Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

ja sie tak wybieram do bytomia do siostry tylko nie wiem jaeszcze kiedy 😜i do kuzynki do bedzina albo do grodzca ☺️ o kurde nie pamitam 🤨 ... mieszka ktos w poblizu zeby sie spotkac ... tylko nie wiem kiedy czy we wrzesniu czy troszke dalej albo calkiem na zime ... jest ktoras chetna 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitko to musimy sie kiedys umowic ... najpierw musze dac znac siostrze albo kuzynce zebym miala gdzie spac no i zeby mnie poprowadzily bo ja kompletnie tych miast nie znam ... bo jechac okolo 2 godziny w jedna strone zjesc obiad i spowrotem to sie nie oplaca 🤢 bo do wroclawia to nie wiem czy bym dojechala 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRACAJĄC DO TAŃCA Z GWIAZDAMI , OTO NOWA LISTA UCZESTNIKÓW 😁 😁 http://danceflowing.pl/gid,12609210,img,12609254,kat,99248,title,12-edycja-Tanca-z-gwiazdami-kto-zatanczy,zdjecie.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agak to faktycznie 2 godz to pikus ... moje dziecko juz przyjechalo ... z pelna pielucha ... poczulam odrazu jak otwarlam drzwi od dworu 🤪
nie wiem co dzis na obiad bedzie ... narazie mam tylko kartofelki ustrugane a lodowka pusa... chyba beda tylko one bo nawet maselka nie mam 😞 musze skoczyc do mamy i jej gwizdnac z jedno opakowanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc Laski 🙂

ale naskrobałyście, aż się miło czyta 😜

Persy i Wiolka super, że spotkanie się udało, niesamowite przeżycie. Ja się widziałam z naszą Gosią 2301 niedawno. A dzieciaczki fajnie się razem bawią 🙂

Kajtucha jak tam brzuszki? i jak Szymek spał? pewno się budził co chwile jak były procesje do łazienki

ja też nie wiedziałam co to za Kliment 😜 dzięki za wyjaśnienie
a co do tańca z gwiazdami to nie oglądałam ani jednej edycji, nie lubie takich programów, jedynie "mam talent" jest ok bo można popatrzec niekiedy na ciekawe okazy i pośmiac się 😁 😁

my byliśmy na kontroli i szczepieniu na pneumokoki, Bartek waży już 9,68 kg i mierzy 76 cm. Po zastrzyku tylko się lekko skrzywił ale nie zapłakał.
A na obiadek mam barszczyk czerwony z ziemniaczkami oraz naleśniki ze serem mniam...

co do spotkania to też się pisze. Najlepiej jakby było właśnie w okolicach Katowic lub we Wrocławiu-nocowała u mnie kiedyś kumpelka z Wrocławia to teraz ja się do niej moge zwalic 🤪

AgaW ja też popijam cappucino 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki za troskę. U mnie spokojniej ale nadal to meczy... Aż strach z domu wyjść... Czuje jakby mi ktoś supełki na jelitach robił... Ja nie wiem skąd tego wszystkiego we mnie się zebrało że tyle czasu to trwa... Detox...
Ja filmiki obejrze potem bo pisze z tel. Dziś się szykuje prasuję pakuje więc nie ma czasu na kompa. A pisze...z klozetu :-):-):-):-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejlaski!!

Po calym dniu pracy odzywam sie :P

nam sie zagubil rano smoczek i trzeba bylo nowy kupic :|

AgaK no to niezly sen:|

Kajtucha mam nadzieje ze juz po rewolucjach jelitowych

mittko tez sie zdziwilam ze Iska do szkoly :P ale zdolna z niej dziewczynka 🙂

Persy i Wiolkakurcze jak fajknie 😁 kolejne grudniowemamuski sie spiknely 🙂

hehe pikasso zapomniala o naszem bedzinowej mittce 🙂

Persy AgaW i ja i jeszcze kiulka dziewwczynmamy do siebie po 100km i sie spotkac niemozemy cos ....

aha!! wrocilami bylo ......... 8 stron!! szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...