Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

HELOŁ BABOLE WIECZOROWĄ PORĄ 😉

FAJNIE BYŁO NA PANIEŃSKIM, SZKODA ŻE TAK KRÓTKO. W OGÓLE TO PRAWIE NIE POSZŁAM BO OKAZAŁO SIE ŻE MAZ JEDNAK NIE MA CZASU BYC Z LENKĄ BO UMÓWIŁ SIE Z GOSĆIEM OD PŁOTÓW, WIEC MIAŁAM WZIĄĆ MAŁĄ ZE SOBĄ I IŚC CHOCIAŻ NA GODZNKĘ, W KOŃCU STANEŁO NA TYM ŻE MĄZ ZABRAŁ LENKĘ ZE SOBĄ...
JAK PRZYSZŁAM DO DOMKU TO BYŁA JUŻ WYKĄPANA , CZEKAŁA TYLKO NA CYCUSZKA 🙂

EWO WIEM , ŻE PIERDZISZ W STOŁEK 😁 😁 ALE CHCIAŁM DOKŁADNIEJ WIEDZIEC W JAKI STOŁEK 😉 COŚ MI PASUJESZ DO URZĘDU SKARBOWEGO 😉

JULIA JA TOBIE TEZ NIE POMOGE W SPRAWIE ODSTAWIENIA OD CYCA BO LENKA TEZ DOI I NIE ZAMIERZA JESZCZE PRZESTAĆ 😁

IDĘ SPAĆ

ALE ZANIM PÓJDĘ TO NAPISZE JESZCZE
KAJTUCHA MYŚLAŁAM ZE MOJA SMOCZYCA JEST POJEBANA, ALE WIDZĘ ŻE TWOJA POBIŁA MOJĄ NA ŁEB....
OLEJ STARĄ JĘDZE, PRZYNAJMNIEJ JUZ MASZ SPOKÓJ I NIE BEDZIESZ MUSIAŁA WIĘCEJ TAM JEŻDZIĆ.

DOBRANOC :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ja pierdole mały w ogole nie chce spać, non stop się budzi, już druga noc i najlepiej to by spał na rękach. Nie wiem czy to zęby czy co... Może już ma dosyć spania po cudzych chatach... Masakra a i mnie tak napieprza krzyż jak na okres od kilku tygodni a dziś to już w ogole. I kolana rwą... Ale też mnie dziś wzięło
jeszcze szwagier wrócił z roboty i przyszedł do nas do pokoju po Artura żeby jeszcze poszedł pogadać i zaczął tu gadać i mi małego obudził... JA CHCE JUŻ DO DOMU...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje mężowisko chla ze szwagrem. Wrrr a ja już leże bo nie chce zostawiać Szymka jak tak ciągle się budzi bo oni są głośno i go nie słyszę. Ale nadrobiłam was
GOSIU [*] światełko dla Damianka!
FREDKA zasuwaj do tego sądu!
Zdrówka dla chorowitych maluchów.
WIOLKA naprawdę współczuję Ci tych chorób Mai... I podziwiam Cię że jeszcze nie zwariowałas.
EDYTA moja kuzynka też jest w Norwegii, ma tam faceta farmaceute 🙂 Polaka. Podobno farmaceuci tam zarabiają kupę kasy. Ona też uczy się języka bo chce w szkole uczyć niemca lub ang bo ma biegłego tłumacza z tych języków a sama próbowała nauczyć się przez rok i nie dała rady.
A powiedz mi podobno tam są modne jakieś dresy termo coś tam które kosztują kupę kasy. O co z tym chodzi?
Modlę się za małego Bartusia codziennie!
AGAW super że Ci się wieczór udał 🙂 szkoda że bezalkoholowo co? Znam ten ból...
Więcej nie pamiętam
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ Mamusie,
Aga, fajnie iż się udał wieczór....krótko ale zawsze to coś 😉
Kajtucha, pewnie bidulko dziś będziesz padała na twarz...nie dość teściowa to jeszcze nocna libacja 😞
Wszystkiego NAJ dla naszych M - Mariki i Majki
Duuuużo miłości i szczęścia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczy!

