Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):

PS.NIECH MI KTOŚ POWIE JAK TEN CHOLERNY "SUWACZEK"ZAMIEŚCIC NA FORUM BO PRÓBUJE I NIC..... 🙂
POZDRAWIAM

musisz go wkleic ale w takim formacie:

(url=http://www.suwaczki.com/)(img)http://www.suwaczki.com/tickers/hchyugpjr7kme8sc.png/(img)(/url)

tylko zamien wszystkie nawiasy ( na [



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No dokładnie ja sama miałam cały czas zapalenie i czopli dopochwowe .Maści płukanki ☺️czasem pieczenie i świąd .Masakra ale rodziłam normalnie ostatnia kuracjia była 2 tygodnie przed porodem .Dziś mineło prawie 4 mce od porodu i zero śladu po problenie .Fakt jest to trudny i martwiący problem ale głowa do góry ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CHLOE DZIĘKI.
TY WIESZ ŻE ZROBIŁAM TAK JAK MI NAPISAŁAŚ I NIC...JA NIEWIEM JUŻ CO Z TYM ZROBIC...POZMIENIAŁAM TE NAWIASIKI TAK JAK MI NAPISAŁAŚ I DALEJ NIC TYLKO TEN LINK SIE WYŚWIETLA. 🙂 A WIDZĘ ZE TOBIE SIE UDAŁO ZROBIC TEN MÓJ SUWACZEK...MOZE JA GO W ZŁE MIEJSCE WKLEIŁAM???
ALE MNIE TO WERWIA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UDAAAAAAAAAAAAŁO SIĘĘĘĘ!!!! 😁
DZIĘKI RAZ JESZCZE!!!
A TAK WOGÓLE TO JAK SIĘ DZISIAJ CZUJECIE DZIEWCZYNY???MNIE TROCHE W NOCY POBOLEWAŁ BRZUCH ...ALE JUŻ JUTRO WIZYTA U GINA 🙂 WIĘC DAM ZNAĆ CO I JAK. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Candyns - 🙂

Dziewczyny i jak wam mija dzien na kanapie? 🙂)
Ja ogladam beatyfikacje JPII 🙂 a co!
Oprocz tego mamy od wczoraj w domu swineczke morska malenka wiec mam czas zeby ja troszke oswoic 🙂
i palmienia sie uspokoily!! 🙂 ale duphaston 3 x 2....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ogladam jakies gówno na nfilm...zazeram 3 kanapke z białym serem i rzodkiewka - hicior ostatnich 3 dni jak dla mnie hihihihihi !!!
Plamienie - nie wiem jak to juz jest.... bo na wkladce nic nie ma a jak siusiam to na papierze zostaje brazowa wydzielina... czekam na lekarza do środy bo nie chce sie znowu podrażniac przez usg...nic mnie nie boli...mama mnie uspakaja wiec staram sie oddychac gleboko i spokojnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):

Plamienie - nie wiem jak to juz jest.... bo na wkladce nic nie ma a jak siusiam to na papierze zostaje brazowa wydzielina... czekam na lekarza do środy bo nie chce sie znowu podrażniac przez usg...nic mnie nie boli...mama mnie uspakaja wiec staram sie oddychac gleboko i spokojnie...


U mnie wlasnie bylo tak samo, szczegolnie ciemna wydzielina byla wczoraj po aplikacji Lactovaginal (mysle ze wkladanie tych kapsulek tez podraznia sluzowke i szyjke). Dzis juz nie aplikowalam leku i jest juz ladny kremowy sluz. No ale moze pomoglo tez zwiekszenia dawki Duphastonu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde.... ciągle mam nadzieje ze to może jednak moja nadzerka szaleje, bo wiem ze ją mam i ze w ciązy może sie ''uaktywnic''.. ciągle nie daje mi spokoju fakt, ze plamic zaczelam dzien po badaniu usg ..pojde jutro spr poziom progesteronu i czekam grzecznie na środowa wizyte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Kurde.... ciągle mam nadzieje ze to może jednak moja nadzerka szaleje, bo wiem ze ją mam i ze w ciązy może sie ''uaktywnic''.. ciągle nie daje mi spokoju fakt, ze plamic zaczelam dzien po badaniu usg ..pojde jutro spr poziom progesteronu i czekam grzecznie na środowa wizyte...


no ja o mojej nadzerce dowiedzialam sie wlasnie na wizycie w czwartek, po wizycie plamienie tez bylo ciut wieksze potem po aplikacji globulki rowniez. teraz sluz jest taki ciemno kremowy, ale sa w nim ciemniejsze drobinki... i rowniez pojawia sie tylko po wizycie w toalecie.

Bedzie dobrze guga!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
h marudzi ze chociaz w swieta chciałby, ze wiedział ze jak mi zrobi dziecko to juz seksu nie bedzie itd


HAHA,slysze to samo 😉) tylko ze teraz to nam na prawde ginekolog zbronil ze wzgledu na plamienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Ulka napisał(a):
h marudzi ze chociaz w swieta chciałby, ze wiedział ze jak mi zrobi dziecko to juz seksu nie bedzie itd


HAHA,slysze to samo 😉) tylko ze teraz to nam na prawde ginekolog zbronil ze wzgledu na plamienia...



