Skocz do zawartości

Uciskanie na pęcherz | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe jak wiele z nas 😉 ja tam miałam na pocz. Teraz na szczęście mi przeszło chyba dzidzia przesunęła sie bardziej do góry i wystaje:P wysiusiam sie o 23 i potem spokojnie moge nawet do 10 wytrzymać jak śpiee 😉 wstaje strasznie z pełnym pęcherzem i jak wstaje z łózka to dopiero uciska i wtedy mi się mega chce siku 😜 i bieegne do kibelka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
Jestem w 15 tygodniu ciąży i didziuś uciska chyba na mój pęcherz , potrafie wstawac nawet do 3 razy w nocy i sikać choć nie pije nie wiadomo ile , przerażające a co bedzie keidy bede w póżniejszych tygodniach ;p ? Hehe tez tak macie ?



Hej,
Tez jestem w 15tyg, niby we wszystkich poradnikach 🙂 pisza, ze ma to juz przechodzic pomalu , ja dalej wstaje w nocy tak okolo 2 razy (wczesniej faktycznie bylo gorzej) ale sa juz noce kiedy nie wstaje wcale. Czasem w dzien potrafie ze dwa razy w ciagu pol godziny. Ogolnie nie ma co narzekac, wszystkie dolegliwosci w ciazy to pikus w porownaniu z radoscia z lokatora w brzuchu 😉
Pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od poczatku ciazy sikam jak cholerka co godzine albo pol zalezy jaki dzien jak jest cieplo barzdo to co pol godziny bo wieksza ilosc plynow wtecy jest ... czasem czuje jak mala kopie w pecherz to wtedy fruuu do ubikacji za minute zas i za minuete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Ja tez tak mam wogole zanim zasne to jeszcze tak z 4razy ide i w nocy kolejne 3razy.Jakas masakra :P mam nadzieje ze z czasem minie bo jak narazie to czuje ze moglabym usiasc w wc z laptopem tv i nie wychodzic wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam wrażenie, że już zawsze będę tak często chodzić do toalety 😞 Chociaż już był czas, ze pęcherz mnie już tak nie uciskał. Jednak powróciły nocne wstawania. [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/MCH9p2.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej dziewczyny 🙂 🙂 🙂
Ja miałam taki okres że co chwilę do toalety chodziłam ale to dlatego że mały upatrzył sobie mój pęcherz i tam sobie "leżankę" zrobił :P :P
Kajtucha widzę że jesteś grudniówką więc zapraszam na nasze forum grdniówk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
Ja czytałam, że ucisk na pęcherz to dolegliwość w końcowych fazach ciąży. Niestety była to moja druga dolegliwość po bolących piersiach już od 4, 5 tygodnia 🤢 Przez cały czas czułam, że chce mi się siusiu, a jak poszłam to poleciały z 3 krople. (uczucie identyczne jak przy przeziębieniu pęcherza). moja dolegliwość trwała dwa dni po czym dwa były spokojne i znowu dwa dni męczarni 🤨 Moja Pani ginekolog powiedziała mi, że to normalne bo macica się powiększa i uciska na pęcherz więc nie ma się czym martwić 🙂 Na szczęście to moje jedyne dolegliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio ja tez tak mialam...ale pozniej przeszlo i teraz jest wszystko ok w nocy wstaje 1-2 razy w dzien tez daje rade chyba ze Synus bawi sie z moim pecherzem no to wtedy biegam co chwile 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwestrzak napisał:
Ja czytałam, że ucisk na pęcherz to dolegliwość w końcowych fazach ciąży. Niestety była to moja druga dolegliwość po bolących piersiach już od 4, 5 tygodnia 🤢 Przez cały czas czułam, że chce mi się siusiu, a jak poszłam to poleciały z 3 krople. (uczucie identyczne jak przy przeziębieniu pęcherza). moja dolegliwość trwała dwa dni po czym dwa były spokojne i znowu dwa dni męczarni 🤨 Moja Pani ginekolog powiedziała mi, że to normalne bo macica się powiększa i uciska na pęcherz więc nie ma się czym martwić 🙂 Na szczęście to moje jedyne dolegliwości 🙂


Jest to także dolegliwość w końcowym etapie ciąży-od kiedy dzidziuś jest główką na dole sikam nieustannie,w dzień co 5,10min.zwłaszcza podczas chodzenia,w nocy wstaję co 3h do wc.Cóż tak już jest;-)życzę powodzonka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...