Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie kosc ogonowa czasami boli, ale to tak jakby ktos mi ja wpychal albo wypychal.. 🤢

A jesli chodzi o wielkosc brzuszka...to moj dzisiaj rano przypomina ten sprzed ciazy, wiec siedzialam na kanapie i ogladalam go w malym lusterku...a tam nagle..kop kop kop i ja to widzialam..wow 🙂 Ale i tak jego wielkosc mnie martwi. Glupi babol ze mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
plecy ok, czasem kość ogonowa tak boli, że podnieść się nie mogę 😮


mnie raz kosc ogonowa, raz krzyz, a wczoraj to kosc lonowa dala mi tak popalic ze nie moglam sie na niczym skupic!! 😮
ale dzis wstalam jak nowa, jak narazie nic nie boli, zobaczymy wieczorem 😉

a w ogole to od 3 dni mam jakas niestrawnosc lekka... bobruje mi w brzuchu a potem musze leciec do wc! juz zaczelam brac lacidofil od wczoraj, zobaczymy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloo a mnie tak co 2 -3 dzien lewe biodro juz sie balam czy nie jakas rwa kulszowa sie znowu przyplatala czasem jak po pracy sie poloze na chwilke to wstac nie moge i ide jak babcia 80-letnia..... ale teraz to juz nie wiem skoro macie podobne objawy to moze normalne... pewnie lokator mieszkano sobie urzadza .... jeszcze chwile tam musi pomieszkac .... jak myslicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki no mi tez dokucza bol bioder w nocy jak sie przebudze masakra!! na jednym boku spie i znowu sie musze obracac!!!! Wlasnie jem moje leczo naprawde rewelacja mi wyszlo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny przed nami jeszcze kilka miesięcy z ogromnymi brzucholkami więc musimy sie uzbroić w cierpliwość odnośnie wszystkich dolegliwości, bo to dopiero poczatek 😉 Powiedzcie mi jakie rozmiary kupujecie ubranek 62 czy 58 na te pierwsze chwile? Kurcze kupiłam na 58 ale zaczełam kupować wieksze po tym jak jedna z znajomych urodziła córę 57cm. Niami dziś na obiad kotlety z cukini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki.wczoraj maluch tak dawał czadu że ręka skakała....a jak mąż przyłożył to przestał automatycznie tylko zaczął tak sie przelewać że aż mnie zabolało.czyżby czuł presję tatusiową??tatuś drugi dzień nie pije 🙂 więc na razie ok.u mnie na obiad barszcz czerwony co go wczoraj zaczęłam i naleśniki.do wyboru-z dżemem moim truskawkowym lub czereśniowym albo z serem.
co do bóli różnego pochodzenia to też mnie ostatnio kręgosłup pobolewa.na dole, to się dzidziuś rozpycha.czy Wam też się tak chce spać??matko i córko ja rano to padam na pysk! przywożą mi Majkę o 7;30 ,zjadam z nią śniadanie i padam jakbym całą noc nie spała.dzisiaj to moja Julka spała,Majka się bawiła a ja kimałam na wpół żywa na wpół siedząco...coś okropnego,bo nie mogę sobie dać z tym rady a przecież dziećmi ktoś musi się zajmować.mam nadzieje że przejdzie szybko bo jak tak całe lato będzie to porażka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika-gratulacje dla tatusia, na pewno mu ciężko i widać że sie stara 🙂
ja tez ciągle senna chodze a nie moge sie pożadnie wyspać własnie przez ten ból pleców miejmy nadz ze to szybko minie bo jak piszesz lato przeleci jak z bicza strzelił a my sie nim nie zdązymy nacieszyc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Asia no widzisz ciesze sie ze u ciebie spoko sie uklada!!! No mowisz ze dzidzia kopie super to ja wyraznych kopow nie czuje jakie tam male babelki!!! zastanawiam sie czy kolo pepka mozna ruchy poczuc hmm co myslicie???? ja placki z cukini juz jadlam i kotlety pycha rzeczy cukinie uwielbiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obecnie mięsa nie tykam coś mnie odrzuciło. Rita cukinie kroisz na grubsze talarki obierasz skórkę i robisz tak samo jak schabowe- przepyszne 🙂 Holi i na nas w końcu przyjdzie pora ja jeszcze mam trochę tłuszczyku na brzuchu. Więc cos czuje że lada chwila i będziesz pierwsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Hejka Asia no widzisz ciesze sie ze u ciebie spoko sie uklada!!! No mowisz ze dzidzia kopie super to ja wyraznych kopow nie czuje jakie tam male babelki!!! zastanawiam sie czy kolo pepka mozna ruchy poczuc hmm co myslicie???? ja placki z cukini juz jadlam i kotlety pycha rzeczy cukinie uwielbiam

no jak czujesz babelki to dobry znak i niedlugo poczujesz cos mocniejszego:-)
a dzidzia jest gdzies tak kolo pepka, bardziej pod, wiec to mozliwe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piszecie o plackach z cukinii 🙂 oj chyba zrobię 🙂
do nas wczoraj przyjechała babcia i siostra mamy z rodziną ( w tym z moją 3-letnią chrześnicą 🙂 ) i babcia przywiozła mi kilka cukinii z jej ogródka 🙂 więc chyba się skuszę i zrobię 😁 ale muszę namówić męża, żeby mi pomógł, albo przynajmniej pobył ze mną w kuchni 🙂 bo szkoda mi go z oczu spuszczać 🙂 tak na chwilkę przyjechał 🙂 i chcę każdą minutą w jego towarzystwie się delektować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj jeszcze nie dostałam ale dzień ciężki więc możliwe że dzidziunio śpi i wieczorem się odezwie.tatusiowi pokaże na co je stać 🙂 dobrze,że cieszymy się z mężów.najwyższa pora żeby coś od nich dostać 🙂 obecnością swoją nas cieszą a teraz w nas jeszcze więcej miłości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulcia...moi tescie sa 3500 km od nas i dalej mi zycie zatruwaja, wpierdala... sie... i mieszaja.. i potrafia zrobic ze mnie...no smaa pamietasz kogo....wiec na biegun to za blisko...pomysl moze o Nowej Zelandii... 😁

Drozdzowka starej na żoladku stanie albo zatwardzenie bedzie miała az jej hemoroidy wyleza wszystkie na raz...
A ty kochana głeboko oddychaj i zrób powolutku swoje , jutro pozamieniaj tak jak WY chcecie a potem to moga was juz w D pocałować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...