I u mnie rozczarowanie ale przez to plamienie nawet nie ma dyskusji o czymkolwiek...wczesniej wymioty nie pozwolily...no chyba zebysmy przytulanko robili w lazience - blisko kibelka albo ja z glowa w misce 😮 🤪 🙃 hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Ulka napisał(a):
h marudzi ze chociaz w swieta chciałby, ze wiedział ze jak mi zrobi dziecko to juz seksu nie bedzie itd


HAHA,slysze to samo 😉) tylko ze teraz to nam na prawde ginekolog zbronil ze wzgledu na plamienia...


HAHA,DZIEWCZYNY ALE TU SIĘ"JAJA"NORMALNIE DZIEJĄ 🙂
I TE BIEDNE "WYPOSZCZONE"CHŁOPY... 🤪
MÓJ TO JUZ NIEWIE CO ROBIĆ ZE SOBĄ 😁
STRASZNIE MNIE DZIŚ DZIWNIE KOŁO JAJNIKÓW POBOLEWA-NIBY GNIECIE NIBY KŁUJE WIĘC NICI ZE SPACERU-LEŻE I OGLĄDAM WSZYSTKO CO JEST W TV.
ŚNIADANIE OD 11 ...PRAWIE KOŃCZE BO DZIŚ MIAŁAM OCHOTE NA KIEŁBASKI GOTOWANE POCZYM KANAPPECZKI Z POMIDORKIEM...I TAK ZESZŁO DO TERAZ 🙂
ULKA-TO ŻYCZĘ WAM "PRZYJEMNEGO MASOWANIA KROCZA" 🙂
CHLOE I GUGA-DOBRZE BEDZIE :* JA MAM TAKIE KREMOWO BIAŁE PLAMIENIE BARDZO DELIKATNE ALE TO MOŻE TEŻ OD TEGO ŻE BIORĘ CO WIECZÓR CZOPKI Z PROGESTERONEM....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam przyszłe grudniowe mamusie 🤪
Temat o sexie ??? Hahahaha ja też nie miałam ochoty na poczatkach ciąży . Od połowy natomiast oszalałam , z łóżka mogłam nie wychodzić 😁 😁 😁. Mój gin. mówił że nie musze się obawiać o dziecko i mogę baraszkować jak tylko mam ochotę. Więc dziewczyny jeśli macie ochotę to ....... 😁 😁 🙂
A jeśli chodzi o plamienia to niestety nie mogę nic Wam doradzić , bo takich nie miałam. Ale jestem pewna że wasze maluśkie fasolki są bezpieczne 🙂
Życzę Wam zdrówka 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie
U mnie dzisiaj pierwszy raz rano młdłości dały o sobie znać ale w kibelku nie wylądowałam strasznie źle się czuje mdli jak cholera. Mam nadzieję że tylko dzisiaj 🙂 po za tym pamiętacie jak pisałam o mojej znajomej która czeka na czwarte dziecko spotkałam ją wczoraj i dowiedziałm się że była u ginekologa, a ta jej powiedziała że najprawdopodobniej płód jest martwy ale nie jest pewna. Więc ta moja znajoma się na nią wydarła czy jest ślepa czy serduszka nie widzi, dzisiaj idzie do innego lekarza. Cały czas o niej myśle i pomimo tego że jest czasami nie odpowiedzialna i trochę bezmyślna nie zyczę jej tak okrytnej diagnozy będę dzisiaj do niej dzwonić bo nie daje mmi to spokoju. Tak że dzień zaczął się nie najlepiej mam nadzieje dziewczynki że u was jest dużżżżżżżżżoooooooo lepiej pozdrawiam was wszystkie mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Rubi,
ja dzis identycznie, obudzila mnie chec wymiotow!! Ale polezalam troche, pooddychalam gleboko i troszke przeszlo. Tak mysle , moze to po tym Duphastonie/? Bo piersi tez mnie strasznie bola, bardziej niz wczesniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Rubi, Chloe...
Wy gadacie a ja cała robote odwalam... 😜
rzyganko o 0400 i o 0900 i mnie mdli... 🤨 🤢 😮


Czekaj czekaj, my jestesmy 4 tyg wczesniej, nas pewnie tez to czeka... 😉
Trzymaj sie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny... ja to mam dylemat... co robić, poradźcie... biorę od piątku Lactovaginal 3 razy dziennie, niby zmniejszyły się upławy, ale mam teraz swędzenie.. i nie wiem co robić, jesteśmy u rodziny i nie wiem, czy zjeżdżać do domu i iść dzisiaj do ginekologa, czy czekać na zaplanowany termin czyli za tydzień... myślicie, że mogę zaszkodzić tym czekaniem dziecku?? kurcze, czy to może mi samo przejść? to swędzenie? 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczyny... ja to mam dylemat... co robić, poradźcie... biorę od piątku Lactovaginal 3 razy dziennie, niby zmniejszyły się upławy, ale mam teraz swędzenie.. i nie wiem co robić, jesteśmy u rodziny i nie wiem, czy zjeżdżać do domu i iść dzisiaj do ginekologa, czy czekać na zaplanowany termin czyli za tydzień... myślicie, że mogę zaszkodzić tym czekaniem dziecku?? kurcze, czy to może mi samo przejść? to swędzenie? 😞(((



Mysle, ze powinnas ...jak to grzybica albo jakies inne gówno...podobno zmiany PH pochwy maja wplyw na dzidzia.... tydzien to duzo... ja bym nie czekala. Nie panikuj ale dmuchaj na zimne.... Taka gugi rada....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...