Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka!

Ja już po pracy. Piotrek budził się w nocy co pół godziny, spał tylko z cycem w buzi i jak rano zadzwonił budzik to myślałam, że się rozpłaczę. Byłam nieprzytomna, ale co robić. W pracy się poryczałam z nerwów 😞 😠 Teraz jest trochę lepiej z humorkiem. Piter śpi, a ja zajadam się rosołkiem bo teściowa ugotowała 🙂

Kajtucha fajnie, że dajesz radę u smoków 🙂

Fredeczko moc buziaków dla Wiki 😘 😘 😘

Edytko buziaki dla Matiego (spóźnione, ale szczere) 😘 😘 😘

Wiolu najważniejsze, że temperatury już nie ma. Rzeczywiście nie za dużo waży Maja, a wygląda na taką pyzunię 🙂
Co do ryby to w słoiczkach dla dzieci jest od 5. miesiąca 😉

Super, że Asia będzie miała neta 🙃

AgaK ajjj te chłopy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HEJ JA JUŻ W DOMKU 🙂

WARTO BYŁO JECHAĆ BO MĘŻUNIO W RAMACH PRZEPROSIN ZABRAŁ DO PIZZA HUT 🤪 🤪 🤪 🤪

AGAW SUKIENKA ŁADNA 🙂

MÓJ BARTEK TEZ JADŁ RYBKĘ UPAROWANĄ 🙂

WIOLU MAM NADZIEJĘ ŻE JUZ WAM SIE NIC NIE PRZYPAŁĘTA ŻADNE CHORÓBSKO 🙂 🙂 ZDRÓWEŃKA DLA MAJECZKI ŻYCZĘ 😘 😘 😘 😘 😘

EMILKO MIŁO ŻE WPADŁAŚ DO NAS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Świeże rybki można dawać...moja jadła już halibuta i dorsza oraz łososia..;-)
Wiolka, Ty to naprawdę masz się z Majką...ciągle po lekarzach.
W każdym razie duuuużo zdrówka.
No i wszystkiego NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO dla Wiki!!! Moc buuuuziaków 😘 😘
A ja dziś powiedziałam Krzyśkowi że lepiej będzie jak się rozstaniemy. Ciągle mi zarzuca tępotę ...a sam ...trzeba go prowadzić niczym dziecko. Mam dość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my byliśmy na zakupach bo mężu jutro wyfruwa z domu 😞
Przy okazji kupiłam Emili dwie czapki jedna cieńsza druga ciut grubsza ( za jedną wcale nie zapłaciłam 😜 ) i bluze taką cieplejszą misiową i spodenki welurkowe 🙂

Dla Wiki dużo zdrówka i słoneczka na każdy dzień z okazji 9 miesięcy 😘

Kajtucha dzielna z Ciebie kobietka i dasz rade 🙂 nie daj się smoczycy 😠

Fajna ta sukienka co AgaW wstawiła i długość dla mnie co by zakryć kolana 🤪 😜

Edyta mój tato kiedyś pracował w Norwegi a powiedz mi jak znosisz to że latem jest non stop jasno a w zimie ciemno? a i dobre rybki stamtad złowione przywoził 🙂

Wiola ja też kiedyś lubiłam i czytałam Sage o Ludziach Lodu 🤪 nawet mam chyba z 15 tomów 😜

Emilko będzie dobrze nie smutaj,całuski na pocieszenie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rybek to ja też ze słoiczka dawałam, gerber ma od 5 msc, a o świeżych nie wiem od kiedy można.

persy faceci to chamy z moim m na czele, może dojdziecie do porozumienia a to tylko chwilowy kryzys.

no i co z naszym spotkaniem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA DAWAŁAM ŚWIEŻĄ I BARTKOWI NIC NIE BYŁO 🙂

JA TEŻ BYM BYŁA ZA TYM ABY TO BYŁ WEEKEND BO TAK W TYGODNIU ODPADA BO ROK SZKOLNY JUZ BĘDZIE 🙂

PERSY TY W JAKICH DNIACH BEDZIESZ W LEGNICY ????
MOŻE PRZERWA WAM SIĘ PRZYDA W ZWIĄZKU 😞 PRZYKRO MI ŻE NIE MOŻECIE DOJŚĆ DO POROZUMIENIA 😞 ALE MOŻE JEDNAK TO POMOŻE 🙂

MITTKO BUZIOLEK NA POCIESZENIE 😘 😘 😘 TO ILE GRZESIEK SIEDZIAŁ W DOMU ???

