Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

O JA, EMMAX WSPÓŁCZUJE CI. NIE NAWIDZĘ TAKICH NACHALNYCH LUDZI I NIE POTRAFIĘ ZROZUMIEC. CZY TACY LUDZIE NIE MAJĄ MÓZGU?? NIE WYOBRAŻAM SOBIE KOGOŚ TAK NACHODZIĆ, PRZESIADYWAĆ TYLE CZASU .. DZIEWCZYNA PEWNIE CHCE DOBRZE, BO Z TEGO CO PISZESZ TO STARA SIĘ CI POMAGAĆ... OJ NIE MAM ZUPEŁNIE POJĘCIA CO CI DORADZIĆ.. NIE CHCIAŁA BYM BYĆ W TWOJEJ SYTUACJI..
MOŻE UDAWAJ ŻE CIĘ NIE MA JAK PUKA DO DRZWI I W KOŃCU ZROZUMIE ŻE JEST NIECHACIANYM GOŚCIEM...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ale mi sie nic nie chce
mlody cos nie chce spac w nocy raczej spi od 10 do 12 potem sie z nim mecze 3 godz i idzie spac wstaje o 5 ... nie wiem co to sie porobilo ...
kajtucha nie wypowiem sie co do fotek bo tak fatalnie mi net chodzi ze nie chce sie wczytac 🤢
mama poszla zlozyc papiery na staz wiec niedlugo bede miec kase ale juz zapowiedziala ze dostane tylko z tego ze 200zl bo zabiera reszte za nasze dlugi bo jak to powiedziala caly czas nas utrzymuje i w takim razie nigdy sobie nie poradzimy sami ... pawel coraz powazniej mysli nad wzieciem jakiegos wiekszego kredytu i chce kupic domek nawet do remonu ... bo jak powiedzial nik o tym nie bedzie wiedzial a jak znow mojej mamie cos przestanie pasowac to po prostu zabierzemy swoje rzeczy i sie wyprowadzimy
ciezko mi z tym ze moja mama kaze nam placic za prad wode i opal normalnie jak bysmy byli na swoim ... czyli to wychodzi okolo 400zl miesiecznie i kiedys pawlowi chciala wmowic zeby placil czynsz ze u niej mieszka 🥴 jeszcze troszke to sama sie wnerwie i zapytam babci czy nie moge u niej nocowac ... chocbym miala z malym spac na podlodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pikasso nie royumiem dlacyego sie oburzasz, myśle, że to najnormalniej w swiecie uczciwe zebyscie placili za swoje utrzymanie, dlaczego ma was mama sponsorowac? Nie kumam...

Asiula fajnie że wpadłaś!!!

Emmax moze w jakiejs rozmowie wspomnij jak to ci dobrze samej sobie siedziec z Lenką bo masz spokoj , mozesz sobie porobic, pobawic sie z nią i jak to kiepsko jak ci się wszyscy zwalaja na glowe czasem. Kurna nie znosze takich ludziow 🤢 😠 moze skuma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa, kurwa, kurwa 😠 😠 😠 😠 😠

po moim ostatnim wpisie o tym co zrobić z przyszłą szwagierką, otrzymałam szereg sms od niej, że przeprasza że tak przychodziła, że mogłam jej powiedzieć, że ona tylko chciała pobawić się z Lenką jak zapytałam co się stało to napisała że nic, więc skąd te sms,a przed nikim nic nie mówiłam więc mój wniosek jest taki, że CZYTAŁA NASZE WPISY NA BRZUSZKU, bo wiedziała, że tam piszę bo jej o was mówiłam i kiedys widziała jak piszę z wami, nawet telefonu ode mnie nie odbiera, ale się wkurwiałam no jak tak można, co kogo obchodzi co ja tu pisze i z kim 😠 😠 😠
jak mogłaś zrobić coś takiego, bo wiem na 100%, że to przeczytałaśi że czytasz brzuszka, więc prosze cię przyznaj się do tego 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa mac najprawdopodobniej przez mojego pojebanego wujka wlasnie pali sie mojej babci stodola caly dobytek jej plonie a ja tylko stoje przy oknie i patrze jak cysterny jada na syrenie co za idiota brak slow pewnie sie nachlal i palil tam papierochy a babcia na wycieczce pewnie biedna juz wie i sie zamartwia dlaczego tacy idioci zyja na swiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredka nie pisz tak, jest sporo niesprawiedliwości na tym świecie, ale nie nam jest osądzac zachowanie innych.

ale mam wkurwa, ale nie mogę jej powiedziec że czyta brzuszka bo wtedy przyznam się , że coś o niej pisałam, co z tym zrobić 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Emmax ona napewno to czytała bo skąd nagle by to wiedziała.Wyszło troche głupio,ale moim zdaniem na plus,przynajmniej szwagierka wie że ma przystopować z wizytami tylko teraz jest drugi problem.Wychodzi na to że teraz będziesz kontrolowana z tego co piszesz na brzuszku 😠
Nie mam pomysłu jak wybrnąć z tej sytuacji,może to zostawić i samo się jakoś rozwiąże 🤢

Fredeczko może to nie wujek,może to nieszczęśliwy wypadek,albo sprawka kogoś innego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj szkoda gadac była u mnie wyjasnilysmy sobie wszystko i mam nadzieje ze bedzie ok, bo ja ja na prawde lubie i nie chcialabym jej stawiac w jednym rzedzie z tesciowa. koniec sprawy ale zal jest 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babole!

Emmax ale lipa 😞
Ja też się boję czy ktoś kiedyś nie znajdzie tego forum 🤢 Dlatego rzuciłam kiedyś pomysłem prywatnego forum. Staram się nie pisać już zbyt osobistych postów bo nigdy nie wiadomo kto nas czyta 😮

Fredeczko ja też uwielbiam szejki!!!!!!!!!!!

Gosiu mam nadzieję, że Antosiowi szybko wyjdą ząbki i nie będzie się już tak męczył!

Mittko w końcu taniec to pasja Dominiki to niech sobie ogląda 😉

Asiula zaglądaj częściej skoro jesteś w Piotrkowie 😉

Kajtucha fajnie, że jesteście już w domku 🙂 Zdjęcia śliczne, a małpy bezczelne... tak przy wszystkich 😁 😁 😁

Wiola aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja chcę chociaż jedną taką nockę!!!! Jedną jedyną!!!!!!!

AgaW Ty to masz zacięcie do gotowania 🙂 Narobiłaś mi ochoty na gołąbki! Ale póki co mąż robi sałatkę gyrosową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolu nie o to chodzi ... moj brat mieszka z dziewczyna na poddaszu doklada sie tylko do wody i pradu , mieszka na tej samej zasadzie co ja z pawlem ale moja mama sobie wymyslila ze mamy placic jej czynsz 300zl na ktore pawel sie nie zgodzil do pradu i wody sie dokladamy ... do tego pawel jeszcze pomaga na gospodarce - wyrzuca obornik . daje jesc zwierzetom jak ma czas i sile a moj brat czuje sie jak w bloku a jak popsul sie bojler to powiedzial ze sie nie dolozy bo on ma wode ciepla na gorze ale pali w piecu i dupsko grzeje a gdzies ta woda musi przeciez byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia ja tez byłam chetna na prywatne moze warto wrocic do tej sprawy, moja sytuacja wzięła się z głupiego powiedzenia jak to z wami piszę na forum, w zyciu bym nie pomyślała, że ktoś zacznie to czytać, jestem w ciężkim szoku że jednak znalazł się ktoś taki kogo to zainteresowało, wiec od teraz pisze z wami o wszystkim i o niczym, w zasadzie nie będę juz pisac o sobie tylko będę odnosiła się do waszych postów, bo boję się, że znów ktoś to przeczyta.

co do forum prywatnego to myślę, że dziewczyny, które nie piszą od dłuższego czasu już nie wróca do nas, została nas niewielka garstka ktora mam nadzieję, że juz się nie zmniejszy, bo wtedy już w ogóle będzie lipa. przemyślcie tą sprawę bardzo proszę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE LIPA WYSZŁA... NO CÓŻ EMMAX... PRZYNAJMNIEJ TWOJA SZWAGIERKA NIE BĘDZIE CIE TERAZ CZĘSTO NACHODZIĆ. A Z DRUGIEJ STRONY TO TROSZKE CHAMSTWO... TO TAK JAK BY PRZECZYTAĆ CZYJŚ PAMIETNIK LUB OTWIERAĆ CUDZĄ KORESPONCDENCJĘ. WIADOMO, ŻE TO FORUM JEST DLA WSZYSTKICH, ALE JEDNAK....
I DLATEGO TEŻ JA NIKOMU NIE MÓWIĘ O ŻADNYM BRZUSZKU, WIE TYLKO MÓJ MĄŻ, KTÓRY NIE BARDZO ZNA SIĘ NA INTERNECIE. ALE JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA PRYWATNYM FORUM. MI JEST OBOJĘTNE GDZIE BĘDZIEMY ZE SOBĄ ROZMAWIAĆ.

ECHH......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja moje dziecię własnie zasnęło 🥴 🥴 🥴

co do mojego dzisiejszego problemu, to wszystko jest ok kiedy ktoś wchodzi i czyta anonimowe posty, inaczej sprawa wyglada jeśli ktos wchodzi i szuka konkretnych postów konkretnej osoby, jak było w moim przypadku, Agaw masz rację poczułam sie jakby ktoś przeczytał moje listy lub pamiętnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...