Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
cześć laski!

U nas noc średnia 😮 Od rana boli mnie brzuch z nerwów przed jutrem 😞 Już nawet nie mam czym płakać tyle się naryczałam 😞 Wiem, że truję, ale to dla mnie straszne przeżycie, że zostawiam Piotrusia 😞 Nawet nie chce mi się o tym pisać bo łapię jeszcze większego doła.

AguśW moc buziaków dla Lenki 😘 😘 😘
Gratulacje dla koleżanki, namęczyła się biedna, ale najważniejsze, że ma już swojego Skarba przy sobie 🙂

Mittko kiedyś usłyszałam, że po 30-stce kończy się gwarancja 😁 😁 😁 Więc może stąd te bóle głowy 😁

Fredeczko ach ta młodość! 😁 😁 😁

Gosia jakie beczki?

Asiu super, że macie klucze! Ja bym na nic nie czekała tylko od razu tam leciała!
W nowym mieszkanku odżyjesz! No i postaraj się o internet!!!!

Persy jak zdrówko? Już po chorobie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

agnieszkaw26 Wszystkiego najlepszego z okazji mini urodzinek dla Lenusi 😘 😘 😘

Resztę napiszę później, bo jestem padnięta. Wiktor chyba nie ma zamiaru iść spać, a ja jak najbardziej. Stoi w łóżeczku, trzyma się barierki, podskakuje i chce to łóżeczko rozgruchocić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo tak sie mówi jak grzmi że beczki tam na górze kulają 😁

Dasz radę na pewno przez pierwsze dni będziesz to bardzo mocno przeżywać a później się jakoś oswoisz z tą myślą. Pamiętam jak pierwszy raz zostawiałam Mateusza w przedszkolu. On poryczany ja poryczana i jeszcze cały dzień myślałam co tam sie dzieję. Ale tak po miesiącu wszystko przeszło do porządku dziennego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaacie zapomniałam o Lence 😞

Zdrówka Lenusiu,uśmiechu (chodź tego Ci nie brakuje 🙂 ) i samych słonecznych dni 😘 😘

Ewo moge sobie tylko wyobrazić jak Ci ciężko,ale zobaczysz już niedługo wszystko wróci do normy przyzwyczaicie się do zmian.Tzymam kciuki za Was żebyście dzielnie znieśli rozłąke 😘 😘 😘
A to mówisz że już mi się gwarancja skończyła 🤪 😁

My po obiadku,udało mi się mąż poprasował iśki ciuchy 🤪 a teraz mamy sjeste 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
wpadłam na moment żeby zobaczyć co tam u Was 🙂
no i Asiu super że uciekacie z jamy potwora 🙂 wreszcie odżyjesz, no i Kamilek będzie może spał normalnie bo dzieci to taki barometr, jak wkoło napięta to i one bardziej nerwowe!
Lenuś sto lat i dużo zdróweczka, samych słonecznych dni i wszystkiego najlepszego!
zmykam się za spóźniony obiad wziać, bo pospałam sobie z Matim i jeszcze nie zrobiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Lenko wszystkiego naj naj naj
Ewa kochana trzymaj się dzielnie! Dacie radę!
Ja mam doła, mamy dziś 2 rocznicę ślubu i mój mąż niepofatygował się nawet o kwiatka. Dopiero jak mu zwróciłam uwagę to się ubrał i wielce chciał jechać po niego to mu powiedziałam że wyproszonego nie chce no to placek się wrócił. Gdyby był mądry to by pojechał bo mimo wszystko wypadałoby no ale on nie myśli... W ogole od rana się żremy i nie wiem nawet o co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUSZKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZX OKAZJI 2 ROCZNICY ŚLUBU 😘



TO DLA CIEBIE I TWOJEGO MĘŻA 😘 😘 😘

A CO DO MĘŻA JAK GO KOCHASZ TO GO PRZYTUL ZŁÓŻ ŻYCZENIA I POWIEDZ ŻE GO KOCHASZ 🙂 JUTRO NA 100% SIĘ ODWDZIĘCZY 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He!

My już po wypoczynku nad jeziorem. Basię widziałam prawie tylko w nocy, bo były z nami min 3 kuzynki M w wieku 12,16,18 i ta 16letnia, twierdząca podobno,że nienawidzi dzieci mi Baśkę ukradła. A dokładniej mówiąc Basia od kiedy ją zobaczyła to pokochała do tego stopnia, że na jej widok aż się trzęsła i wyciągała rączki,że biedna kuzynka w końcu zmiękła, Baśkę w ramiona wzięłą i tyle je przez 3 dni widziałam. Wierzcie mi pierwszy raz widziałam coś takiego w wykonaniu mojego dziecka. Agnieszka, bo tak ma na imię stała się ciocią absolutnie ukochaną, którą moja Basia po prostu ubóstwia. Ja, choć oczywiście zazdrosna, rozkoszowałam się przejrzystym jeziorem, wolnym czasem i M i wszystkim nam to na zdrowie wyszło.

Nie nadrabiam, bo dopiero wróciłam i idę spać, ale wszystkim 8miesięczniakom życzę wszystkiego naj!!! A moja córcia jutro kończy już 9 miesięcy!!!!!!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzien u grudniowek 🙂

ewunia trzymam kciuki za dzisiaj i napisz jak wam poszło 🥴

u mnie ładna pogoda wiec na dworku bedziemy bo moj maruder juz wymusza.

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki w poniedziałek

u nas jako tako, wychodzi trzeci ząbek 🤪
co do chrzcin to mamy problem bo ze względu na to, że nie jesteśmy małżeństwem ksiądz odmówił nam udzielenia sakramentu 😠 a wybrani rodzice chrzestni też nie mogą nimi byc bo są po rozwodzie 😠
... i jesteśmy w punkcie wyjścia 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...