Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Wzniki sa w porzadku ale i tak do chuja pierdolonego japierkurwadole musze jechac do szpitala!!!! Chuj wie na ile. A w piatek jade!!!!! Bede siedziala miedzy tymi karaluchami z moja mala i nie wiem nawet jak jej bede tam jesc robila a co dopiero karmila!!! Nieeeeeeeee!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE SIE ROZPISAŁYŚCIE KOBIETKI 🙂 AŻ MIŁO POCZYTAC 10 STRON 🙂

MY PO SPACERKU. ŚWIETNIE SIĘ CHODZI JAK JEST TAKI CHŁODEK. KUPIŁAM LENCE PIŁKE I FAJNE KLOCKI KTÓRE SIĘ WRZUCA DO PUDEŁECZKA

WIOLU NAJWAŻNIEJSZE ABY Z MAJĄ BYŁO WSZYSTKO OK. LEKARZE NA PEWNO NIE CHCĄ ŹLE. JAKOŚ SIĘ PRZEMĘCZYCIE KOCHANA, WIESZ PRZECIEŻ ZE TO DLA DOBRA MAŁEJ 😉 GŁOWA DO GÓRY 🙂 WSZYSTKO BĘDZIE W PORZĄDKU. A POWIEDZ CO TO ZA SPOSÓB TWOJEJ MAMY NA ZŁAPANIE SIUŚKÓW??

A JA SOBIE KUPIŁAM PTASIE MLECZKO WEDLA I JUZ PÓŁ PUDEŁKA ZJADŁAM 😁

MITTKO TRZYMAJCIE SIĘ :* NIE WIEM CO CI NAPISAĆ, BO W TAKICH MOMENTACH BRAK SŁÓW..

KAJTUCHA TY TO JESTEŚ UDANA !!! ALE POWIEM CI ŻE JA JAK POZNAŁAM MOJEGO MĘZA TO OD RAZU WIEDZIAŁAM ŻE ON BĘDZIE MÓJ , MIAŁAM WTEDY CHŁOPAKA Z KTÓRYM BYŁAM 5 LAT, ZOSTAWIAŁAM GO BO MĄZ MI TAK W GŁOWIE ZAWRÓCIŁ, ŻE SZOK. OD RAZU SOBIE POWIEDZIAŁAM ZE TEN FACET BĘDZIE MOIM MĘZEM 😁

FREDECZKO A CÓŻ TO ZA IMPREZA BYŁA?? CHYBA GGDZIES PRZEOCZYŁAM TWOJEGO POSTA..

ASIULA NIEŹLE CIE KAMIL URZĄDZIŁ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JEJKU WIOLKA 😞 TRZYMAM KCIUKI ZA WAS ABY W TYM SZPITALU POZNALI PRZYCZYNĘ TYCH TEMPERATUR 😞
JAK COŚ TO DAJ ZNAĆ ESKIEM 🙂 MÓJ NUMER CHYBA MASZ 😉 JAK NIE TO POWTÓRZĘ 0048 783 213 846 🙂

ALE WY LEDWO DO DOMU WRÓCICIE TO ZARAZ DO POLSKI PRZYLATUJECIE 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE, FREDECZKO AŻ SOBIE ODSZUKAŁAM TWOJEGO POSTA BO SIĘ ZACIEKAWIŁAM CO TY TAM NAWYWIJAŁAŚ 🙂 FAJNIE KOBIETKO, ZASZALAŁAŚ 🙂 TEZ BYM ZAIMPREZOWAŁA TAK ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU TO MOŻE NA ZĄBKI TAK REAGUJE 😞 CIĘŻKO JEJ WYCHODZĄ I ORGANIZM TAK REAGUJĘ 😞
ALE W SZPITALU JĄ PRZEBADAJĄ I STWIERDZĄ OD CZEGO BO MY MOŻEMY TYLKO PRZYPUSZCZAĆ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczornie!

U nas cały dzień chłodno i tak przyjemnie 🙂 Zasnęliśmy wszyscy o 18 i pospaliśmy do 20 🙂
Dzięki za pocieszenie 😘

Wiola wiem, że jesteś załamana, ale przebadają Majeczkę i będzie wiadomo co i jak. jakoś musicie się przemęczyć! trzymaj się tam dzielnie i dawaj nam znać sms'ami!

Asia rewelacyjne to zdjęcie 😁 😁 😁 A Kamilek jaką ma niewinną minkę 😁

AgaK ja nawet nie wiem kiedy zjadłam czekoladę ☺️
Lenka super wygląda jak stoi 🤪 🤪 🤪 Zdolniacha! Nie mogę się napatrzeć jak 'nasze' dzieci już stoją 🤪 🤪 🤪 Szok totalny jak dla mnie!

