Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ale dziewczyny szalejecie z tymi postami już się połapać nie mogę co czytałam a czego jeszcze nie 😜

Widziałam, że temat wakacji został poruszony 😉
Ja to od 1 lipca wakacje zaczynam hehe w mojej nowej dużej miejscówce na wsi zabitej dechami hihih ... i tak na bardzo długi czas 🙂
Żałuję, że się tak od morza oddalam ale mówią, że jak będę miała dalej to będę tam częściej...ciekawe czy to prawda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiem, bo ja mam jeszcze krwotoki z nosa i staram się brać prysznic w wannie. 😉
Boję się tak leżeć jak kiedyś ... a lubię ciepełko więc staram się nie wysiadywać za długo. Idę z jabłkami do łózka i chrapiącego przed nocka mojego górnika! Pa dziewczyny !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło mi Aga no tak z wanna to uwazaj gosia nie za dlugo lepiej prysznic wannowy!!!! ja pracuje w aptece mam spoko prace nie mecze sie ale wiecie jak to jest posiedzialo by sie w domku!!! zamierzam tak od polowy lipca isc na l4 zobaczymy lekarz mi juz chce dac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny chwilę nie zaglądałam i do nadrobienia mnóóóóóóstwooooo :P

któraś pytała się kto ma jutro wizytę, no to ja mam 🙂 o 15.50


No to 3-mamy kciuki i czekamy na fotki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holi32 napisał(a):
witam marzenka no tak o wakacjach rozmwialysmy o l4 i w ogole hehehe a ty mowisz na wakacje nigdzie


Na L4 to od samiuśkiego początku jestem 😉
A wakacje...no dla mnie przeprowadzka na wieś to na początku wakacje...jak przez 30 lat w mieście mieszkałam 😉

Fajnie dziewczyny, że juto nowe fotki z usg będą 🙂
Nie mogę się doczekać tak samo Waszych jak i swoich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
miło mi Aga no tak z wanna to uwazaj gosia nie za dlugo lepiej prysznic wannowy!!!! ja pracuje w aptece mam spoko prace nie mecze sie ale wiecie jak to jest posiedzialo by sie w domku!!! zamierzam tak od polowy lipca isc na l4 zobaczymy lekarz mi juz chce dac!!!


holi praca ok ale musisz uwazac zeby nie miec kontaktu z lekami... ja wszystkich lekow dotykam w rekawiczkach 🙂 np tabletki na sztuki itp. szczegolnie encorton. zreszta na pewno to wiesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny chwilę nie zaglądałam i do nadrobienia mnóóóóóóstwooooo :P

któraś pytała się kto ma jutro wizytę, no to ja mam 🙂 o 15.50


No to 3-mamy kciuki i czekamy na fotki 😜


dzięki za wsparcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kawę piję jedną rano - zawsze piłam, bardzo dobrze mi to robi, lepiej funkcjonuję 🙂 mamy w domu ekspres ciśnieniowy więc mam tak 3/4 kubka mleka spienionego a reszta kawa.

Mniam, dzisiaj z wrażenia rano nie wypiłam ale i tak ciśnienie miałam podniesione 🙂

Tu jest o kawie to co w książce o diecie przyszłej matki, z któej korzystam 😉http://fajnamama.pl/kawa-w-ciazy/ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A poruszyłyście bardzo ciekawy i ważny temat - wakacje! macie coś porezerwowane już?

My przed wiadomością o ciąży chcieliśmy jechać do hotelu Brayka w Mars Alam w Egipcie (moi starsi tam byli na tygodniowe nurki i mówią że jest bosko, porównywalnie z azją, a my po naszej podróży poślubnej do Kenii i kilku snorklingach złapaliśmy bakcyla) ale po pierwsze tam się wzieli i zrewolucjonizowali (ale do października im przejdzie) a po drugie to w ciąży nie pojadę nigdzie, gdzie nie ma dobrej opieki medycznej - zostaje Europa.

I teraz szukamy czegoś w Polsce nad morzem - ale wszystko jest porezerwowane! A jeśli nie jest, to warunki są takie sobie, przynajmniej nie za takie pieniądze (przepraszam ale naprawde nie mogę znieść tych cen i niepewnej pogody).

To teraz myślę o Grecji (na wyspie blisko jakiegoś szpitala) we wrześniu. Co wy uważacie na ten temat? Dzisiaj było gorąco ale ja się czułam ekstra, a wszyscy na okolo sapali. Może jednak powinnam pojechać na jakieś wakacje?

W tej książce którą czytam jako przygotowanie do całego zamieszania (amerykańska) podchodzą autorki bardzo na luzie, że owszem, jechać na wakację, jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań, tylko siedzieć pod parasolem raczej, upewnić sie że w hotelu jest klimatyzacja pilnować co się je. Podoba mi się podsumowanie tej kwestii "już nigdy nie będzie tak łatwo podróżować z dzieckiem". co fakt to fakt. Najlepszy czas na podróże to 2 trymestr (u nas akurat wakacje) i pierwsze chwile trzeciego.

co tu robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!!!! Dziś się wyspałam ale kurczę z 5 razy chyba wstawałam!!!!
Z wakacjami mówicie no my mieliśmy zarezerwowane Węgry ale i ja i moja kolezanka zaszłyśmy w ciąże i nie jedziemy na Węgry pojedziemy nad Solinę tylko musimy jeszcze jakiś domków poszukać a z tym nie powinno być problemu!!!!
A tak w ogóle co dobrego jadłyście dziś na śniadanko???? Ja płatki z mlekiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
no ja tez nie spie, ale ja juz tak mam ze sie przed 7 budze, pozatym wczoraj od godz 18 do nocy lezałam ledwo żywa płacząc i marudząc na zmiane, bylo mi tak niedobrze jak najgorszy kac , nie mam sposobow zeby sie tego stanu pozbyc i jutro mowie lekarzowi niech mi cos daje bo zwariuje


ojejku, współczuję Ula. u mnie też wieczory są najgorsze. Chciałam wczoraj posiedzieć dłużej z tą pracą i już ją definitywnie dokończyć, ale było mi tak piekielnie niedobrze, że musiałam iść spać, żeby tego nie czuć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...