Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O jej AgnieszkoW bidulko,kuruj się i mam nadzieję że jutro będzie już lepiej 😘

Persy oczywiście że będziemy trzymać kciuki.Trzymaj się kochana i myśli pozytywnie 😘

Ewo to super że że już koniec z rehabilitacją 🙂 I gratulacje z okazji pierwszego ząbka 🙂

Jej moja wreszcie padła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Agaw dużo zdrówka kochana, zdrowiej nam! No właśnie jak Lena bez cyca?

Persy będę trzymała kciuki!

Ewo ja daje Szymkowi tylko żółtko co drugi dzień do zupki albo w budyniu. Białka jeszcze nie podawałam w żaden sposób ale zaciekawiły mnie je jajka Ani. Czy moglabys napisać jak je zrobić?
Zrobiłam misiowi kaszke bobovity na sztucznym mleku bo był mega śpiący i piernik pogardził. Ha wie co dobre 🙂 wolał cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ja co za akrobacje ta Emilka wyczynia 🙂 i jakiego ma fajnego bodziaka 🙂 super na pupci!!!
mój Szymek też nie raz pod przewijakiem lądował no i w końcu jak śpi to zdejmuję go bo i powietrze zabiera i tak jakoś zabiera miejsce a bez przewijaka to luz blus!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🤢

Moje dziecko obudziło się o 3 w nocy i ryk 🤢 ani cyc ani noszenie na rękach ani Viburcol nie pomogły 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Teraz padł dopiero i ja idę spać ja pierdole wszystko mnie boli 🤢 🤢 🤢 🤢
Pa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje!

Spać nie mogę przez duchotę 🤢 🤢 🤢

Fredeczko no to ładnie się zabrałaś za organizację wesela siostry 🙂
Pooglądałam fotki Wiki, ale jest słodziaśna 🤪

Asiula współczuję nocy 🤢

Mittko Emila to akrobatka nr 1 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

zaspalam do pracy, czekam na d bo sie goli...

maly 3 noc nie spi w npocy po 3h... dlatego o 6 wylaczylam budzik i wstalam po 7... nie zdazylismy zjesc sniadania ale dovbrze ze w praqcy mamy obiady...

nawet nie mam czasu Was doczytac... dzis juz bedzie luzniej bo do 13 to nadrobie... 🙂

milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Nocka taka se...Pomijając to, że od kilku dni śpie na podlodze...
Kajtucha tę jajecznice, to smaże na talerzyku. Talerzyk kłade na garnuszek z gotującą się wodą i wbijam jedno lub dwa jajka i cały czas widelcem mieszam i jajeczniczka wychodzi jak malowana, do smaku troszeczke, to jajeczo sole, ale bardzo delikatnie.
Amela się tym zajada. Wczoraj zjadła dwa jojka 🙂
Pozdrawiam!
Wiolka a jak 3 dniówka u Mai?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

Majka ma dalej temperature 😞 😞 😞 😞 to znaczy ze to nie trzydniówka, nie widze zeby tez to były ząbki 😞 😞 😞 wczoraj zasnela dopiero kolo 23 a obudzila sie o 7. Dobrze ze jedziemy do lekarza dzisiaj bo strasznie sie martwie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 😮

DZIĘKI CI BOŻE ZA STWORZENIE KAWY 🤪
Masakra ta noc nie wiem zupełnie o co kaman 🤢 🤢 🤢
Kamil w najlepsze się bawi w kojcu i pluje niemiłosiernie na wszystko w koło 😁

Ja ostatnio kupiłam z Gerbera dynie z żółtkiem po 6 miesiącu i mały wcinał 🙂

Kilka dni na noc mały dostawał butle z mlekiem i teraz tylko butle chce na noc nie cyca, na szczęście w ciągu dnia tylko cyc 😉

Aga współczuje anginy nie cierpię tego cholerstwa jak psa 🤢 🤢 🤢

persy7 trzymam kciuki żeby było ok 😘

Ewa84 cieszę się że już nie musicie się męczyć tą rehabilitacją 🙂 I gratuluję ząbka 🙂

fredeczko prawdziwa łobuziara Ci rośnie 😉 a jaka fajna na filmikach 🤪 🙂 Mojego męża babcia zawału by dostała jakby zobaczyła jak nią wywijasz 🤪 😁

Wiolu biedna Majeczka 😞 dobrze że idziecie do tego pediatry.