Dziekujemy za życzenia 😘 😘

Wszystkiego najlepszego dla Madzi i Mariki, duzo zdrowka kochaniutkie!

U nas noc była w miarę, Majka sie parę razy przebudziła ale temperatury wysokiej nie miała, nie mierzyłam ale dotykałam czółka i rączek a juz się tak nauczyłam, że wiem kiedy ma a kiedy nie.

Teraz ma 37.3 bez Nurofenyu, ostatrnio podałam jej wczoraj o 16, może to ząbki? Już sama nie wiem 🤢

Kajtucha ty to masz, albo smoczyca albo placek 🤢 no ale jak juz bedziesz w domku to zobaczysz ze bedzie ok 🙂

AgaW fajnie, że imprezka sie udała, nie ma to jak wyjść do ludzi 😉

Muszę sioę wziąć ogarnąć bo mam taki burdel na chacie, że niedługo pewnie zacznę się pzrewracac o różne rzeczy 😁

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

LENKA OBUDZIŁA SIE O 2.50 NA CYCA I ZAZYCZYŁA SOBIE KSIĘZNICZKA PÓŁ GODZINY GO CMOKAĆ 😠 POTEM JAK JUŻ WIELCE DAMA SIĘ ZDECYDOWAŁA ODDAĆ MI CYCKA TO NIE MOGŁAM ZASNĄĆ PRZEZ PÓŁ GODZINY... A JAK JUŻ ZASNEŁAM TO ŚNIŁO MI SIĘ ŻE BIŁAM SIĘ ZE SMOCZYCĄ 😞 STRASZNY SEN ... I MĄŻ ZA MNĄ SIĘ NIE WSTAWIŁ TYLKO ZA NIĄ...
DOBRZE, ŻE TO TYLKO SEN, BO NIGDY NIE CHCIAŁA BYM TAKIEJ SYTUACJI PRZEŻYĆ..


STO LAT DLA NASZYCH MAŁYCH KOBIETEK MADZI, MARIKI I MAJI :* DUZO ZDRÓWECZKA MALEŃSTWA :*

IDĘ SPRZĄTAĆ MIESZKANKO I ROBIĆ ŚNIADANIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM 🙂

NOCKA OK 🙂 MAŁY CO DOPIERO WSTAŁ 🙂 2 RAZY CYCA W NOCY SSAŁ I NAD RANEM TEŻ MUSIAŁ POCIUMCIAĆ 😁 😁 😁 😁

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH DZIEWCZYNEK MADZI, MARIKI,I MAJECZKI Z OKAZJI SKOŃCZENIA 9 MIESIĄCA 😁 😁 😘 😘 NIECH WAM SŁONECZKO ZAWSZE ŚWIECI 😘 😘 😘

KAJTUCHA JAK TO SIĘ MÓWI WSZĘDZIE DOBRZE ALE W DOMU NAJLEPIEJ 🙂 🙂 🙂

MIŁEJ SOBOTY WAM ŻYCZĘ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

U nas nocka średnia,Emila coś popłakiwała nie wiem o co kaman 🤢 pobudka o 7 ale do 8 gniotłyśmy się w łóżku.Teraz mała śpi.

Wszystkiego naj naj najlepszego dla naszych trzech dziewczynek 🙂 MADZI,MAI i MARIKI 😘
Dużo zdrówka i uśmiechu 😘

Kajtucha bidulko ta podróż będzie dla Ciebie koszmarem teraz,trzymaj się dzielnie i wracaj szybko do domu.

AgnieszkoW super że udało Ci się wyjść chodź na chwilke.Zawsze to jakaś odskocznia 🙂

