Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania- napisał(a):
cze dziewczyny wy widze wyspane i uzedujecie a ja ciagle budze sie w nocy i spac niemoge pozniej w dzien chodze strasznie przemeczona niemam sily ehhhh kiedy mi to minie ???pewnie jak urodze 😮

Pewnie minie dopiero jak urodzisz, choc wtedy dziecko bedzie Cie budzic 🙂 ale sprobuj moze w ciagu dnia pospac troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Na 7:30 w tym tygodniu mam do pracy 🙂


Wczesnie Basienka! 😲 Ja jak w domu bylam u mamy to wczesnie wstawalam, bo ciagle jakies maluchy byly i spac dluzej nie dawaly - nawet fajnie, dlugi dzien. A tu z mezem zawsze do nocy siedze, 1-3 godzina, a potem spie do 11 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak Wam sie śpi na tej poduszcze C? kurcze mi Adam kupił z miesiąc temu i jakoś nie umiem na niej spać-zwalam ją z łóżka jak chce zasypiać już a on mi ją w nocy podkłada wiecznie hehehe marudzi że tak ją chciałam a teraz więcej na podłodze leży niż na łóżku-moze jak bedzie większy brzuchol to mi bedzie wygodniej na niej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
mysle o zakupie nosidelka dla dziecka co o tym myslicie?

Tu jest takie jak mi sie podoba:
http://www.ewozki.eu/item/428/nosidelko-sportowe-red-castle-sport.htm

Nosidelko to fajna sprawa, ale na dluzszy spacer lepszy wozek, bo szybko plecy wysiadaja i jest w nim strasznie cieplo, szczegolnie w lato. Ale przydatne na wycieczkach, szczegolnie tam gdzie nie mozna wjechac wozkiem 🙂 Sama uzywalam przy pierwszym synku i nie nazekam, bo bylo przydatne 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
to teraz słuchajcie to jaką mieszankę zrobiłam obiadu jeszcze nie jadłam ale zjadłam tak
gniazdko,kawałek mały ryby, na to batonika z nadzieniem krówki i na to 1/4 arbuza 😁


Mieszkana iście wybuchowa...jakbyś co najmniej w ciąży była 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo halo brzuchole.
dzieki za sugestie odnośnie materaca, chyba zdecydujemy sie na lateksowo-piankowy, tylko jak napisała Agami musze zwrócic uwage na jak długo jest gwarancja.

Byłam wczoraj na wizycie i znowu moje uparte dziecię nie ujawniło co ma miedzy nogami!!!!!!!!!!!!!
i 😮
no i okazuje sie ze raczej juz sie nie dowiem, bo na kolejnej wizycie bedzie już za duże, ułożone raczej główkowo i raczej nie ma szans poznac płci do konca ciąży!!!!! Niby bedzie fajowo mieć taka niespodzianke przy porodzie, ale narazie to dla mnie problem, bo nie wiem jakie rzeczy mam kupowac! narazie mam kilka bodziaków ecrie, zółte, białe, ale nie ukrywajmy, że w sklepach najwiecej jest niebieskiego i różu, a z tych kolorów musze narazie zrezygnować 🤢

poza tym wszystko dobrze, Maleństwo jest długonogie i waży 1260g! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
halo halo brzuchole.
dzieki za sugestie odnośnie materaca, chyba zdecydujemy sie na lateksowo-piankowy, tylko jak napisała Agami musze zwrócic uwage na jak długo jest gwarancja.

Byłam wczoraj na wizycie i znowu moje uparte dziecię nie ujawniło co ma miedzy nogami!!!!!!!!!!!!!
i 😮
no i okazuje sie ze raczej juz sie nie dowiem, bo na kolejnej wizycie bedzie już za duże, ułożone raczej główkowo i raczej nie ma szans poznac płci do konca ciąży!!!!! Niby bedzie fajowo mieć taka niespodzianke przy porodzie, ale narazie to dla mnie problem, bo nie wiem jakie rzeczy mam kupowac! narazie mam kilka bodziaków ecrie, zółte, białe, ale nie ukrywajmy, że w sklepach najwiecej jest niebieskiego i różu, a z tych kolorów musze narazie zrezygnować 🤢

poza tym wszystko dobrze, Maleństwo jest długonogie i waży 1260g! 😁 😁 😁 😁


Hmm ja bym kupowala Niebieskie bez wzgledu na to czy to chlopiec czy dziewczynka 😉 Jak chlopiec bedzie to trafilas a jak dziewczynka to sie wytlumaczy ze na wszystkich filmach Maryja byla zawsze ubrana na niebiesko wiec Twoje dziecko tez tak jest 😁

Super ze wszystko ok z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
halo halo brzuchole.
dzieki za sugestie odnośnie materaca, chyba zdecydujemy sie na lateksowo-piankowy, tylko jak napisała Agami musze zwrócic uwage na jak długo jest gwarancja.

Byłam wczoraj na wizycie i znowu moje uparte dziecię nie ujawniło co ma miedzy nogami!!!!!!!!!!!!!
i 😮
no i okazuje sie ze raczej juz sie nie dowiem, bo na kolejnej wizycie bedzie już za duże, ułożone raczej główkowo i raczej nie ma szans poznac płci do konca ciąży!!!!! Niby bedzie fajowo mieć taka niespodzianke przy porodzie, ale narazie to dla mnie problem, bo nie wiem jakie rzeczy mam kupowac! narazie mam kilka bodziaków ecrie, zółte, białe, ale nie ukrywajmy, że w sklepach najwiecej jest niebieskiego i różu, a z tych kolorów musze narazie zrezygnować 🤢

poza tym wszystko dobrze, Maleństwo jest długonogie i waży 1260g! 😁 😁 😁 😁


Hmm ja bym kupowala Niebieskie bez wzgledu na to czy to chlopiec czy dziewczynka 😉 Jak chlopiec bedzie to trafilas a jak dziewczynka to sie wytlumaczy ze na wszystkich filmach Maryja byla zawsze ubrana na niebiesko wiec Twoje dziecko tez tak jest 😁

Super ze wszystko ok z Wami 🙂


haha, to sie usmiałam 😁 😁 😁
, zawsze jakieś wytłumaczenie 🤪 🤪
ale masz racje, z dwojga złego lepiej dziewczynke ubrac na niebiesko, niz chlopca na różowo mimo wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...