Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczynki!

PannoNikt dziękuje za podanie linka. Mam nadzieje, że będę mogła z Wami pisać na prywatnych częściej niż na brzuszku, bo powiem szczerze, że też się bałam że może ktoś znajomy to przeczytać i wtedy byłby KWAS!
Moje bobo jest już po śniadanku (zjdła 2 jajka smażone:woohoo 🙂
Do napisania na nowym forum!
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

dzień dobry!
u nas ciagle nocki niespokojne, wczoraj to maly przeszedl samego siebie bo od 4 niespal do 5 a i tak cala noc sie krecil wiec ja sie nie wyspalam ale wstalismy o 10:30, poźniej obiadzik i w dzień się kimnęliśmy i dzień polecial 🙂
a forum prywatne to naprawdę! świetna sprawa, bo szczerze to ja też się obawiałam tego że ktoś nas pod czyta!
EWO zdjęcia przecuuuudne i Wrocław jest przecudny, następne wakacje tam pojadę na jakiś weekend bo sama jazda to 10h pewnie w jedna strone 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no emmax dobrze napisałaś i w odpowiednim oknie, ja to ciemna masa i założyłam nowy post 😜a co tam człowiek uczy się na błędach i przez całe życie a i tak umiera głupi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
udało mi się zarejestrować na forum i coś napisać 🙂 link przyszedł mi automatycznie 🙂 fajne to forum a co najważniejsze POSTY MI NIE GINĄ W ETERZE! :-):-):-)
u nas noc jak zawsze czyli ani nie jestem wyspana ani nie niewyspana 🙂 dziś musimy jechać do mojej babci bo nie może chodzić już od jakiegoś czasu i tęskni za małym więc trzeba zrobić jej niespodziankę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to kiedy znikniecie moje kochane bardzo mi szkoda że odchodzicie na prywatne forum bo niedługo mały wyjdzie a że ja już 8 lat po porodzie to wiele rzeczy nie pamiętam myślałam ze będę mogła pytać no ale trudno jak coś napisze Adze k na naszej klasie. Dziękuję Wam za wszystko za wsparcie którego mi udzieliłyście nawet nie wiecie jak mi pomogłyście przez to wszystko przejść DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA MOJE KOCHANE GRUDNIÓWECZKI 😞 I strasznie się cieszę że Was poznałam tu na forum jesteście zajebiste wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosieńko!

Ale Ty też możesz z nami pisać!!!! Tylko ja Cię chyba na nk nie miałam 😞 Proszę podaj email a prześlę Ci linka. Przecież dla nas Ty zawsze będziesz naszą grudnióweczką!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannaNikt napisał(a):
Gosieńko!

Ale Ty też możesz z nami pisać!!!! Tylko ja Cię chyba na nk nie miałam 😞 Proszę podaj email a prześlę Ci linka. Przecież dla nas Ty zawsze będziesz naszą grudnióweczką!!!

😘 😘 😘 ????jeśli to nie jest problem to też poproszę o linka może nie będę na razie za bardzo się udzielać ale od października na pewno dziękuję Wam moje kochane bo wizja Waszej straty mnie przeraziła po prostu sobie tego nie wyobrazałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
PannaNikt napisał(a):
Gosieńko!

Ale Ty też możesz z nami pisać!!!! Tylko ja Cię chyba na nk nie miałam 😞 Proszę podaj email a prześlę Ci linka. Przecież dla nas Ty zawsze będziesz naszą grudnióweczką!!!

😘 😘 😘 [email protected] jeśli to nie jest problem to też poproszę o linka może nie będę na razie za bardzo się udzielać ale od października na pewno dziękuję Wam moje kochane bo wizja Waszej straty mnie przeraziła po prostu sobie tego nie wyobrazałam ☺️


GOSIEŃKO CZEKAMY NA CIEBIE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ... z gory dziekuje za linka ale narazie nie moge sie zarejestrowac bo net dziala jak by go wcale nie bylo ... laduje sie i laduje moze pozniej sie uda

nie wiem dziewczynki czy bedzie widac na zdjeci ale pokaze


chodzi mi o to ze moje dziecko ma czerwona wysypke ... nie wiem czy to po trzydniowce ... ciezko mi to stwierdzic bo ciezko mi zmiezyc temperature u niego zwyklym termometrem nawet jak spi ... a czolko mial bardziej cieple niz zwykle ...

czy takze to moze byc od tego ze w ostatnich niach dostal troszeczke placka ziemniaczanego bo juz mnie tak meczyl wiec dalam mu troszeczke tak samo po zupie ogorkowej ... juz sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikasso napisał(a):
hej dziewczynki ... z gory dziekuje za linka ale narazie nie moge sie zarejestrowac bo net dziala jak by go wcale nie bylo ... laduje sie i laduje moze pozniej sie uda

nie wiem dziewczynki czy bedzie widac na zdjeci ale pokaze
🙂

MOŻE TO FAKTYCZNIE WYSYPKA PO 3 DNIÓWCE 🙂 ZOBACZUSZ JAK DŁUGO BĘDZIE SIE UTRZYMYWAĆ TO WTEDY ZGŁOŚ SIE DO LEKARZA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...