Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka brzuchatki ale dawno mnie nie było, wróciłam sobie od mamy-na wsi to życie toczy się jakimś innym zupełnie rytmem ale czas wrócić do realu 🙂 ja wczoraj z mężem próbowałam zamontować meble do przedpokoju i oczywiście mój Patryś wiercąc i wkładając kołek wyrwał mega dziurę w ścianie bo akurat na tej mamy płytę gips.hehe-wcale mi nie było do śmiechu-dziś robimy drugie podejście....trzymajcie kciuki.buzialki dla was::
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś wcale nie jestem zdziwiona tymi niepasującymi listwami....My rok temu składaliśmy szafę z przesuwnymi drzwaimi - to dopiero był kosmos 😮 I dziury w ścianach też przerabialiśmy, chcesz powiesić półkę a tu pół ściany leci....
antya1 też bym pojechała do rodziców ale odległośc mnie zniechęca...
I zastanawiam się jeszcze co się stało z naszą nową grudniówezką Weroniką, poszła do szpitala już jakiś czas temu i cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
antya1 napisał(a):
Hejka brzuchatki ale dawno mnie nie było, wróciłam sobie od mamy-na wsi to życie toczy się jakimś innym zupełnie rytmem ale czas wrócić do realu 🙂 ja wczoraj z mężem próbowałam zamontować meble do przedpokoju i oczywiście mój Patryś wiercąc i wkładając kołek wyrwał mega dziurę w ścianie bo akurat na tej mamy płytę gips.hehe-wcale mi nie było do śmiechu-dziś robimy drugie podejście....trzymajcie kciuki.buzialki dla was::


Antya sama sie usmialam z owej dziury 😁
A na wsi musialo byc cudnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Witam, a ja dopiero sie zwleklam z lozka...
Ledwo zyje, od wczorajszego wieczora mam grype zoladkowa i chyba zaraz umre 😞
Nic mi sie nie chce, brzuch mnie boli i zoladek, sama nie wiem co jeszcze...
A jak tu sobie pomoc w takim stanie 😞


oj, biedna Ty. trzymam kciuki, żeby było Ci lepiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Wanilia to zależy jak dużą masz do pokonania tę odległość- ja mam ok. 250 km.a siedzę teraz częściej na wsi niż u siebie 🙂 mam L4 więc korzystam na maxa,a z tą szafą u ciebie to myślę że musisz się uzbroić w cierpliwość mnie tez to czeka za kilka m-cy.chcemy zabudować wnękę-trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorianna współczuje może jakieś elektrolity wypij. Ale najważniejsze to pić i pić samo przejdzie.
Zazdroszcze wam dziewczyny urządzania pokoików. My mieszkamy u teściowej bo domek się remontuje. Mam tu 3 pokoje z czego jeden jest wolny bo stoi po wyprowadzce szwagierki. Ale problem jest dosyć duży. Bo siostra mojego męża uważa ten pokój ciągle za swój ( oczywiście że jest jej ale już od roku nie mieszka tutaj) nawet rzeczy nie można ruszyć jak chciałyśmy posprzątać przed świetami bo jest foch. Mama ostatnio dała mi szafkę na ciuszki małej u niej w pokoju to już miała krzywą minę i rzuciła'' ale to moja szafka''. Przykro mi jest bo będę się musiała ściskać w maleńkim pokoiku gdzie po wstawieniu łóżeczka będzie miejsca tylko na tyle by się odwrócić wokół właśnej osi. A jej pokój jest połowę wiekszy no ale cóż zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katja doskonale cie rozumiem. My mieszkamy w M1, pokoj jest duzy, kuchnia i mala lazienka. Nie jest ciasno, ale wiadomo przy dziecku jest wieczny balagan, a na malej powierzchni to wszystko uwypukla sie jeszcze bardziej. Mielismy zmieniac mieszkanie przed narodzinami, ale najpierw maz musi swoje sprawy uregulowac zebysmy mogli o tym myslec. Wiec tez omija mnie urzadzanie pokoju czy jakiegos senswonego kacika. No ale wszystko przed nami, trzeba byc cierpliwym. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂
Mnie chwilowo wcięło, ale niespodziewanie odwiedził mnie brat, którego nie widziałam od Świąt Bożego Narodzenia. Dziś już wyjeżdża, ale teraz śpi, więc korzystam i zaległości mam już nadrobione.
Dziewczyny cieszę się z Waszych udanych wizyt i gratuluję kolejnych dziewczynek... coś one się ujawniają jako ostatnie 😉
Pammat Tobie również gratuluję matury 🙂 🙂 🙂 nawet nic nam się nie przyznałaś 😜
Dorianna współczuję Ci, przechodziłam niedawno, na dodatek złapało mnie na lotnisku i całą drogę w samolocie myślałam, że nie przeżyję... u mnie odbyło to się w dwóch turach - dzień pierwszy wymioty - dzień drugi biegunka... jakby razem to nie wiem co to by było. Byłam wtedy w ok 10 tyg. ciąży i trafiłam w związku z tym do szpitala. Pamiętam, że przyjmowałam jakieś antybiotyki dożylnie, mnóstwo kroplówek witaminowych, a na biegunkę konkretnie Nifuroksazyd, ale nie wiem czy to bez recepty. Podejdź najwyżej do jakiegoś lekarza, choćby ogólnego, bo przy tym pieruństwie można się nieźle odwodnić, odwitaminować i odmineralizować. Zalecano przy tym lekką dietkę i dużo płynów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dzien dobry w ten wietrzny i deszczowy dzionek...