BOŻE KOBIETY ZA 2 DNI KONIEC WAKACJI 🤪 🤪 🤪 KIEDY TO ZLECIAŁO 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może lepiej 9 październik w sobotę bo 17 to niedziela???
zresztą i tak spotkamy się w dzień a nie wieczorem bo z bzibziolami więc może i niedziela być jak dla mnie 😜
ja proponuje spotkanoko w jakiejś knajpie w rynku lub jego okolicach, no i kto się pisze: ja, agak, persy, ewa i kto jeszcze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNIE I 9 PASUJE 🙂

A PYTAŁAM SIE DLATEGO BO WŁAŚNIE W PAŹDZIERNIKU JEST DŁUŻSZY WEEKEND BO 14 JEST DZIEŃ NAUCZYCIELA I DZIECIAKI MAJĄ WOLNE A ŻE NASTĘPNY JEST 15 W PIĄTEK TO TEŻ BĘDZIE WOLNE 🙂

ALE JAK JUŻ PISAŁAM MOŻE BYĆ I 9 🙂 DAJCIE TYLKO DOKŁADNĄ DATĘ I I GDZIE 🙂 DOPASUJE SIE DO WSZYSTKIEGO 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wstępny termin to 9 październik 🙂 🙂 🙂 🙂
Ewa Tobie też musi pasować 😜 😜 😜no i innym chętnym 😜

moje bobo już śpi i mam nadzieję, że tak pozostanie jak najdłużej 😉
a ja uciekam na kolacyjkę, jeśli nie zajrzę to do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He Mamusie 🙂

Wikusiu wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 9 miesięcy.

Kajtucha dasz radę. I pamiętaj dzieci to tylko dzieci... Taka prawda, że nasze dzieci również niedługo przestaną być słodkimi bobaskami i będą wkurzać matki, które mają maluszki 😉 Tak zawsze jest 😉

Wiola no to nasze dziewczyny mogą sobie podać rękę jeśli chodzi o wagę... Niby wyglądają dobrze, są pyzate, ale powinny tyć a nie tracić na wadze 🥴 My mamy ważenie w środę...Zobaczymy czy teraz zaczęła tyć...

Persy oby Wam się ułożyło!!

Edytatrzymam kciuki, byś mogła podjąć kiedyś pracę w przedszkolu 😉

I resztę potem napiszę, bo muszę z Majką odrobić Pracę Domową 🤪

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WIECZORNIE

MOJE MALEŃSTWO WYKĄPANE, NAJEDZONE ALE SPAĆ NIE CHCE JESZCZE BO SPAŁA OD 18.30 DO 20 🙂
ALE ZA TO TATUŚ JUŻ PADŁ I ŚPI 😁 WIĘC JEDNO DZIECKO MAM Z GŁOWY 🤪

EDYTA MI TEZ SIĘ MARZY ABY PRACOWAC W PRZEDSZKOLU I CO Z TEGO ZE MAM WYKSZTAŁCENIE PEDAGOGICZNE .. TYLKO ŻE SKOŃCZYŁAM PEDAGOGIKĘ RESOCJALIZACYJNĄ I PRACY SOCJALNEJ I W KAŻDYM PRZEDSZKOLU W JAKIM BYŁAM ODSYŁALI MNIE Z KWITKIEM BO PODOBNO TRZEBA MIEĆ PEDAGOGIKĘ PRZEDSZKOLNĄ ;/ ACH...

WIOLU FAKTYCZNIE MAJECZKA DROBINKA, A NA ZDJĘCIACH TAKA PYZULA 🙂

FAJNIE ŻE SIĘ SPOTKACIE DZIEWUSZKI. JA MAM ZBYT DALEKO DO WROCŁAWIA WIĘC SIĘ NIE PISZĘ. MOŻE KIEDYŚ UDA MI SIĘ SPOTKAĆ Z FREDECZKĄ, BO DO NIEJ NAJBLIŻEJ 😉

PERSY WSPÓŁCZUJE PROBLEMÓW Z TWOIM FACETEM... MAM NADZIEJE, ŻE JEDNAK WAM SIĘ W KOŃCU ZACZNIE UKŁADAĆ.

