Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

pozar nie byl od papierosa ale i tak od wujka glupoty szkoda gadac babcia wraca z wycieczki oby spotkala kogos po drodze kto jej powie bo jesli nie to boje sie czy cos sie jej nie stanie 😞 aaaaa mnie tam moga czytac mam to w dupie 🙂 ale jesli forum prywatne to ok.

a ja zrobilam salatke z pory a jutro na obiadek pomidooroweczka.... mniam mniam mniam 🙂

emma a szwagierka zachowala sie jakpodstepna zmija ; ale dobrze ze to przeczytala, przynajmniej masz spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY A MOZE PISZMY TU NADAL A JAK BEDZIEMY CHCIAŁY POGADAC O CZYMS BARDZIEJ ,,SEKRETNYM" TO BEDZIEMY SIE ODSYŁAC NA PRYWATNE FORUM... CO O TYM SĄDZICIE? BO PRZECIEZ O KASZKACH I KUPKACH MOZEMY TU NADAL ROZMAWIAC 🙂

FREDECZKO PRZYKRO MI, BABCIA NA PEWNO JEST WSTRZAŚNIETA..

IDE USPAC LENE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczynki 🙂

podczytywałam Was dziś ale dopiero teraz mam chwilke aby co nieco napisac. Mały śpi już od pół godziny. Wciąż czekamy na górne ząbki bo jak nie wyjdą to ja wyjde z siebie 🤢 ale widze, że u pikasso i gosiag to samo... no cóż trzeba przeczekac, szkoda tylko dzieciaczków.

emmax jak przeczytałam Twojego posta co masz zrobic ze szwagierką bo Cię nachodzi to miałam napisac abyś przestawiła samochód na inny parking bo wtedy pomyślałaby, że Cie nie ma 😁 a tu się sprawa rypła 🤪 🤪 🤪
a jeśli chodzi o prywatne forum to ja jestem za, możemy spróbowac a jak nie będziemy zadowolone to wrócimy na brzuszek

Asiula super, że się pojawiłaś, zaglądaj do nas jak tylko będziesz miała dostęp do kompa 🙂

i reszte zapomniałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorem
o a tu już nikogo nie ma
oj Emmax kiepska sprawa ale nie chodzi mi o to że coś pisałaś na szwagierkę tylko o to jak można być tak bezczelnym i czytać czyjeś sprawy. Forum jest publiczne, ok ale nasz wątek to nasz prywatny wątek. Nie chroniony hasłem ale prywatny bo to my jesteśmy grudniówkami a po co ktoś tu wścibia nos jak nie jest nikim z nas? Brak poszanowania Twojej prywatności!!!
Co do prywatnego forum to ja też jestem za bo mnie tu też kiedyś podczytywała koleżanka jak słowem raz wspomniałam o brzuszku a poza tym eks męża lubi szperać za mną w necie a wystarczy w google wpisać kajtucha czy też kajtucha brzuszek grudniówki i pewnie wyskakuje od razu. Ja to bym chciała takie forum na które nie wejdzie przeczytać nikt kto nie zna hasła dostępu! Mam nadzieję że o to chodzi w pojęciu prywatne forum...
Ja też uciekam spać. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny...
Podam Wam na nk linka...
Kto nie ma konta na nk, to proszę niech poda mi emaila...
Zrobiłam forum... Na razie nic specjalnego, ale wspólnie będzie nam chyba lepiej ustalić co tam jeszcze potrzebujemy 😉

Zawsze możemy wrócić na brzuszka. A może akurat admin zastanowi się i da nam możliwość zrobienia z naszego wątku brzuszkowego - wątek prywatny 😉

Miłej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super PannoNIkt wanie się zarejestrowałam ale na emaila aktywacyjnego to chyba jutro poczekam 🙂 🙂 🙂 Czy to forum bedzie zabezpieczone hasłem, tak zeby nikt na niego nie wlazl oprocz nas? Dobrze ze cie mamy bo pewnie bysmz sobie nie daly rady 😘 😘

Dobranoc kochaniutkie!

Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie mogę się zarejestrować. Oczywiście z telefonu. Jutro kompa nie będę miała......
Laski na nk zauważyłam że naszej Skórce zmieniło się nazwisko w profilu 🙂 napisałam do niej i okazuje się że Madzia w sobotę wyszła za mąż :-):-):-) jeśli macie konto na facebook to Skórka tam wstawiła kilka zdjęć. Wyglądała cudnie!
Madziu jeśli nas czytasz, wszystkiego najlepszego i duuużo dużo szczęścia Wam życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha kurcze.... no fakt, Ty korzystasz głównie z telefonu 😞 Ale mam nadzieję, że po rejestracji będziesz mogła normalnie pisać.. A jak nie to coś musimy wymyśleć 🙂

A teraz lecę na facebook 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY
JA TYLKO WPADAŁM SIE PRZYWITAĆ BO JEDZIEMY Z MĘŻEM NA ZAKUPY BUDOWLANE I NIE WIEM O KTÓREJ BĘDZIEMY.
POTEM OGARNĘ FORUM 😉

SKÓRECZO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

U nas nocka suuuper mała spała jak zabita 🤪 nie wiem co jej się stało 😜

Super zaraz lece na nk i facebooka 🙂 tez właśnie wczoraj zauważyłam tą zmiane u skórki i miałam Wam napisać,ale wyleciało mi z głowy 🤢

Ide zajrzeć na nasze nowe forum 🤪

Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki

A ja sie już zalogowałam na naszym nowym forum. Udało mi się wkleić naszą tabelkę. Wydaje mi sie że jest fajne a jak będzie czegoś brakować to można dorobić 🙂

A ja się wreszcie wyspałam 🤪 Ale Antosiowi wychodziły 4 ząbki na raz jedynki i dwójki. Ale już je widać i gorączka sie skończyła 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...