Taki basenik na imieniny dostanie Kamil od cioci (jak fajnie wydatek mnie miną ) 🤪 😁 😜

http://allegro.pl/item1116468957_basenik_basen_kojec_kwadrat.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek grudnioweczki 😁

Jejku , wspolczuje wam tych nieprzespanych nocy !! cale szczescie Wiki sie praktycznie w nocy nie budzi , a jak juz sie obudzi to w ciagu 5 min zasypia...

W zyciu bym nie pomyslala, ze przy weselu i slubie jest tyle latania !! az sie ciesze ze mnie to omija....

Dynia z zoltkiem Wiki tez smakuje... a dzisiaj na obiadek zrobie nam zupke jarzynowa a Wiki ta jajecznice. hmm.... tylko kochana powiedz jeszcze czy ta jajecznice smazysz na normalnym szklanym talerzyku ?

Kobietki buziaczki a ja lece do wanny ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

CZUJE SIE FATALNIE. DZIŚ LENKA ZNOWU POSZŁA DO BABCI. BYŁA SMOCZYCA I JĄ ZABRAŁA. CHWAŁA JEJ ZA TO, BO NIE MAM SIŁY OPIEKOWAĆ SIE MOIM DZIECKIEM 😞

JEŚLI CHODZI O CYCA TO JAKOŚ SOBIE BABCIA PORADZIŁA. DAŁA JEJ OBIADEK , JABŁUSZKO, NAPIĆ SIE MIĘTY... I O DZIWO JAK JĄ MĄŻ PRZYWIÓZŁ TO NIE CHCIAŁA CYCUSZKA 😞 DOPIERO ZA JAKIEŚ PÓŁ GODZINY..., ALE BYŁA U BABCI TYLKO 4 GODZINY WIĘC NIE TAK DŁUGO..

WYBACZCIE ALE NIE ODNIOSE SIE DO POSTÓW. DZIŚ MAM 38 STOPNI GORĄCZKI, A WCZORAJ WIECZOREM 39,5 NIE MOGE MÓWIĆ I ŁYKAĆ 😞 🤪

IDE SPAĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBEREK BABOLCE 🙂

U NAS NOCKA W MIARĘ 🙂 GDZIEŚ PRZEZ OKNO WPADŁO M I CHŁODNIEJSZE POWIETRZE TO JAKOŚ SZŁO SPAĆ 🙂

AGUŚ KURUJ SIĘ I DLA TWOJEJ LENUSI MOC BUZIAKÓW BO DZIŚ 7 MIESIĘCY KOŃCZY 😘 😘 😘 😘 😘

FREDKA ALE TWOJA NIUNIA JUŻ DUŻA 🙂 TAK RZADKO U NAS BYWASZ I JA POKAZUJESZ WIĘC TĘ RÓŻNICĘ WIDAĆ 🙂 CAŁUSKI DLA WAS 😘 😘 😘 😘

ASIA JA DZIŚ DO MOJEGO OJCA TEŻ POWIEDZIAŁAM ŻE DZIĘKOWAĆ BOGU ZA STWORZENIE KAWY 😁 😁 😁 😁

MIŁEGO DNIA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i pospałam jeszcze 2 godzinki z Piterem 🤪 Kochane dziecko!

AguśW wracaj szybko do zdrówka! Ale Cię dopadło 😞 Dobrze, że teściowa pomaga 🙂 Nie taki diabeł straszny... 😁
Buziaki dla Lenki 😘 😘 😘

Wiolu to dobrze, że jedziecie do lekarza, oby to nie było nic poważnego!! Daj znać jak wrócicie!

My dziś jedziemy do urzędu skarbowego bo dostaliśmy wezwanie, że mamy coś źle w zeznaniu podatkowym 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki 🙂

U nas nocka koszmarna. Przez te upały mój maluszek nie mógł spać a co za tym idzie ja też 😞 No ale jakoś trza dać radę 🙂

Mittko Emilka robi podobne wygibasy jak Antoś tylko on śpi w poprzek łóżeczka 😁

Persy my też trzymamy kciuki za Was oby wszystko było w porządku 😘

A u nas ciągle coś nowego Antoś pominął samodzielne siedzenie ale za to wielkimi krokami chodzi. Każda pozycja jest ble a chodzenie super 🤪

Agnieszko życzymy zdróweczka. Kuruj się kochana 😘

Życzę Wam miłego dnia, bo pewnie dopiero wieczorkiem zaglądnę. A teraz idziemy z siostrą na spacerek bo słonko trochę zelżało. A mieliśmy w planach wyjście na basen. Może jutro się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...