Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam po weekendowej przerwie,
sporo się widzę działo, mam nadzieję że teraz już będzie spokojniej - bez sensacji i nerwów 🤔
Trzymam kciki żeby już żadna grudnióweczka nie odwiedziła szpitala w październiku.
Ja mam dziś wizytę na 10.30 na NFZ - kontrola wyników i fotel bez USG. Za to na 14.30 prywatnie i tu już na pewno będę miała okazję luknąć na córcię - ciekawa jestem ile waży. Przyznam że po tych wszystkich akcjach trochę się denerwuję jak wygląda moja szyjka. Idę się kąpać, z miesiąca na miesiąc coraz bardziej nie lubię się przygotowywać do wizyt - żadna już ze mnie akrobatka i łazienkowe wygibasy mnie wykańczją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Budzę moje śpiochy Kochane na śniadanko ! 🙂 Zaczynam dzisiejszą działalność, bo już jutro pół dnia spędzę z dzieciaczkami w przedszkolu, potem zakupy i biblioteka i tak cały dzień 🤔 więc nie pozostaje mi nic innego tylko się zmyć chociaż bardzo niechętnie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie to się szybko uwinęłam z kąpielą - podziękowania za sprawność przekazuję w stronę ciepłowni - nie włączyli jeszcze ogrzewania i zimno 🤢 Całe szczescie w pokoju mamy grzejnik elektryczny i dogrzewamy ale do łazienki mi się go nie chciało targać. Jak do jutra nie włączą to chyba będę dzwonić - już ciągnę nosem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kochane brzuszki!!! Gosia ja dziś idę na szkołę rodzenia w piątek było bardzo fajnie więc warto się poświęcić i przyjść!!! dziś o 16 zaczyna się bo są ćwiczenia chyba że nie masz ochoty bo nie trzeba to na 17 są wykłady na ćwiczenia same przychodzimy a mężowie na 17 no i co jeszcze w piątek było o tym jak dzidziuś się czuję w brzuszku jak słucha i takie tam a dziś też coś będzie!!!

A tak w ogóle to dziś sukces pospaliśmy do 8.30 fajnie czuję się wyspana!!! śniadanko zjadłam i powoli zabieram się za obiad bo lubię tak mieć wszystko przygotowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny my wstałyśmy i jemy śniadanie 🙂
siedzę w domu jak na szpilkach i czekam na kurierów z niecierpliwością bo ma przyjść pościel i drugi ma przywieść łóżeczko z całym kompletem ale nie wiem kiedy bo kupiłam wszystko w piątek ..
Dziewczyny idźcie na wizyty i same dobre wieści napiszcie po powrocie 😎
novaM ten koleś to ja nie wiem co on ma w głowie dziecko już w listopadzie może być a on w ogóle nie myśli nie można zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę... 😠
guga tak się mężem zajeła że jej nie widać 🙃
meliska ze spokojem na te zakupy nie szalej dziku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
W sumie to się szybko uwinęłam z kąpielą - podziękowania za sprawność przekazuję w stronę ciepłowni - nie włączyli jeszcze ogrzewania i zimno 🤢 Całe szczescie w pokoju mamy grzejnik elektryczny i dogrzewamy ale do łazienki mi się go nie chciało targać. Jak do jutra nie włączą to chyba będę dzwonić - już ciągnę nosem....


