Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga ja myślę że te foteliki są tak popularne że gdyby coś z nimi było nie tak to by te informacje gdzieś krążyły a ja się osobiście nie spotkałam...sama kupiłam maxi cosi więc mam nadzieję ze to co się stało to jednak nie wina fotelika 🤔 Jak się zastanowię to znam przynajmniej pięć osób które z nich korzystają i nic się nie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
guga ja myślę że te foteliki są tak popularne że gdyby coś z nimi było nie tak to by te informacje gdzieś krążyły a ja się osobiście nie spotkałam...sama kupiłam maxi cosi więc mam nadzieję ze to co się stało to jednak nie wina fotelika 🤔 Jak się zastanowię to znam przynajmniej pięć osób które z nich korzystają i nic się nie dzieje


pisze tylko zebyscie zwrocily uwage... tak myslalam o kupnie zagłowka dla noworodka.... ech trzeba uwazac i tyle.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
wanilia napisał(a):
guga ja myślę że te foteliki są tak popularne że gdyby coś z nimi było nie tak to by te informacje gdzieś krążyły a ja się osobiście nie spotkałam...sama kupiłam maxi cosi więc mam nadzieję ze to co się stało to jednak nie wina fotelika 🤔 Jak się zastanowię to znam przynajmniej pięć osób które z nich korzystają i nic się nie dzieje


pisze tylko zebyscie zwrocily uwage... tak myslalam o kupnie zagłowka dla noworodka.... ech trzeba uwazac i tyle.... 😮


moj brat tez mial maxi cosi i nic sie nie dzialo. moze ma uczulenie na impregnat albo cos...

czytalyscie co sie wydarzylo na wrzesniowkach??? masakra 😞 jedna z dziewczyn stracila dziecko 3 tyg przed terminem, serduszko przestalo bic 🤨

pammat co do gynalginu to racja, ogromny, ale jakos daje rade 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
wanilia napisał(a):
guga ja myślę że te foteliki są tak popularne że gdyby coś z nimi było nie tak to by te informacje gdzieś krążyły a ja się osobiście nie spotkałam...sama kupiłam maxi cosi więc mam nadzieję ze to co się stało to jednak nie wina fotelika 🤔 Jak się zastanowię to znam przynajmniej pięć osób które z nich korzystają i nic się nie dzieje


pisze tylko zebyscie zwrocily uwage... tak myslalam o kupnie zagłowka dla noworodka.... ech trzeba uwazac i tyle.... 😮


moj brat tez mial maxi cosi i nic sie nie dzialo. moze ma uczulenie na impregnat albo cos...

czytalyscie co sie wydarzylo na wrzesniowkach??? masakra 😞 jedna z dziewczyn stracila dziecko 3 tyg przed terminem, serduszko przestalo bic 🤨

pammat co do gynalginu to racja, ogromny, ale jakos daje rade 🙃

Ale przykre wiesci... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka w końcu przeczytałam wszystkie zaległości kurde chciałam wejść na forum o 9 i się nie dało więc nie wiem o co chodzi i tyle zaległości ale trudno teraz już ok!!!
Ja też się staram spacerować ale pochodzę godzinę i już brzuch jak kamień i po co chwila sikała bym więc za bardzo nie ryzykuję a w domu wysiedzieć nie umiem!!!
MELISKA to mówisz że jednak cukru pilnujesz no ja też ale czasem sobie pozwolę na drożdżówkę i czasem na jakieś ciastko ale czekolady nie jem wszystko bardziej suche!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj dzień pełen wrażeń i ludzi 🙂 najpierw przed 11 byłam u teściowej, potem pojechałam do bratowej męźa (kto to dla mnie jest? 😉 ) potem do domu na zupkę ogórkową 😁 posiedziałam trochę z rodzicami, potem do sklepu, potem na spacer, potem mieliśmy gości. niedawno wyszli. 🙂 dzień dość męczący ale w sumie nie czuję się bardzo zmęczona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 widzę że wszystkie jeszcze śpią. Czekam na męża i bułeczki a może na pączusia mama mi kupi i przyniesie 😆 Nie pozwalają mi nigdzie wychodzić bo chyba słabo muszę wyglądać 🥴 przejdzie mi. Wczoraj o 14,10 moja koleżanka urodziła - dziewczynkę - śmiejemy się że w przyszłości będziemy swatami 😁 tak się biedula wyczekała na ten poród 🤔 obyśmy rodziły w terminie bo takie czekanie jest najgorsze ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
wyobraźcie sobie że ja się obudziłam o 6 jak mąż wstawał - wyspana. Więc też się wygramoliłam z wyrka, pozłam z psem na spacer i czytam teraz książkę. Niestety muszę się zabrać zaraz do roboty, czyt. pranie, odkurzanie. ogarnięcie kuchni (tu się za bardzo nie wysilam bo za chwilę ruszamy z remontem).
Od dwóch dni zdecydowanie słabiej i rzadziej czuję ruchy małej, aż wciągnęłam pół tabliczki czekolady z rana i trochę się powierciła po niej. Myślę że ułozyła się inaczej i stąd słabiej ją czuję, oczywiście zaczęłam się martwić trochę chociaż sama wiem że niepotrzebnie. Ale dziwne takie wyciszenie po tym co wyrabiała do tej pory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje brzuszki!!! ja dziś też o 7 byłam wyspana!!!! Wstałam zjadłam dokończyłam czytać książkę i troszkę posprzątałam więcej to kurze powycierałam!!! Teraz siedzę i za niedługo zbieram się bo do siostry na kawkę pójdę!!! no to tyle dziewczynki pozdrawiam was!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...