Wstałam o 0712...
Macie świetą racje z tym sikaniem.... ze jak sie trzyma długo to potem twardnieje i boli...ja w nocy wstaje 2 razy...
Dzisaj dzien załatwiania spraw i ten jedyny w tyg gdzie jade autem.... tak wiec, kosmetyczka bo brwi mam po pachy 😁 , ZUS, bank, zakonczenia listew przypodłogowych....hmmmm było cos jeszcze ale zapomniawszy 🤪 no jedzonko oczywiscie....

z dobrych wiesci to mam takie ze dzisiaj skladamy mebelki do pokoiku maleństwa... po przeplakanym wczorajszym dniu czas na jakies pozytywy wiec troszke poza planem ale skladamy meble...


guga w ten jeden dzien to prsejesziesz chyba z 200km 😁
ale nie dziwie ci sie, teraz mam pozwolenie to jezdze poki moge, pewnie pozniej znow mnie uziemia...
takze dzisiaj juz polowa spraw zalatwiona, fajnie tak wyjsc z domu 🙂 🙂

i przyszla posciel dzisiaj nasza, jeszcze nie rozpakowywalam z workow, ale widzialam ze jest sliczna i na pewno taka milusia bo z flanelki, samam bym w takiej chciala spac!! 🙂 🙂 🙂

za to meboelkow jeszcze nie ma, nie ma czasu zeby je odebrac, musi jechac maz z moim tata i albo kasy nie ma, albo czasu.... moze za tydzien w sobote 🙂

maz juz sie czuje lepiej, katarzysko mu przechodzi.

za to nasza psina sie w nocy pochorowala 😞 dostala takiej bieguny ze na zmiane biegalismy z nia co 15 minut, lala sie z niej woda, potem z krwia. no i na dokladke zaczela rzygac, wiec poszlam z nia do przychodni, dalam 4 zastrzyki i spokoj 🙂 dzisiaj odsypia bidulka 🙂

dorianna wspoczuje ci, mialam to grypsko w zeszlym roku i to jest masakra! ale na to choruje sie raz w sezonie wiec mozesz sie pocieszyc ze bedziesz miec na jakis czas za soba 🙂

co do tego pokoju szwagierki co pisalyscie to zupelnie nie rozumiem, jak ja sie wyprowadzilam od rodzicow, to od razu oddalam pokoj, i teraz np moge tu spac w razie czego, jak np maz chory, ale jestem gosciem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


co do tego pokoju szwagierki co pisalyscie to zupelnie nie rozumiem, jak ja sie wyprowadzilam od rodzicow, to od razu oddalam pokoj, i teraz np moge tu spac w razie czego, jak np maz chory, ale jestem gosciem 🙂


dokładnie, jak ja sie wyprowadzałam, to mój brat po 2 dniach juz sobie moj pokoj przywlaszczyl 🙂 jeszce mu pomogłam ściany odmalować. no ale to jest normalne, skoro tam nie mieszkam to czemu mam robic komus na złość? Wredna szwagierka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wybieram sie dzisiaj do fryzjera, ciagle sie zastanawiam co zrobic z tymi mioimi kudłami...narazie mam dlugie,proste włosy i mój mąż jest przerazony ze chce je obciac. Od rana za mna łazi i pyta co planuje 🙂 sama nie wiem, moze tylko grzywke zrobie i podetne końcówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
To nic tylko się cieszyć. Ja niezależnie od kopniaków (a dziś czuję je nawet w tyłku jakimś cudem - gdzieś tam wpycha głowę chyba) muszę iść z psem na spacer.


dzisiaj chyba taki dzien 😉
jak szlam w markecie to czulam jak maly wyczynia jakies akrobacje, bo mi sie pol brzucha wybulilo, po czym zaczal kopac gdzies w dol po plecach... 😮
tez ide zaraz z psiurkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
a ja znowu maluje tym razem mój pokoik ale już prawie prawi konicec

sama chyba nie malujesz 😲
trochę zazdroszczę Wam tych remontów 🙃 ja mam pokoik świeżo wykończony w zeszłym roku i nie ma sensu, żeby go malować lub coś w nim zmieniać. Pokój oczywiście z przeznaczeniem na pokój dziecięcy pomalowaliśmy przezornie na neutralny kolor cappucino. Mebelki jeszcze nie wybrane, ale jak się wreszcie zdecydujemy to myślę, żeby ściany ozdobić jakimiś naklejkami, które będą współgrać z resztą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny ja dopiero się odzywam bo od rana byłam ze szwagierką w szpitalu bo się przewróciła w biedrące na winogronie i podejrzenie o złamanie było ale na szczęście okazało się że ręka nie jest złamana 🙂 a później na paznokciach i na ploteczkach u koleżanki byłam teraz będę jadła rosół na obiad a dzisiaj z moim mamy 5 lat od kiedy się znamy i miał ochotę na gofry więc muszę zrobić ciasto na nie maliny i kremówkę już też kupiłam 🤪 Miłego popołudnia 😜
meliska dziękuje ci bardzo 🙂
weronika nareszcie się pojawiłaś 🙂 dobrze że już zdrowa jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...