A ja sie wlasnie zastanawialam czy zaczal sie juz sezon grzewczy. Ja mam grzejniki na prad wiec wlaczam kiedy chce, a prad leeecciiiiiiiii 😁
Wlasnie zdalam sobie sprawe, ze maz porwal mi moja carte vitale, ktora potrzebuje, zeby za wizyte zaplacic 😮 Mam nadzieje, ze w przerwie mi ja doniesie do 11!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry,,,,
ale mialam sen....bylam z mezem po bilety i jakis facet zaczal sie do nas czepiac pobil mneio i meza i wyladowalam na porodowce.. zrobili mi cesarke i urodzilo sie malenstwo....dostalo 9/10 punktów bo..... nie potrafiło samo zamytkac oczek.. no i co lepsze było murzynkiem..... ehhh wy rodziłyscie pieski a ja tez juz jakies dziewne sny mam.... hehe ale sny sie poodobno spełniaja na odwrot wiec mam nadzieje ze kuba jeszcze do mikołajek poosiedzi grzecznie w brzuchu ;D
wczoraj diostałam kolejne 2 kartony ciuszkow i to wszystko tez jak tamte w rozmiarze 56 i 62 ,,... masakra ile tego jest... wczoraj czesc po pralam dzis ciag dalszy a pozniej prasowanie....
no i dzis pierwsze zajecia w szkole rodzenia ;D ciekawe jak bedzie.... słoneczko ty tez dzis idziesz???? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi sie jednak czas dłuzy.... ja juz sie doczekac nie moge az zobacze Kubusia....wczoraj przywieźlismy wozek juz do rodzicow moich bo odkupowalismy od kolezanki.... i tak siedzialam patrzylam na niego i myslalam ze tylko bąbla brak....a te ostatnie tygodnie leca tak powolutku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

ja już dzisiaj zaliczyłam kawę u szwagierki 🙂 niedawno wróciłam do domu i zastanawiam się co tu robić i nie wiem. pogoda za oknem barowa, trochę popada, trochę przestanie, ale ogólnie zimno nie jest tylko tak ponuro. sprzątać mi się nie chce, poza tym ile można. może po prostu posiedzę sobie, poleżę. obiad na dzisiaj jest, wystarczy podgrzać. mama wraca ok 14.30-15, tata kończy o 15, brat nie wiem. więc do 15 jestem sama.

a zaraz chyba pójdę sobie herbatę zrobić 🙂

dziewczyny co dzisiaj macie wizyty czekamy na dobre wieści po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doriana dziękuję za zaproszenie 🙂 Dziś nawet wstałam wyspana i z dobrym humorem. Kurcze dziś do mnie dotarło że jeszcze 2 miesiące i będziemy w komplecie. Jednocześnie bardzo się ciesze i jestem przerażona, że już całe życie będę za kogoś odpowiedzialna, że tyle wyzwań przedemną, że trzeba pokazać takiej małej istotce cały świat i ten dobry i zły. Oj strasznie dziś refleksyjnie ale z uśmiechem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Doriana dziękuję za zaproszenie 🙂 Dziś nawet wstałam wyspana i z dobrym humorem. Kurcze dziś do mnie dotarło że jeszcze 2 miesiące i będziemy w komplecie. Jednocześnie bardzo się ciesze i jestem przerażona, że już całe życie będę za kogoś odpowiedzialna, że tyle wyzwań przedemną, że trzeba pokazać takiej małej istotce cały świat i ten dobry i zły. Oj strasznie dziś refleksyjnie ale z uśmiechem


no ja też sobie ostatnio tak myślałam i rozmawialiśmy na ten temat z mężem, i doszliśmy do wniosku, że najważniejsze, żeby to maleństwo wyrosło na dobrego człowieka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się po pierwszej dzisiejszej wizycie. Mogłabym ją podsumować zdaniem - wiem że nic nie wiem. Wyniki niby ok, badanie na fotelu 10 sek, usg nie było. Wszystko w porządku zapraszam za miesiąc. Biorąc od uwagę że leci mi 33tc to za miesiąc to ja już mogę być po porodzie..Oczywiście nie wiem ile ma szyjka dlugości i czy bez rozwarcia na pewno. Szkoda gadać. Na 14.30 jadę prywatnie i tam się dowiem wszystkiego co chcę wiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,
No właśnie tak to już jest jak nie zapłacisz to się nie dowiesz, ŚWIŃSTWO!!!
Ja dziś też czekam na kuriera śpioszki i kaftaniki do szpitala zamówiłam sobie z pięknej firmy Polskiej "Sofija" POLECAM naprawdę świetna bawełenka 😉
No i dziewczyny kciuki trzymam za wizyty no i podawajcie dobre wieści i wagę waszych maluszków 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...