Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej
cały dzień leje i zasięg kiepski mam, brzuszek mi nie chciał odpalić.
Życzę wszystkim chorym dużo dużo zdrowia, widzę że zaraza jakaś panuje na forum. Biedactwa...
Agaw Lenka ma przecudne ząbki a ciuchy pierwsza klasa. Może i ja się przejdę do ciuchach tutaj bo tu co sklep to lumpek...
Igor pojechał o 20...... Laski, spokój jak nigdy!!!
Idę zaraz się myć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Madzia się kotłuje w łóżku. Ja leże na wyrku z laptokiem. A K w drugim pokoju uczy się...
Fredeczka, kłocimy sie o pierdoły...chodzi oto żeby się do czegoś przy...lić 😠
W każdym razie K obiecał mi przed chwilą iż od jutra zacznie mnie masować...coby zmniejszyć mój cellulit i tym samym poprawić moje samopoczucie. Zobaczymy czy dotrzyma słowa... 😠 😠 😠
Co do spotkania to ja tak jak napisałam wcześniej potwierdzę moje przybycie 9.10 w drugiej połowie września.
Lenka...sama słodycz kiedy się uśmiecha... 😉
Dobra Laski, idę dalej szukać dla mojej mysi kurteczki na jesień. No i muszę dokończyć wrzucać ciuchy na allegro...może uda mi się coś sprzedać.
Wczoraj sprzedałam kombinezon za 30 zł...tak więc teraz mogę poszukać dla Madzi coś w zamian. 🙂 🙂
Wy tak narzekacie na smoczyce, a ja nie mogę poki co nic złego na temat mojej tesciowej powiedzieć...jest OK 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

DZIŚ POBUDKA O 7.40

SŁONECZKO SIĘ PRZEBIJA PRZEZ CHMURY, MOŻE BĘDZIE CIEPŁO 🙂

DZIŚ NA OBIAD BEDE ROBIĆ FASOLKĘ PO BRETOŃSKU 😉

MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ I MAM NADZIEJĘ, ŻE WSZYSTKIE NASZE CHOROWITKI CZUJĄ SIE JUŻ LEPIEJ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!

U nas pobudka o 7, 200ml kaszki w brzuszku i szczesliwe dziecko a mama znerwicowana bo ostatnio znowu mamy bunt na jedzenie 🤢 😮

AgaK kurcze Majka tez nie miała żadnych oznak przeziębienia, więc może to 3dniowka, oby! Wysoką ma Bartuś tą temperaturę? Możesz ja spokojnie zbić?

AgaW ciuszki fajne, mi się najbardziej podobał ten sweterek w kratke, cudo! Lenka wygląda super, juz ma tam pełno w buźce tych zębolków! 😁

Persy kurcze ale wam się kwas zrobił 🤢 trzymam kciuki za te masaze i zebyście się dogadali. A jak z mieszkaniem i wujkiem?

Dzisiaj planuję w ko}cu się wypakować, poukłada ciuchy w komodzie i wyprać co trzeba, zobaczymy co mi z tego wyjdzie 😁 😁 😁

Asiula a czym ty się kobieto przejmujesz, w końcu masz spokoj!!! Celebruj go!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
u nas nocka standard, chyba mam coraz mniej mleka, bo mały co godzina chyba się przyssawał, muszę zaczać mu dawać na noc kaszkę lub modyfikowane 😞 a wstajemy codziennie o 7:30 bo ksiaże już się wyśpi i na łeb mi włazi 🙂 kocham tego drania 🙂
AgaK zdrówka dla Bartusia!
Mittka a jak tam wasze zdrówko? jej to u was w domku mini szpital i zostałaś z tym sama 😞Zdrówka dla Was również!
AgaW ciuszki super, łazienka zarbista, ja też chodzę za drzewo 😞niestety 😞
a Rybka najpiękniejsza, a uzębienie to takie same jak u Matiego ma, tylko mati jeszcze nie ma jedyneczki lewej górnej 😁
Fredeczka a co znaczy słowo sknocić???????głupie pytanie ale w moim słowniku to coś zepsuć, a u Ciebie? pewnie coś związane z allegro co?musisz komentarzy mieć więcej czy co?
Persy współczuję przejść z K, ale chyba u nikogo nie jest tylko różowo,więc trzymaj się dzielnie 🙂a co do teściowej to też nie mogę nic na ni powiedzieć bo na szczęście widzę j raz na pół roku 😁 chociaż są rzeczy które mnie w niej denerwują 🥴
a ja kurde do Was mam daleko teraz najbliżej to do AgiW jakieś 1500km przez morze 🙂 a jak w Polsce to kurde mam daleko do wszystkich bo jestem z podlaskiego i najbliżej mam persy 😁bo do Warszawy 120km chyba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://picasaweb.google.hr/krecak.wiola/Filmiki?authkey=Gv1sRgCOfT7YHZhtqOkwE#5510508016415647298

http://picasaweb.google.hr/krecak.wiola/Filmiki?authkey=Gv1sRgCOfT7YHZhtqOkwE#5510537468463441474

http://picasaweb.google.hr/krecak.wiola/Filmiki?authkey=Gv1sRgCOfT7YHZhtqOkwE#5510543609802548290

Tak mi sie jakos wczesniej zapomnialo ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!