AgaK kochani jesteście ze swoim mężem 🙂 Cudne dzieci wychowali sobie rodzice 🙂
Ta opowieść koszmarna 😞

Kajtucha dobre z tymi hormonami 😁 😁 😁
Twój mąż zdecydowanie przegina 😠

Pikasso ja zawsze przegrywam w takie gry 😁 😁 😜

Mittko trzymajcie się!

Jejku jak miło było poczytać 12 stron 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wieczorową porą Dziewczyny,

Od mojej ostatniej wizyty tylko 195 stron naskrobałyście kochane 😁 Nawet nie próbuję czytać 🙂 Rzuciłam okiem na kilka stron wstecz, do posta Fredeczki nie doszłam, niestety, ale mam nadzieję, że się dobrze bawiłaś 😁 Korzystaj 😁 Ja chyba juz jestem za stara 😁 Od narodzin Natalii zrobiłam się domatorką 🙂 Poza tym mam sraczkę na samą myśl, że mam Natalię z kimś zostawić 🤢 Więc z nikim nie została jeszcze i oby nieprędko.

Widziałam, że się u Majeczki Wioli przypałętało jakieś choróbsko, ale już niestety nie wiem skąd i dlaczego. Trzymaj się Wiola, wszystko będzie dobrze. Grudniówki to silne babki, więc dasz radę, a Majeczka ma to po Tobie, więc się szybko rozprawi z choróbskiem.

Moja zmora na szczęście jeszcze nie chorowała od urodzenia, ciekawe ile tak wytrzyma bez zaziębień.
Właśnie dziewczyny macie jakieś pomysły na siniaki na kolanach?, ta mała pierdoła tak lata na czterech, że aż się kurzy. Mam w domu tylko 3 dywany na pow. 160mkw, reszta to panele i ceramika, a Natalia przecież nie usiedzi w miejscu, a na dywanie tak nie plaskają łapki jak na podłodze. Zwiedza sobie wszystkie kąty, wstaje jak ma się czego chwycić, siada, poplaska sobie w grzejnik i inne i idzie dalej, tak cały dzień. A ja niestety, a może stety, latam z mopem codziennie po tych hektarach, bo przecież w suchym klimacie otwarte okna to sterta kurzu :/

A karmiące mamuśki jak sobie radzicie z karmieniem małych kąsaczy? Moja tak mnie dziabie, że niedługo chyba odstawie ją od piersi. Normalnie coś strasznego. Mała złosnica robi to specjalnie, zębów nie miała to dziąsłami chwytała i ciągała do siebie, a teraz zęby zsuwają się po tych wszystkich sutkowych wypustkach i regularnie oglądam gwiazdy. Koszmar. Raz już nie wytrzymałam i wstrząsnęłam nią to jej się beksa włączyła i bądź tu mądry, chyba mam niski próg bólu. A to znaczy pożegnanie z cyckiem. Ech...
Dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor...

ale ja sie za Wami stesknilam ale ostatnio brak czasu na wszystko i tak goraco ze na nic nie mam sil...

Wiolka nie martw sie napewno to nic powaznego...

zaraz postaran sie nadrobic posty jak tylko nie zasne nad klawiatura...

ucalujcie dzieciaczki od ciotki agnieszki...

dobranoic

maly zasnal bo dzis mial tylko 2 drzemki po pol godzinmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTUSIU JAK CIĘ DAWNO NIE BYŁO 🤪 🤪 🤪

Z TEGO CO CZYTAM TO MASZ MAŁEGO CZORTA W DOMU 😁 MARTO ALE NIKT NIE POWIEDZIAŁ ŻE MACIERZYŃSTWO JEST ŁATWE 😜 😜 OSTATNIO WŁAŚNIE BYŁ PORUSZANY TEN TEMAT ŻE KAŻDA Z NAS MA OCHOTĘ WSZYSTKO RZUCIĆ ŁĄCZNIE Z DZIEĆMI I IŚĆ W DŁUGĄ 😉 ALE CÓŻ TAK SIĘ NIE DA 😁 😁 😁 😁
A CO DO CYCKÓW OPISUJESZ MOJĄ SYTUACJĘ 😁 😁 KIEDYŚ WSTAWIŁAM ZDJĘCIE JAK JESZCZE BARTUŚ NIE MIAŁ ZĄBKÓW A DZIĄSŁAMI ŁAPAŁ MOJE SUTKI I CIĄGNĄŁ DO SIEBIE A TERAZ TO JUŻ KILKA RAZY ZĄBKIEM MNIE UGRYZŁ I TEZ NIE WIEM ILE WYTRZYMAM Z TYM MAŁYM WAMPIRKIEM I PICIEM Z CYCA 😁 😁 JEŻELI BĘDZIE TO NOTORYCZNIE POWTARZAŁO TO CYC WEK 😜 TO GORZEJ BOLI NIŻ NIE ZAHARTOWANE SUTKI ZARAZ PO URODZENIU 🤢