ALE LENKA BĄKI SADZI 😁 😁

NIE PAMIETAM CO WIECEJ PISAŁYŚCIE BO NADRABIAŁAM JAKIES 2 GODZINY TEMU

UCIEKAM DO WYRKA, MOZE UDA MI SIĘ ULULAĆ MOJĄ MARUDKĘ


DOBRANOC



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiki zasnela 😉

Wszystkim dziekujemy za zyczonka 😉

Wiolu dobrze ze masz te woreczki i wole nie pytac ile kosztowal syrop :|

Emsi wszystkie aniolki ida do nieba.... [*]

AgaK dobrze ze maz chociaz przeprosil !

Wiolu w sloczikach rybki sa od 5 mies a swieze Wiki je srednio raz w tygodniu i je bulki z pasta z tunczyka hm .... nic jej nie jest .

Persy oby wam sie ulozylo ! jesli jestes pewna ze nie ma o co walczyc to moze faktycznie lepiej bedzie jak sie rozstaniecie 😞

Fajnie macie ze sie umawiacie na spotkanie :P

AgaW ja mysle o tym zeby isc po maturce do Bydgoszczy na resocjalizacje a pozniej zrobic magisterke z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej 🙂 po tym moglabym pracowac i w MOSie i w przedszkolu i w szkole z klasami 1-3 w podstawowce 😜 i oczywiscie ze uda nam sie spotkac i mysle ze nawet calkiem niedlugo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje bobo już śpi, padł o 20 bo mega zmęczony tu jest...
Żeby była jasność, ja nie mam nic przeciwko dzieciom ale... Raz że Igor to wyjątkowy nieznośny hałaśnik, ma już 5 lat a zachowuje się jak 3latek, poza tym podejrzewają u niego autyzm więc ciężko się z nim dogadać i mu coś wytłumaczyć. Dwa, teściowa zamiast mu powiedzieć że usypiam małego to sama się do niego głośno odzywała no to ten się darl i dzwonił dzwonkiem. Jutro go zabierają...
Dziś gotowalam zupkę małemu to ta mi prawie w ten garnek weszła... A czemu to a czemu tamto a czemu bez soli a czemu bez cukru a powinnas a tego się tak nie robi a ile to się już gotuje a długo jeszcze... No kurwa musiałam wyjść z kuchni...
Ale powiedziałam sobie jedno, nie dam się jej sprowokować i mam zamiar wytrwać w tym postanowieniu.
Zapomniałam co dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam dziewczynki ze sie nie odniose do postow ale moj mlody jest strasznie marudny ... ten krwiaczek co mial na dziasle zabek go przebil i w ten sposob caly dom mam w czerwone kropki ... przez dwie godziny krew to mu sie tak lala ze to masakra ale juz jest lepiej ... teraz pawel go usypia a ja ide sie wykapac ... do jutra dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci śpią, mąż szykuje się na nocną zmianę... czyli mam spokój 😁 🤪

Miałam dokończyć odpowiadać, ale już nie pamiętam co tam pisałyście...

AgnieszkoW ja też skończyłam resocjalizację (licencjat) ale jako drugą specjalizację wzięłam sobie animację kultury i dzięki temu mogłabym jakoś wśliznąć się w jakieś świetlice szkolne albo nawet i do przedszkola 😉 Mówię oczywiście o Polsce 😉 Dziwne, że Tobie po socjalnej odmiawiali 😞
Fredeczko moim zdaniem jeśli chcesz ukierunkować się na młodszą grupkę dzieciaczków, to lepiej weź sobie odrazu opiekuńczo-wychowawczą lub wczesnoszkolną 😉

Pisałyście o rybkach... Moja jeszcze nie jadła, my w ogóle do tyłu jeszcze jesteśmy 😉

Kajtucha oby Ci ten urlop szybko zleciał, bo jak jest się w miejscu, gdzie człowiek nie czuje się dobrze, to nic go nie cieszy.

Laseczki się umawiają a ja zazdroszczę!!! Ja będę dopiero w Polsce w maju, a i taki są nikłe szanse, bym spotkała jakąś grudniówkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...