AgaW ojj fasolka zjadlabym 😁

Wiolu Ty juz mozesz isc na lekarza pediatre, znasz chyba wszystkie choroby :/

Edyto koemantarzy mam sporo ale przez marcina mam zablokowane konto na allegro :/
a sknocic to zalezy :P ale zazyczaj tez zbroic, zmajstrowac

Wiolu filmiki genialne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
u nas nocka zajebista, jeszcze jestem w szoku. Mały zasnął po 20 i dopiero o 5 obudził się na cyca, potem o 7.30 i jeszcze godzinke spalismy. Szok!
Kurcze jak wrócę do domu to poproszę Cię Wiolka o podanie jeszcze raz tych linkow do filmów bo przez tel to nie da rady obejrzeć... Wrrr...
Muszę iść po rybę dla małego.
Dziś na tvn style był program w którym pediatra wypowiadał się że mleko krowie można podawać już po 6 miesiącu życia jako jeden posiłek w ciągu dnia ale nie zastępować nim piesi czy modyfikowanego na pełen etat. Do roku się wstrzymać. Czyli jak my jemy kaszke na kolację to jest ok :-):-):-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ... nocka ok 2 pobudki i spanko do 7
oficjalnie moge powiedziec ze mamy juz 1 zabka bo widac ladnie ... fotki nie wstawie bo nie da rady zrobic ... na obiad dzis kluski slaskie 🙂
na dworze paskudnie zimno i ciemno ale naszczescie nie pada ale to sie zobaczy pozniej i tak nigdzie nie wychodze bo mlody ma kaszelek dziwny ... dostaje syrop jak mu sie nie polepszy w ciagu 2 - 3 dni to mam isc po jakies antybiotyk ... i znow wydatki
filmiki super
tez bym sie z wami spotkala w wroclawiu ale nie wiem czy bede miec kasy no i kompletnie nie znam miasta bo nigdy tam nie byla ... napewno autobusem bym pojechala na dworzec i na tym skonczyla by sie moja wycieczka 😞
ide robic sniadanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

NOCKA DO BANI BO BARTEK ZNÓW GORĄCZKOWAŁ 😞 NA 11.20 MAMY DO LEKARZA 😞

WIOLU NIE SĄ TO WYSOKIE TEMPERATURY I ŁADNIE SPADAJĄ PO PODANIU SYROPKU 🙂 TAKŻE WYDAJE MI SIE ŻE TO NIE JEST 3 DNIÓWKA BO TAM TOWARZYSZA WYSOKIE TEMPERATURY 😞 DZIŚ NAWET ZAUWAŻYŁAM ŻE MA KATAREK WIĘC TO JAKIEŚ MAŁEGO WIRUSA ZAŁAPAŁ 😞

WIOLU LASKI WYMIATAJĄ 🤪 🤪 🤪 🤪

I ZACZĄŁ SIE ROK SZKOLNY 🙂 KAMIL PODEKSCYTOWANY 😁 😁 CIEKAWE JAK DŁUGO 😉 😁

DOBRA LECĘ SZYKOWAĆ SIE DO LEKARZA Z BARTKIEM 🙂

DO NAPISANKA PÓŹNIEJ 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JUŻ SIĘ NAJADŁAM FASOLKI , OBIAD O 10 😁 😁 😁

AGUŚK FAJNIE ZE KAMILEK SIĘ CIESZY SZKOŁĄ, OBY MU TAK ZOSTAŁO 🙂 NO DLA BARTUSIA SZYBKIEGO POWROTU DO ZDRÓWKA.

FREDECZKO JA TEŻ NIE LUBIĘ TAKICH WIEŚNIAKÓW 😁

WIOLA FILMIKI ŚWIETNE 🙂 TE KAPCIE WIEKSZE OD DZIEWCZYN HAHA
PICASSO GRATULUJE ZĄBKA 🙂
KLUSKI ŚLĄSKIE UWIELBIAM 🙂

KAJTUCHA SUPER NOCKA, ZAZDROSZCZĘ 🙂 A ZKROWIEGO MLEKA TO DAJĘ LENCE DANONKI, ONE NA KROWIM MLEKU ROBIONE SĄ.

IDĘ LENE USPAĆ BO JUŻ JEJ SIĘ MARUDA ZAŁĄCZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł 🙂

my spanko do 8 z 2 pobudkami w nocy na cysia, czyli już taki standardzik mamy 🙂

Agaw zębuszka prześliczna, ciuchy też, a łazienka cudaśna tylko współczują tego sprzatania tych kolorów, ale wyglada pięknie 🙂

chorowitki zdrowieć szybko 🙂

pikasso jesli dobrze pamiętam to ty z kłobucka jestes to mamy do siebie jakieś 40 km, ja od wielunia jestem 🙂

u mnie dzisiaj zimno ale nie pada więc może po południu wyjdziemy na spacerek, no i po południu jadę do mamusi na noc, ale postaram się zajrzeć 🙂

miłego dnia 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka super,Emila spała ze mną i dość wcześnie się położyłyśmy także jestem wyspana.Po chorobie prawie nie ma śladu czasem tylko mi się słabo zrobi.Emila na szczęście już nie wymiotowała ani żadnej gorączki też nie miała ufff Dziś wybrałam się nawet na rozpoczęcie roku 🙂

AgnieszkoW Lenka cudne ma ząbki i ślicznie się uśmiecha 🙂 łazienka przepiękna 🤪 ah ah
i ciuszki rewelacyjne a za taką cene to prawdziwa okazja.

Pikasso mam nadzieję że Wiktorkowi już łagodnie teraz będą szły ząbki.

Zdrówka dla Bartusia może to tylko przeziębienie 😘 😘

Persy mam nadzieję że w końcu się dogadacie i wszystko się ułoży tak jak byś chciała 🙂

Wiola dziewczynki są bomba fajnie się podzieliły tymi kapciami 🤪 😁

Reszta mi się wzięła i zapomniała

Miłego Dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...