Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie 🙂

O a ja dziś pierwsza 😜 u nas nocka spoko i pomimo moich obaw Emila się nie przebudziła i poszłam spokojnie spać 🙂

Kajtucha super że już jesteście w domku,bije od Ciebie radość i taka ulga że już jesteście u siebie.
Dzielna kobitka jesteś 😘 😘

Ide jakieś śniadanko wsunąć 🙂
Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej, u nas nocka taka sobie. Pobudka poranna o 5.50.
Kajtucha dobrze że już wróciłaś do siebie.
Ja dziś chyba się wybiorę w końcu do przychodni coby zważyć Madzię.
Dziewczyny, czy wszystkie Wasze dzieciaki już gadają bo moja Madzia w ogóle nie chce mówić tzn. gada po swojemu i mówi NIE... ale żadnej baby, taty nie chce wypowiedzieć...zaczynam się martwić iż coś z nią jest nie tak... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Moje dziecko kocha swoją mamę, a=daje jej pięknie odpocząć i spać! Jak zasnęła o 19 tak spała do 7.30! Tylko zebym jej nie przechwaliła 😁 😁 😜 😉

A projekt do nas do pokoju dla Majki i drugiej dzidzi, która poki co jest planach 🙂 muszę go zrobić bo będziemy mieć wszystko tak jak chcemy i na miarę. Juz mam w sumie zrobiony ale zastanawiam się nad kolorami i czy zostawiac miejsc na biurko na przyszłość. 😜

Kajtucha jak fajnie ze już jesteś w domu!

Persy ja bym się nie martwiła Majka gada po swojemu + TATATATATATATATA i tam jakies dada, baba ale to raczej ja wychwytuje niz jest to prawdziwe baba. Spokojnie 🙂

Ja byłam wczoraj cały dzień na spacerze a dzisiaj chyba bede sprzatac chatę bo buro i ponuro i nie wiem czy bede z nia wychodzic.

Milego dnia kobitki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

NOC OK, 2 POBUDKI NALEŻĄ JUZ DO STANDARDU.

PERSY LENKA MÓWI TATA, MAMA , DA , AM I TAKIE INNE .. ALE NIE SĄDZE ABYŚ MIAŁA POWÓD DO NIEPOKOJU. JESZCZE CZAS NA MÓWIENIE.
I TEŻ DZIŚ MAM ZAMIAR IŚĆ Z LENKĄ DO PRZYCHODNI.

KAJTUCHA WSZEDZIE DOBRZE ALE W DOMKU NAJLEPIEJ PRAWDA? 🙂

FREDECZKO MÓJ MĄŻ TEŻ STRASZNIE LUBI SZEJKI 😉 A JA TAK SOBIE

EWO CUDOWNE ZDJĘCIA, WIDAĆ OD RAZU ŻE APARAT DOBRY MACIE 🙂

IDE MOJEJ MAŁEJ PRZEBRAĆ PAMPERSA I IDZIEMY NA MIASTO BO ŁADNBIE SŁONKO ŚWIECI I MUSZE KUPIC KAPUSTE BO BEDE ROBIŁA GOŁĄBKI DZIŚ 🙂

MIŁEGO DNIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski my o 7 mialysmy pobudke.

kurcze otworzylam rano okna jak szlam na dol zeby przewietrzyc i teraz zimno brrrr

dziewczyny zrobilam dzisiaj Wiki kaszke na mleku krowim i zapomnialam to mleko rozcienczyc z woda myslicie ze cos moze sie jej stac? ;/ minely prawie 3 godz i jedyne co to serek jej z buzi polecial... kurde idiotka ze mnie :/ martwie sie teraz :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko,Emila też nieraz jadła ze mną płatki z mlekiem krowim i nie miałam rozcieńczonego,nic jej po tym nie ma.Także myśle że nie masz się co obawiać 🙂

Persy moja wołała tata potem wołała mama a teraz nic nie woła 🤪 gada po swojemu kłóci się ze mną ale konkretnych słów mało mówi.Myśle że jeszcze spokojnie jest czas na to żeby zaczęły mówić.Przyjdzie moment że raz dwa zaczną wołać 🙂

Wiola fajnie że planujesz już pokoik dla dwójki dzieciaczków,kurcze dziewczyny mogła by któraś być już w ciąży 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

Aga masz racje, w domku najlepiej!!! Mittko, oj żebyś wiedziała jaka jestem szczęśliwa... czuję się tu tak jakby bezpieczna, jak myślę o smoczycy... wiecie co, ona nie dała nawet nic dla Szymka... ostatnio dała mu ze trzy zabawki ale takie ekstra zabawki a tym razem nic... z resztą jak ona nie musi go widzieć bo ona ma już swojego wnuka to i dobrze że nic nie dała bo wyrzuciłabym to chyba do śmieci... dobra dobra, spokój, jestem W DOMKU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
oj jak dobrze się spało... zaraz jak mi się uda to wstawię Wam parę fotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znów coś z internetem robią 😠
Co chwilę mam przerwane połączenie 😠

Kajtuszko Ty już nawet nie myśl o niej bo szkoda Twoich nerwów 🙂

To czekamy na zdjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

A u mnie koszmar od 4 dni prawie w ogóle nie spię. Antek mi gorączkuje a ząbki nie chcą wyjść. Czuję się jak bym była na libacji , uchlała się a teraz miała kaca giganta 😞

