Skocz do zawartości
ktos__wyjatkowy_

Uciskanie na pęcherz | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 15 tygodniu ciąży i didziuś uciska chyba na mój pęcherz , potrafie wstawac nawet do 3 razy w nocy i sikać choć nie pije nie wiadomo ile , przerażające a co bedzie keidy bede w póżniejszych tygodniach ;p ? Hehe tez tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe jak wiele z nas 😉 ja tam miałam na pocz. Teraz na szczęście mi przeszło chyba dzidzia przesunęła sie bardziej do góry i wystaje:P wysiusiam sie o 23 i potem spokojnie moge nawet do 10 wytrzymać jak śpiee 😉 wstaje strasznie z pełnym pęcherzem i jak wstaje z łózka to dopiero uciska i wtedy mi się mega chce siku 😜 i bieegne do kibelka 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziewczyny ja wchodze w 20tc i nadal tak mam , ale pije duuuuzo i wam tez radze!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witajcie! Mi jakośnie dawno minęło takie częste bieganie! Ale jeszcze z 2 tygonie temu też wstawałam w nocy.A na początku to nawet 3,4 razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Minie federeczko!Ale nie na długo!:Bo poźniej po kopniakach będziemy ganiać 😉 Trzymajcie za mnie kciuki lece do lekarza! Jak ja nie lubie ginekologów 🤨 I upałów! 😠

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ktos__wyjatkowy_ napisał:
Jestem w 15 tygodniu ciąży i didziuś uciska chyba na mój pęcherz , potrafie wstawac nawet do 3 razy w nocy i sikać choć nie pije nie wiadomo ile , przerażające a co bedzie keidy bede w póżniejszych tygodniach ;p ? Hehe tez tak macie ?

Hej,
Tez jestem w 15tyg, niby we wszystkich poradnikach 🙂 pisza, ze ma to juz przechodzic pomalu , ja dalej wstaje w nocy tak okolo 2 razy (wczesniej faktycznie bylo gorzej) ale sa juz noce kiedy nie wstaje wcale. Czasem w dzien potrafie ze dwa razy w ciagu pol godziny. Ogolnie nie ma co narzekac, wszystkie dolegliwosci w ciazy to pikus w porownaniu z radoscia z lokatora w brzuchu 😉
Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja to juz szczerze mowiac mam dosc:/ latam po 6 razy w nocy siku!! to norma od kilku dni 🙂 ale juz niedlugo 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja prawie całą ciążę latam co chwile do wc siusiu 🙂 Szczególnie w nocy jest to baaardzo uciążliwe 🙂Ale tak jak napisała Domka - to wszystko dla naszych pociech - nie ma co narzekać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja od poczatku ciazy sikam jak cholerka co godzine albo pol zalezy jaki dzien jak jest cieplo barzdo to co pol godziny bo wieksza ilosc plynow wtecy jest ... czasem czuje jak mala kopie w pecherz to wtedy fruuu do ubikacji za minute zas i za minuete

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ja tez tak mam wogole zanim zasne to jeszcze tak z 4razy ide i w nocy kolejne 3razy.Jakas masakra :P mam nadzieje ze z czasem minie bo jak narazie to czuje ze moglabym usiasc w wc z laptopem tv i nie wychodzic wcale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie zaczął się 29tc i od niedawna mam takie noce,że budzę się co 1,5-2 godz i nie zasnę szybciej dopóki nie pójdę do toalety.A do tej pory nie miałam z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam wrażenie, że już zawsze będę tak często chodzić do toalety 😞 Chociaż już był czas, ze pęcherz mnie już tak nie uciskał. Jednak powróciły nocne wstawania. [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/MCH9p2.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heh no teraz to już raczej tak będzie,nie ma co liczyć na poprawę :P jedyne to to że już niewiele zostało 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
u mnie bylo tak od 30tc ze musialam wstawac w nocy ale tylko raz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja juz po terminie i w nocy budze sie co 10/15 minut, najwiecej ile przespie to pol godziny.. i tez nie pije nie wiadomo ile ale tak mi mała prasuje głowka pecherz ze nie da sie wytrzymac dłuzej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jestem w 24 tc i z tym wstawaniem do kibelka to już wariuję... wiecznie chodzę, w dzień co pół godziny, w nocy średnio co 1.5 godz się budzę. Nie dość że coraz gorzej mi się ułożyć to jeszcze ciągle muszę wstawać do kibelka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Hej dziewczyny 🙂 🙂 🙂
Ja miałam taki okres że co chwilę do toalety chodziłam ale to dlatego że mały upatrzył sobie mój pęcherz i tam sobie "leżankę" zrobił :P :P
Kajtucha widzę że jesteś grudniówką więc zapraszam na nasze forum grdniówk2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja w 17 tc i tez sikam ciagle, az myslalam ze cos jest nie tak i poszlam do lekarza, ale z badan wynika ze nie ma zadnych bakrerii w moczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja czytałam, że ucisk na pęcherz to dolegliwość w końcowych fazach ciąży. Niestety była to moja druga dolegliwość po bolących piersiach już od 4, 5 tygodnia 🤢 Przez cały czas czułam, że chce mi się siusiu, a jak poszłam to poleciały z 3 krople. (uczucie identyczne jak przy przeziębieniu pęcherza). moja dolegliwość trwała dwa dni po czym dwa były spokojne i znowu dwa dni męczarni 🤨 Moja Pani ginekolog powiedziała mi, że to normalne bo macica się powiększa i uciska na pęcherz więc nie ma się czym martwić 🙂 Na szczęście to moje jedyne dolegliwości 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nio ja tez tak mialam...ale pozniej przeszlo i teraz jest wszystko ok w nocy wstaje 1-2 razy w dzien tez daje rade chyba ze Synus bawi sie z moim pecherzem no to wtedy biegam co chwile 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sylwestrzak ja miałam tak samo na samym początku, już prawie nie mogłam wytrzymać, a w toalecie 2,3 krople 😞

Później spokój i.... znowu się zaczyna, ale na szczęście nie tak tragicznie jak wcześniej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Sylwestrzak napisał:
Ja czytałam, że ucisk na pęcherz to dolegliwość w końcowych fazach ciąży. Niestety była to moja druga dolegliwość po bolących piersiach już od 4, 5 tygodnia 🤢 Przez cały czas czułam, że chce mi się siusiu, a jak poszłam to poleciały z 3 krople. (uczucie identyczne jak przy przeziębieniu pęcherza). moja dolegliwość trwała dwa dni po czym dwa były spokojne i znowu dwa dni męczarni 🤨 Moja Pani ginekolog powiedziała mi, że to normalne bo macica się powiększa i uciska na pęcherz więc nie ma się czym martwić 🙂 Na szczęście to moje jedyne dolegliwości 🙂

Jest to także dolegliwość w końcowym etapie ciąży-od kiedy dzidziuś jest główką na dole sikam nieustannie,w dzień co 5,10min.zwłaszcza podczas chodzenia,w nocy wstaję co 3h do wc.Cóż tak już jest;-)życzę powodzonka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dość wcześnie, bo w 18 tc jednego dnia maleństwo ułożyło się tak, że biegałam do toalety kilka razy na godzinę, na następny dzień miłam już spokój i ilość odwiedzania wc wróciła do normy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ja w dzien chodze co godzine a w nocy 2-3razy...Maly juz ma glowke w kanale wiec ucisk jest wiekszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi