Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No mi ostatnio mąż nagadał, że to przecież każdy może czytać i każdy może oglądać zdjęcia... i jak pewnie zauważyłyście nie dodaję ostatnio zdjęć Piotrka, a jak dodaję to za chwilę je usuwam.
Ja też lubię brzuszek i nie chcę do opuszczać, ale tak będzie chyba bezpieczniej... no nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mittka aż mnie rozśmieszyłaś, za rączki i do baru, kurde aż bym się piwa nachlała z tego wszystkiego, masakra, co mnie kuźwa podkusiła napisac takie coś, ale w życiu bym nie pomyślała, że ktoś tak mi bliski może to czytać, a tak jej ufałam i tyle intymnych rzeczy mówiłam. kolejna osoba na której się zawiodłam. kuźwa ja bym w życiiu nawet nie pomyslała, żeby kogos tak podczytywać 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądałam zdjęcia akompf na nk i szkoda, że z nami nie pisze, bardzo lubiłam czytać jej posty 😞 😞 😞

no teraz zastanawiam się nad usunięciem z nk 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyznam że mnie też to jest obojętne gdzie będziemy pisać choć przyznam że polubiłam naszego brzuszka i szkoda by było go opuszczać.

Emmax ja bym sie na Twoim miejscu nie przejmowała. Jeżeli była wścibska i przeczytała to jej problem. Wyjaśniłyście sobie tą sytuację i dobrze. Ale znając wśibską naturę kobit to i tak pewnie będzie czytała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JA CIE NIE BYŁO MNIE PÓŁ DNIA A TU TYLE SIĘ DZIEJE 😮

EMMAX PRZYKRO MI ŻE TO TAK SIĘ STAŁO 😞 TROCHĘ TA TWOJA SZWAGIERKA POSTĄPIŁA NIE FAIR 😞
CO FAKT FAKTEM FORUM JEST PUBLICZNE ALE NIE MOŻE BYĆ TAK ŻE NIE POWOŁANE ( NIE ZAREJESTROWANE OSOBY) MOGŁY CZYTAĆ NASZE POSTY 😞 NO CHYBA ŻE SZWAGIERKA JET ZAREJESTROWANA 🤢
BUZIOLEK NA POCIESZENIE 😘 😘 😘 A JAK SIĘ SPOTKAMY TO CIE PRZYTULĘ 😉 😉 😉

JA BYŁAM U TEŚCIOWEJ 😉

HM PRYWATNE FORUM ☺️ 🤨 TROSZKĘ SZKODA BYŁO BY MI OPUSZCZAĆ BRZUSZEK ALE CÓŻ MOŻE TAK BĘDZIE LEPIEJ 🥴

RESZTY NIE PAMIĘTAM 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny.

Widzicie, ja tu też ostatnio rzadko zaglądam i szczerze powiem, że właśnie trochę ze względu na to, że to wątek publiczny, wiele razy nie pisałam o czymś, bo po prostu wiedziałam, że może to być przecytane przez innych...
Założyłam forum prywatne... Na razie muszę je rozbudować itd... Posiedzę dziś nad tym jak położę dziewczyny spać... Jeśli chcecie zostaniemy na brzuszku... Jeśli spodoba Wam się to co stworzę to może przeniesiemy się tam...
Ah... a linka oczywiście podamy sobie drogą mailową... żeby nikt nie mógł znaleźć tego forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANNANIKT MA RACJĘ MOŻEMY SPRÓBOWAĆ 🙂 SPODOBA SIĘ TAM NAM ZOSTANIEMY JAK NIE TO BEDZIEMY DALEJ NA BRZUSZKU 🙂

EMMAX DLATEGO NAPISAŁAM ŻE POWINNY CZYTAĆ TYLKO TE OSOBY CO SĄ ZAREJESTROWANE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za bo to co sie dzisiaj stalo nie tylko mnie zdenerwowalo ale tez zastanawiam sie nad pewnymi reczami. a na brzuszka zawsze mozna wejsc 🙂

moje bobo wstalo po 1,5 h spania, wiec czeka mnie przebojowa noc, a na pewno wieczor 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...