNEGO DNIA WAM ŻYCZĘ 😜 😜 😎 😎 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odwołaliśmy rehabilitację bo nie mamy sumienia męczyć Piotrka w taki upał, babka też powiedziała, że lepiej to przesunąć. Co prawda w środę ma być jeszcze cieplej, ale umówiliśmy się na 19 więc może będzie trochę lepiej.

Coś nasz wątek umiera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI JEDNAK DO WAS PISZĘ BO DOSTAŁAM ESKA OD DORUNI 🙂

GROZI JEJ PRZEDWCZESNY PORÓD 😞 MA ROZWARCIE NA PALEC 😞 DOSTAŁA SKIEROWANIE NA PATOLOGIĘ CIĄŻY ALE NIE PÓJDZIE BO NIE MA Z KIM DZIECI ZOSTAWIĆ 😞
POZDRAWIA WAS SERDECZNIE 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia to dobrze, że przesunęliście tą rehabilitacje. Słyszalam, że niezłe tam upały macie 😲

O matko kochana mam nadzieję, że dzidzia jeszcze posiedzi w brzuszku i żeby Dorunia znalazła kogos do opieki nad dzieciaczkami. W ktorym jest tyg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Ja jednak wolę temperatury do 30 stopni te mnie i Kamila wykańczają 🤢

Nocka dziwna, Kamil poszedł spać o 22 jak zwykle obudził się o 1 w nocy z takim płaczem ze nie mogłam go uspokoić 😞 ani noszenie ani cycu 😞 kazałam mężowi zrobić małemu mleka i na szczęście po wypiciu całej butli usną i spał do 5 🤪 dostał cyca i do 9 spaliśmy 🙂
A wierci się w nocy niesamowicie czasami aż na brzuchu wyląduje mimo włożonej poduszki do łóżeczka 🥴

Dzisiaj przyszła moskitiera na wózek bardzo fajna, z niecierpliwością na kojec czekam! 🤪 😉

Wyszedł już z dziąsła jeden z dwóch ząbków które nie dają żyć małemu 🥴

Ja nie mam już ani babć ani dziadków, mamy też już nie mam 😞 Z najbliższej rodziny to tylko tata i dwie siostry mi zostały no i dzieci sióstr 3 dziewczyny i jeden chłopak 🙂

No nazwa garnuszka wymiata 😁 😁 😁 ale fajny jest jakby nie było 😉

Spóźnione życzenia dla wszystkich dzieciaczków 6,7 i 8 miesięcznych 😘 😘 😘 😘

Dostałam kuronia 309zł 🤢 😞 😞 😞 Opizdzieli normalnie 😞 😞 😞

Coś o przeklinaniu było o matko ja to takim mięchem rzucam że nie wiem co to moje dziecko będzie mówić 🤪 😮

Dobre z tą flachą co Bartuś postawił 😁

Wzruszyłam się postem Słoneczka85 ☺️ Buziaki kochana i oby los był już dla Ciebie zawsze łaskawy 😘 😘 😘 Niestety nie mam Cię na nk 😞

Kajtucha spadła bym z pufy 🤪 "Mam ochotę skoczyć z balkonu ale... Mieszkam na parterze" 😁 😁 😁
A pamiętasz jak pisałam że co chwila w nocy wstaje do Kamila chyba te nasze chłopaki tak mają 😉 😮

Parasolkę do wózka kupowałam w sklepie dziecięcym i jak na razie jest ok 🙂

Na komary kupiłam teraz w Smyku spray nazywa się SIO 🤪 jest od 1 miesiąca życia ale jeszcze go nie używałam (jak na smyk to tani bo 10 zł kosztował).

Dziś moje dziecko kończy 7 miesięcy a to staruch 😁 😁 😁





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze to się narobiło.Pewnie bidulka za dużo ma na głowie.Mam nadzieję że uda jej się znaleźć kogoś do dzieci bo maluszek musi troszke posiedzieć jeszcze w brzuszku.
Trzymam mocno kciuki za nich 😘 😘

Gosiu jaki śliczny avatarek 🙂

Ewo to dobrze że przełożyliście wizyte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...