Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
rubi napisał(a):
ja właśnie skończyłam całe sprzątanie ale chyba za duże tempo sobie narzuciłam bo jestem padnięta a jeszcze mnie prasowanie czeka ale już chyba ni dziś
Teraz czekam sobie na burze bo się powolutku zbliża 🙂


u mnie przeszła burza tak około 15 i masakra była. pioruny niesamowite i grzmoty okropne. a ja nie lubię burz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
rubi napisał(a):
ja właśnie skończyłam całe sprzątanie ale chyba za duże tempo sobie narzuciłam bo jestem padnięta a jeszcze mnie prasowanie czeka ale już chyba ni dziś
Teraz czekam sobie na burze bo się powolutku zbliża 🙂


u mnie przeszła burza tak około 15 i masakra była. pioruny niesamowite i grzmoty okropne. a ja nie lubię burz 😞


a ja sie boje zawsze burzy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko coraz więcej dziewczyn już tu czuje ruchy super!!!! Dobra wiadomość!!! Wszyscy sprzątają ładnie ja też w sumie mam czysto!!!
Chloe ja dopiero dziś wzięłam się za zaprawianie ogórków tylko że dopiero je dziś kupiłam heheh już sobie tyle obiecywałam!!!! Mnie od wczoraj tak co jakiś czas boli po prawej stronie brzucha na dole nie wiem co to jest myślę że do jutra przejdzie co wy na to !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak magdalenka fajnie ci dzidzia cię już kopie ale to musi być słodkie!!ja przyjechałam od koleżanki i dała mi troszkę ciuszków na sam początek jakie to kochane takie małe ciuszki dotykać!!! ehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Guga szaleje z zakupami na całego. Czekam do poniedziałkowej wizyty. Może się okaże co mi siedzi w brzuszku 😆 To zacznę kupować ciuszki i siostry też pomogą w kompletowaniu wyprawki 🙂


nia nastawiaj sie ....hiihhiihi
Pewnie czytałas moja historie z wczoraj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Ostatnio już próbowałyśmy z ginekolog podglądnąć dwa tygodnie temu i się nie udało 😉 może tym razem. W sumie można zacząć kupować grubsze sprawy, a na małe co nieco przyjdzie czas 😁


mamy małe złośliwce i tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
czy wam tez wszystko leci z rąk? ja dosłownie zrobiłam sie taka fajtlapa wszystko co da sie rozlac to rozleje, co da sie wsypac to rozsypie, wszytsko przewracam, uderzam sie o wszystko, nie poznaje siebie! moj sie ze mnie smieje , bo zawsze robiłam wszystko idealnie a teraz roztrzepana, zapominalska, i ta niezborność ruchów


Ja wrecz przeciwnie... o cholera... wylałam herbate... 😁
Mamo a po co ja szłam do kuchni..... 🥴 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
czy wam tez wszystko leci z rąk? ja dosłownie zrobiłam sie taka fajtlapa wszystko co da sie rozlac to rozleje, co da sie wsypac to rozsypie, wszytsko przewracam, uderzam sie o wszystko, nie poznaje siebie! moj sie ze mnie smieje , bo zawsze robiłam wszystko idealnie a teraz roztrzepana, zapominalska, i ta niezborność ruchów



mam to samo, aż sie boje czaami jeździć autem, bo czaami tak sie zamysle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Guga to Ty już masz najważniejsze rzeczy: łóżko i wózek 🙂 oj, zazdroszczę Ci 🙂
łóżeczko chce ze mną wybierać mąż więc będziemy czekać aż wróci. ja na razie tylko oglądam.


Ja to kupiłam tzw rzutem na taśme... trafiło sie ładne w bardzo dobrym stanie to wzięłam....
łózeczko mam równiez uzywane ale 2 w1 i z litego drewna... kremowe z drewnianymi wykonczeniami... nie dalabym za nowe prawie 1000zl wiec korzystam z okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...