Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Emsi napisał(a):
hej grudniuweczki 🙂 Agus jak Bartus ?????mam nadzieje ze jednak niezjadł tych kuleczek i wpore to zauwazyłas i nic mu nie jest????Wiolcia Majeczka sliczna taka czarnulka 🙂 🙂unas dzis rocznica Gosi Damianka i nienajciekawsze wiadomosci od Darii małego Bartusia 😞


EMILKO NIC MU NA SZCZĘŚCIE NIE JEST 🙂

JEST TERAZ MARUDNY BO ŚPIĄCY 🙂

MUSIMY SIĘ MODLIĆ ZA BARTUSIA BO W TYM CAŁA NADZIEJA 😞
DLA TWOJEGO NATANIELKA I DLA TEGO DRUGIEGO MALUSZKA ZAPALAM WIRTUALNY ZNICZ (*)(*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

EMILKO JUZ NIEDŁUGO 🙂 ZACZĄŁ SIĘ JUZ WRZESIEŃ WIĘC POTEM WASZA KOLEJ NA MALUSZKI 🙂 WTEDY TO BEDZIE LATANIA 🙂
A ŻE TAKI DOŁUJĄCY DZIEŃ TO CO ZROBIĆ NIC NA TO NIE PORADZIMY 😞
ODPOCZNIJ SOBIE I MIEJ WSZYSTKO W DUSZY 😉

JULEŃKO MOŻE I TO JEST PRZYCZYNA ALE NIE MOŻESZ OBWINIAĆ SIE ZA TO BO PRZECIEŻ POD KLOSZEM JEJ TRZYMAĆ NIE BĘDZIESZ 🙂
JESZCZE RAZ ZDRÓWKA ŻYCZĘ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zebym ja to wiedziała hi hi..uciekam Agus napewno dam znac na telefonach jakby co własnie podjadłam i mały ma trening boksu to musze sie połozyc zeby mu poprzeczke podwyrzyc bo wtedy tak nie podskakuje 🙂pozdrawiam Was buziolki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje!

Fredeczko gratulacje dla Wiki, zdolna z niej dziewczynka 🙂

Persy Madzia świetnie sobie maszeruje 🙂
Pchacz rewelacyjny! Też o takim myślę 😉

AgaW jestem urzędasem hehe! Według większości społeczeństwa siedzę i pierdzę w stołek 😁
Udanej imprezki 🙂

Gosiu super, że jesteś chętna na spotkanie 🙂

Agnieszko84 jak ja się cieszę, że to nie guz. Migreny to też okropna sprawa, ale jakoś sobie poradzisz! Miłego wypoczynku nad morzem 🙂

Edytko dzięki za wyjaśnienie 😉

Dla Damianka [*]

Wiola cudne zdjęcie! No i tradycyjnie dużo zdrówka dla Majeczki!

AguśK całe szczęście nic się nie stało Bartusiowi!
Powstawiaj parę fotek z tych co drukujesz 😉

Emsi no już niedługo Wasza kolej 🙂

Julia fajnie, że zajrzałaś 😉 W odstawieniu piersi nie pomogę bo mi się nie udało i nadal karmię Piotrusia przed i po pracy 😉

Persy no właśnie myślę nad miejscem spotkania, ale póki co nic mi nie przychodzi do głowy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my jednak wybrałyśmy się na to miasto,Emila mi się uspała w drodze powrotnej a ja nie miałam kocyka 😠 mam nadzieje że jej nie przewiało.

Dobrze że Bartusiowi nic nie ma po tych kulkach,zawsze miałam zakodowane żeby to z daleka trzymać od dzieci na szczęście nie jest to jakoś strasznie szkodliwe przy takich wypadkach 🙂

Julio fajnie że zajrzałaś,zdrówka dla Natalki i niestety nie pomoge Ci w sprawie odstawiania od piersi 😞

Wiolu zdjęcie prześliczne aż ujmuje za serce 🙂

Persy też myślałam o takim urządzeniu dla Emili tylko kurcze u mnie z miejscem licho i chyba pozbędę się chodzika bo mała w nim prawie nie śmiga a zakupie takie cudo 🙂 jeszcze jak będzie grało i świeciło to będzie git 🙂

Kurcze aż się poryczałam dzisiaj jak zajrzałam na październik i przeczytałam co napisała mamusia Bartusia 😞 człowiek jest taki bezsilny,ale wierze że wszystko się ułoży.

A właśnie dostałam smsy od Kajtuchy i zaraz Wam napisze co się stało 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc sms od Kasi
"Chciała nam przekazać że wracają do domu.Ta pier... krowa mnie wyrzuciła!Zaczęło się od tego że spróbowała mojej zupki dla małego i powiedziała że jest tak ohydna że nawet kozie w dupe tego by nie włożyła a tylko dlatego że mały nie lubi przyprawionej.No to ONA ugotowała mu swoją zupke więc wysłałam do niej męża żeby jej powiedział że ma się nie wtrącać.To zaczęła że mały źle wygląda że jest zabiedzony bo tylko cyc że nie rośnie,to poszłam i jej powiedziałam że sobie nie życze żeby mówiła takie rzeczy bo skoro lekarz uważa że jest ok to jej opinia jest zbędna.A ta jak na mnie ruszyła!Zaczeła mi mówić że jestem głupia prosta dziewczyna ze wsi że nie chce mnie więcej widzieć bo jestem bezczelna smarkata itp.to ja mówie że jak mnie nie to do Szymka do poznania niech przyjeżdża bo on beze mnie nie przyjedzie a ona że ona już ma swojego innego wnuka.No i potem jeszcze gadała na mnie przy obiedzie na który nie poszłam,mąż mi przyniósł do pokoju no i się spakowaliśmy i jedziemy.Jedziemy jeszcze do siostry męża i chyba już tam zostaniemy na noc bo za późno żeby z małym tyle godzin jechać.Normalnie cała się trzęsę po prostu nie moge.Aż zapaliłam fajke ale po trzech machach wyrzuciłam.Ble! Taka krowa.Pozdrowienia dla wszystkich!Buziaki! "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisałam jej że jesteśmy z nią i dobrze że wracają.To napisała jeszcze
"Całe szczęście że mąż stał za mną.Teść też.Jak wychodziliśmy to chciałam iść się z nią pożegnać to odeszła i powiedziała że nie prędko się teraz zobaczymy,to mówie że skoro nie chce żebym przyjeżdżała to nie przyjade jeśli nie chce mnie więcej widzieć to powiedziała że sobie wymyślam.Wiedziałam że jest wredna ale nie wiedziałam że aż tak że takie coś się wydarzy"

Normalnie aż się w człowieku gotuje jak takie rzeczy się czyta 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIU CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE WJECHALIŚCIE Z STAMTĄD 😠 😠

CO ZA BABSZTYL PIEPRZONY 😠 😠 😠

KOBIETKI WSPÓŁCZUJĘ WAM TYCH BABSZTYLI 😠 😠 😠

NO JESZCZE BY TEGO BRAKOWAŁO JAK BY MĄŻ STANĄŁ ZA MAMUSIĄ 😠

NO I BRAWO DLA TEŚCIA 🙂

JA JUŻ WYKĄPAŁAM MOJEGO MARUDĘ I ŚPI 🙂 MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ SIE NIE OBUDZI DO BUSZOWANIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...