Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tak własnie ostatnio z Adamem o tym rozmawialismy-co by było gdyby jednak sie syn urodził a on stwierdził że taki mały to i tak nie zakuma że w różowym chodził hehehe
ale faktycznie ja też nie wyobrazam sobie takiej pomyłki-wiadomo synka kochała bym równie bardzo jak córeczke tylko pewnie było by to dziwne uczucie-gdzie sie podziała moja Majka???? tfu oby nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
coquelicot - fajnie by było się spotkać tylko gdzie i jak? he he he
każda z nas gdzie indziej jest ;(
no i zazdroszczę wam odliczania dziewczynki ja jeszcze mam z 75dni pewnie do końca 😉


E wszystko da sie zorganizowac 🙂 jak bedzie lato, ciepelko i maluszki troche wieksze. Podliczymy odleglosci, uwarunkowania specjalne, srodki lokomocji ... jakis wzor trzena na to rozpisac 😁

Rita masz racje, jakos niby nosi sie dziecko, ale z plcia tez sie czlowiek wiarze. Ja maialam przeczucia na chlopca, a tu dziewczynka wyszla. I czuje, ze mam z nia strasznie gleboka wiez kobieca taka - moze to gurnolotnie zabrzmialo, ale tak mam. Ja juz nawet widze jak bede stara i bede mogla z corka usiac przy cherbacie i pogadac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 Wasze dzieci i tak duże.moja w 30 tyg niecałe 1300 ważyła.ale Julka też ciągle na USG że mała a normalna się urodziła-3180.co do płci to mojej znajomej stomatolog koleżanka była przeświadczona, że nosi dziewczynkę i chodziła do najlepszych lekarzy (w dodatku znajomych)i sama była lekarzem (tylko nie ginekologiem) i na każdym USG każdy lekarz na 100% mówił że dziewczynka będzie a urodził się chłopak! taka była zła na nich wszystkich że heca! ja już też jestem zakochana w Milence i teraz sobie nie wyobrażam mieć synka ale jakby się okazało,że jednak to dopiero byłby Maciek!! w różowych ciuchach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
zastanawiam sie nad jednym. My juz chyba wszystkie wiemy jaka jest plec dziecka (jaka nam podano ze jest), ale np moja szefowa powiedziala ze nie chce znac plci. Termin porodu ma na poczatek Litopada i powiedziala ze chce zeby to byla niespodzianka. Co wy o tym myslicie?

mysle ze Twoja szefowa jest hardcorem!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez bym chyba nie wytrzymala. Choc nawet tu by nie chodzilo o mnie... ale wydaje mi sie ze lepiej wiedziec jaka bedzie plec zeby sie do tego przygotowac wczesniej. Wybrac jakies imie, urzadzic pokoik dla malenstwa czy chocby kupic ciuchy dla niego. Moja szefowa jest Angielka wiec moze tam maja duzo rzeczy uniwersalnych (unisexow), ale w Polsce to chyba wiekszosc rozowa albo niebieska a jak cos innego to bialy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Dziewczynki słabo trzymałam kciuki za nas bo po drugiej dzisiejszej wizycie pakiuję torbę i do szpitala. Rozwarcie na 1cm i skurcze - czeka mnie chyba to co Ulkę... 😞
p.s. mocz zasadowy co sugeruje infekcję i to może być przyczyna, ech...


no to musisz poleżeć w szpitalu, jak trzeba to trzeba. to trzymaj się tam kochana, będziemy trzymać kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basieńka ja bym nie wytrzymała nie znając płci, my przez 3 tygodnie mówiliśmy do brzuszka "Zuzia", a potem jak okazało się, że to jednak Maciek tam siedzi to trochę czasu zajęło przestawienie się nam na chłopca 🙂 mimo, że to był dopiero początek ciąży bo coś koło 13 tygodnia

Pammat narobiłaś mi strasznej ochoty na draże.... 😉 mhmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bliźniaki2 aaagaaa marsz do sklepu po draże 😎 sorry że wam narobiłam smaka 😆
wanilia ja w 17 tygodniu pojechałam do szpitala bo miałam niby rozwarcie na 1cm i zagrożenie poronieniem i dostawałam gynalgin do pochwowo i do ustnie no-spe i duphaston.. trzymaj się będzie wszystko dobrze zobaczysz 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...