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów. Spóźnione ale szczere 😘 😘 😘

Jak przeczytam wszystkie zaległości to postaram sie odnieść. Ale teraz to muszę coś w domku porobić póki Antoś śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahah AgnieszkoK mnie ta dwójka diablic wystarczy 🤪 😜

Kajtucha no to super że już znowu wyluzowana jesteś 🤪 a o tej złej to już nie myśl 🙂
Czekamy na foteczki 🙂

Gosiu mam nadzieję że Antosiowi szybko wyjdą te ząbki i nie będziecie się tak męczyć 🙂

Moja śpi,ale jak wstanie to wybierzemy się po iśke do szkoły,bo piękne słoneczko świeci i nawet trawe koszą 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj... Gosiu to dużo zdróka dla Antosia!!!!!!!

no to już wstawiam foteczki

tu na placu zabaw

[URL=http://img34.imageshack.us/i/szymekn.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4530/szymekn.jpg[/IMG][/URL]

tu w zoo
[URL=http://img230.imageshack.us/i/szymek1.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7784/szymek1.jpg[/IMG][/URL]

a tu wstawię Wam zdjęcia zwierzaków, zwróćcie szczególną uwagę na zdjęcia małp 🙂 🙂 🙂 bo tyle mogliśmy zobaczyć że aż nas zatkało!!!!
[URL=http://img695.imageshack.us/i/szymek2.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3900/szymek2.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JUŻ PO SPACERKU, LENKA SPI NA BALKONIE A JA CZEKAM AŻ SIE RYŻ UGOTUJE NA GOŁĄBKI.

U NAS TEŻ POGODA CUDOWNA 🙂ALE CZUĆ JUZ LEKKI CHŁODEK MIMO SŁONECZKA.

FREDECZKO NIE MARTW SIĘ, NA PEWNO NIC WIKI NIE BEDZIE.

GOSIU BIDULKO, ZYCZE ABY SZYBKO TE ZĄBKI WYSZŁY ANTOSIOWI I ABY SIE NIE MĘCZYŁ A TY RAZEM Z NIM.

KAJTUCHA DAWAJ TE FOCIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech też mam nadzieję że mu się w końcu pojawią te ząbale bo ja już wysiadam. Tym bardziej że już od pół roku normalnie przesypiał całą noc. A teraz to od drugiej tylko płacz. Tak mi szkoda 😞

Kasiu to wreszcie sobie odsapniesz a tym babsztylem to sie nie przejmuj . Chociaż wiem że to przykro jak rodzina tak potraktuje . Nie moge tylko zrozumieć w czym jej tak zasłużył sie Szymcio 😞 Jak tak można potraktować dziecko. No ale cóż na głupotę nie ma lekarstwa 😠

No i moje bobo wstało na razie wesoły mam nadzieje że tak zostanie do końca dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA ZDJĘCIA SĄ PRZEŚLICZNE 🙂
MAŁPY WY TAK PRZY DZIECIACH 🙃 🤪 OJ NIE ŁADNIE 😁 😁 😁 😁 😁 😁

JA DZIŚ NA OBIAD MAM MIELONE I ZIEMNIACZKI Z SURÓWKĄ 🙂
JUŻ KOTLECIKI USMAŻONE I ZIEMNIAKI POOBIERANE TYLKO UGOTOWAĆ JE I OBIAD GOTOWY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł 🙂

mała śpi a mama porobiła wszystko i teraz ma chwilę, no jeszcze sterta prasowania czeka ale to po spacerze 😉

fredka nie sądzę, żeby jej coś było, nasze bobo to już duże dzieciaczki, więc bedzie ok 🙂

Wiolka to jak mężunio wróci to do roboty się bierzce 😉

kajtucha fajnie, że juz w domku, a zdjęcie pawianów super 😁

gosiu biedaczku, oby Antkowi szybciutko wyszły te zębale bo się mordujecie, swoją drogą ciekawe co nas czeka 😞

jak Lenka wstanie to idziemy na spacerro i portfel muszę sobie kupić bo stary już jest bleee, a jak wróce to mam luzik bo mężunio w pracy do 20 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się pochmurzyło 😠 😠 😠

laseczki błagam doradzcie jak pozbyć się nachalnej przyszłej szwagierki:
dziewczyna od Waldka brata mieszka w moim bloku no i niestety prawie codziennie mnie odwiedza i nie wiem jak w delikatny sposób jej zasugerować żeby ograniczyła swoje wizyty bo nie chce mi się z nią siedzieć, a ona non stop przychodzi prawie każdą sobotę się wpraszają, wczoraj chciała lenke zabrac na spacer, nosz kuźwa a co ja mam do roboty w niedzielę po południu żeby swoje dziecko wypożyczać bo oni nie maja co robić, dzisiaj tez już się zapowiedziała, stale tylko obserwują czy nasze auto stoi pod blokiem, wiem że to robia bo się wygadała, kiedyś nawet zaczęła mi ciuchy sprzatać, to że Lenki to nic ale nawet mojego męża, stale widzi co na obiad szykuję, no cholery można dostać 😠 😠 😠 😠 😠BŁAGAM DORADZCIE COŚ BO JA NIE MAM POMYSŁU 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...