MARTO WIOLI MAJECZKA MA NON STOP TEMPERATURĘ I DLATEGO IDĄ DO SZPITALA BO Z MOCZU I Z KRWI NIC NIE WYKAZAŁO 😞 JA MYŚLĘ ŻE TAK PRZECHODZI ZĄBKOWANIE ALE TO TYLKO MOJE DOMYSŁY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, wiem, że mnie dawno nie było, ale Natalia to mały dzik i mało kiedy moge ją spuścić z oka. Poza tym jak mam chwilę, to wybaczcie, ale zamiast Was poczytac to wybieram zabawę ze zmorką albo stoję sobie w ukryciu i się nabijam z niej - wyrodna matka. Zabawę mam przednią. Czasem patrzę na czym skupia uwagę i tak sobie myślę co się w tej jej małej głowie roi. Mały psotnik 😁 No a swoją drogą inną wolną chwilę spędzam np. w kuchni, aby dogodzić kulinarnie temu mojemu ślubnemu 😁
Aguś masz rację, niezahartowane sutki po porodzie z kąsaniem przez małych złośników to żadne porównanie 😁
Biedna Majeczka, długotrwała wysoka temperatura sieje spustoszenie w organiźmie. Kiedyś czytałam, że hmmm nawet nie pamietam dokładnie, że niemowlęta mają nierozwinięty ośrodek termoregulacji w mózgu, tzn mają ale nie tak jak dorośli, więc gorzej sobie radzą ze skokami temperatur. Ale to ma się nijak do sytuacji pewnie. Lekarze znajdą przyczynę, w końcu uczą się tyle lat. Może to i ząbki, dzieci różnie przechodzą, czasem bardzo chorują czasem nie. Mojej koleżanki córcia przeszła wszystko, biegunki, nagminne wymioty, gorączki. Pamiętam jak Monia załamywała ręce. U nas jakoś gładko to idzie, marudzimy oczywiście, ale co tu się dziwić jak ząb jest większy od kanału zębowego. Nawet ze 3 razy mi zwróciła, może przez zęby a może i nie. Kto to wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, wiem, że mnie dawno nie było, ale Natalia to mały dzik i mało kiedy moge ją spuścić z oka. Poza tym jak mam chwilę, to wybaczcie, ale zamiast Was poczytac to wybieram zabawę ze zmorką albo stoję sobie w ukryciu i się nabijam z niej - wyrodna matka. Zabawę mam przednią. Czasem patrzę na czym skupia uwagę i tak sobie myślę co się w tej jej małej głowie roi. Mały psotnik 😁 No a swoją drogą inną wolną chwilę spędzam np. w kuchni, aby dogodzić kulinarnie temu mojemu ślubnemu 😁
Aguś masz rację, niezahartowane sutki po porodzie z kąsaniem przez małych złośników to żadne porównanie 😁
Biedna Majeczka, długotrwała wysoka temperatura sieje spustoszenie w organiźmie. Kiedyś czytałam, że hmmm nawet nie pamietam dokładnie, że niemowlęta mają nierozwinięty ośrodek termoregulacji w mózgu, tzn mają ale nie tak jak dorośli, więc gorzej sobie radzą ze skokami temperatur. Ale to ma się nijak do sytuacji pewnie. Lekarze znajdą przyczynę, w końcu uczą się tyle lat. Może to i ząbki, dzieci różnie przechodzą, czasem bardzo chorują czasem nie. Mojej koleżanki córcia przeszła wszystko, biegunki, nagminne wymioty, gorączki. Pamiętam jak Monia załamywała ręce. U nas jakoś gładko to idzie, marudzimy oczywiście, ale co tu się dziwić jak ząb jest większy od kanału zębowego. Nawet ze 3 razy mi zwróciła, może przez zęby a może i nie. Kto to wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ MARTO TAK TO Z TYMI ŁOBUZAMI JEST 🙂 NO MÓJ JESZCZE NIE ŁAZI PO CAŁEJ CHAŁUPIE ALE PEWNIE TEŻ JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIE GO WSZĘDZIE PEŁNO A WTEDY TO JUŻ BĘDZIE KATASTROFA 😁 😁
JEST TAKIE POWIEDZENIE KTÓRE WMAWIAM SOBIE NON STOP "CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS WZMOCNI" 😁 😁 A PO DRUGIE NIE MY PIERWSZE MATKAMI JESTEŚMY I NIE OSTATNIE 😉 😉 😉

KIEDYŚ TO PEWNIE BĘDZIEMY WYPOMINAĆ NASZYM DZIECIOM ILE TO CZŁOWIEK SIĘ Z NIMI
NAMĘCZYŁ 😜 A ILE ŚMIECHU BĘDZIE Z TEGO 😁

CAŁUSKI DLA NATALKI Z WIELKIMI OCZAMI I DLA WAS 😘 😘 😘 😘

JA MAMUŚKI ZMYKAM 🙂

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...