Miłej soboty mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Sto lat dla panienek M- Mlagdalenki, Majeczki i Mariczki 😘 😘 😘 😘
Kajtuszka ja to taka modnisie nie jestem, ale powiem Ci że Polki ładniej się ubierają niż Norweżki, one to najczęściej jakaś koszula, legiinsy i potrafi do dresó ubrać eleganckie buty 🥴bleeeee
a te termo dresy to nie wiem czy chodzi o takie konplety ubran z wełny na zime pod ciuszki
http://www.gsport.no/Kategorier/Klar/Undertoy/Ullundertoy/ tu masz wszystkie ceny moga odstraszac jesli jest 199kr to na złotówki bedzie 99,5zł 1kr=0,5zł ale to warto kupić na zimę bo daje dużo ciepła 🙂
czy może o takie coś teraz nosza tu tzn to są pajace takie jak dla maluszka pewnie miałaś tylko dla dorosłych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Persy masz rację, padam na twarz. Chrapanie mojego napitego męża nie dość że nie dało mi spać, spalam od 1-2 potem on wrócił i koniec...to mało tego obudził o 6.30 Szymka! Nosz kurna myślałam że zabije! Potem trzy razy robiłam podejście do usypiania to wielki pan zaczynał chrapac i koniec. W końcu teraz wstał i wyszedł a mały padł od razu!
EDYTA chyba właśnie chodzi mi o te wełniane bo moja kuzynka podobno kupiła sobie tylko bluzę bo na komplet jej nie stać więc mnie to zaciekawiło co to za cudo.
NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA NASZYCH PRZEŚLICZNYCH DZIEWCZYNEK!
Miłego dnia laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ....
nocka taka sobie byly lepsze... mlodemu wystkoczyly jakies chrostki na ramionach zastanawiam sie po czym ... moze to byc np. po plackach ziemniaczanych bo pawel mu troche dal
wszystkiego naj nja dla naszych malych dziewczynek 🙂
kajtucha wracaj do domu to powinno sie wszystko unormowac
dzis sobota to chyba malo nas tu dzis bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!

Piter znowu ciągle się budził w nocy, już nie mam siły 😞 Teraz cały dzień marudzi i nie za bardzo chce jeść. Jak na złość pada deszcz i nie ma jak wyjść z domu. Wcześniej spacerowaliśmy w największym deszczu bo Piter zasnął, cwaniakowi było dobrze pod folią, a my zmokliśmy totalnie 😁

Wszystkiego dobrego i moc buziaków dla Madzi, Majki i Mariki 😘 😘 😘

Kajtucha już jutro wracasz do domku to odpoczniesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JUZ TEZ PO SPACERKU, OBIADEK SIĘ GOTUJE 🙂

EWO LENKA TEZ SIE TAK BUDZI CZĘSTO. TEZ JUZ NIE DAJE RADY 😞 MARZE O CHOĆ JEDNEJ PRZESPANEJ NOCY..
JA TO JESZCZE, ALE TY MUSISZ IŚĆ DO PRACY BIDULKO 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nudzi mi sie, posprzatałam, poprasowałam troche ale juz jestem zbyt zmeczona zeby to robic dalej, na necie juz wszystko przeczytałam, ogladac nie mam jak bo Majka nie spi i... nie wiem co ze soba zrobic 🤢

Oj wspolczuje wam tych nieprzespanych nocek, ja spie juz 5 miechow slodko cale noce 😜 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też nie przesypiam nocy 🤢 ot taki egzemplarz mi się trafił 😜

Ewo bidulko Piotrusiowi może ząbki idą i dlatego tak źle śpi i marudzi.

A ja nic nie zrobiłam i też zmęczona jestem 🤪 😜 ogarnełam tylko mieszkanko i czuje się strasznie zmęczona 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis przejzalam ubranka malego kolejna reklamowka poszla do szafy ...
i zrobilam obiad na szybko i nic juz mi sie nie chce ... mialam umyc lodowke ale chba zostawie ja na kiedy indziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBIETKI CO SŁYCHAĆ ???

JAK MIJA SOBOTA ???

JA POSPRZĄTAŁAM, UGOTOWAŁAM OBIAD ALE MOJE DZIECKO OSTATNIO STRAJKUJE Z JEDZENIEM,
BYLIŚMY NA SPACERKU I TERAZ JUŻ MAM CHWILKĘ CZASU 🙂

O PRZESPANEJ NOCCE TO MARZĘ JAK KURA O ZŁOTYM JAJKU 😁 😁 😁
KRÓLESTWO ZA PRZESPANĄ NOCKĘ ODDAM 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...