Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hmmm, z tego co tu obczajam plyny hiperalrgiczne dla dzieci jak Le Chat czy L'Arbe Vert kosztuja okolo 8 euro za 1,5 L - podobno na 40 pran ma starczyc. Chcialam sie podeprzec sie waszymi opiniami i wyborami, ale nie znajduje tu tych marek Lovela czy Jelp. No coz poszukam na jakis forach co ludziska powiadaja 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello!
My dzisiaj wizytę miałyśmy... wszystko jest ok, trochę ciśnienie mam wysokie, ale gin mówi, że to normalne. Zbadał też serduszko Tosi i wszystko jest super. Mam chyba lekkie rozwarcie, bo w karcie zapisał mi <2/1/0> ale twierdzi, że jest ok i że przygotowuje się szyjka do porodu 🙂
i pozwolił mi ćwiczyć na szkole rodzenia 🙂
Co do dolegliwości to mam: żylaki ( 😞) zgagę, i otyłość, 17 na + (to mam w nosie, hahahhaa, chociaż czuję się jak wieloryb, muszę Wam zdjęcia wrzucić 🙂 )
Ja też kupiłam ten proszek w Biedronie. Dzisiaj kurier przywiózł paczkę z rzeczami do szpitala itp. Już prawie mam skompletowane wszystko.
Pammat co kupowałaś z Nivei na ten rabat?? zasatnawiam się, co kupić... Na pewno krem na każdą pogodę... ale co jeszcze... hmmmm....
Miłego wieczoru... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
Ja dziś po wizycie, skarby moje kochane mają po 1700gr 🙃
Tak się cieszę 🙂
Powiem wam że wstępnie mam cesarkę ustaloną na 5grudnia 🙂
A do szpitala idę 28listopada 🙂
Jejku już nie mogę się doczekać 🤪


ooo, to szybko..a dlaczego cesarka? jakies wskazania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Caquelicot - no mój lekarz mi powiedział że nie jedna już by na moim miejscu stękała bo mam 3400gr same dzieci to jak na samym końcu donoszonej ciąży a tu dalej trzeba czekać bhhihiwięc troszkę dumna z siebie jestem 😉 Poza tym sama jestem w szoku i cieszę się że wszystko już wiem 😉
Wam wszystkim życzę tego samego 😉 i spokoju i zdrówka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny gratuluję Wam udanych wizyt 🙂
Bliźniaki Twój lekarz ma sporo racji, bo my na tym forum to w większości narzekamy, a faktycznie to Ty masz najwięcej do noszenia... podwójne, słodkie ciężarki pod sercem 🙂
Nadia ja też mam już 15,5 + więc spoko... nie jesteś sama, a i zawsze się rozczulam jak czytam o Twojej Tosi... moja bratanica ma tak na imię, jaka to mądra dziewczynka jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Dziewczyny gratuluję Wam udanych wizyt 🙂
Nadia ja też mam już 15,5 + więc spoko... nie jesteś sama, a i zawsze się rozczulam jak czytam o Twojej Tosi... moja bratanica ma tak na imię, jaka to mądra dziewczynka jest 🙂


Dziękuję kochana 🙂
Mam nadzieję, że moja Tosia też taka będzie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
a tak wogóle to cześc dziewczynki 🙂 dopiero nadrobilam weekend. pisalyscie o czkawce, ze jest taka nieprzyjemna, a myslalm ze tylko mnie to denerwuje, ale na szczescie nie jestem sama 🙂

a ja tam lubię tą czkawkę 😜


Ja też 😁 chociaż wiem, że jest wszystko ok i się mała rusza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
a tak wogóle to cześc dziewczynki 🙂 dopiero nadrobilam weekend. pisalyscie o czkawce, ze jest taka nieprzyjemna, a myslalm ze tylko mnie to denerwuje, ale na szczescie nie jestem sama 🙂

a ja tam lubię tą czkawkę 😜


Ja też 😁 chociaż wiem, że jest wszystko ok i się mała rusza...


a ja wole, jak mała sie przeciaga, ewentualnie zasadzi jakiegos kopniaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bliźniaki super, że z Wami wszystko ok 🙂 i powiem tak szczerze, że fajnie Ci, że dokładnie wiesz kiedy będziesz rodzić etc 🙂

Nadia nie przejmuj się kilogramami 😉 wiem, że tak się tylko mówi, ja wczoraj przeżywałam załamkę, że wyglądam jak wieloryb 😜 ale dzisiaj już moje samopoczucie lepsze 🙂 grunt, że Twoja Tosia dobrze się rozwija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanie, jakie w końcu koszule kupujecie do szpitala? rozpinane?jeśli już zamawiałyście i jesteście zadowolone, to puśćcie linka na sprzedawce, ok?
I jeszcze o stanik chciałam dopytać... to prawda, że nie powinno się usztywnianych i z fiszbinami nosić? słyszałyście coś o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
nadia85 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
a tak wogóle to cześc dziewczynki 🙂 dopiero nadrobilam weekend. pisalyscie o czkawce, ze jest taka nieprzyjemna, a myslalm ze tylko mnie to denerwuje, ale na szczescie nie jestem sama 🙂

a ja tam lubię tą czkawkę 😜


Ja też 😁 chociaż wiem, że jest wszystko ok i się mała rusza...


a ja wole, jak mała sie przeciaga, ewentualnie zasadzi jakiegos kopniaka 🙂


no mój mały to wciąż się albo przeciąga albo sadzi mi jakieś kopniaki 🙂 moja koleżanka wczoraj była zafascynowana jak mi brzuch cały się rusza 😁 siedziałyśmy do po 4, a Maciek cały czas się wiercił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie, jakie w końcu koszule kupujecie do szpitala? rozpinane?jeśli już zamawiałyście i jesteście zadowolone, to puśćcie linka na sprzedawce, ok?
I jeszcze o stanik chciałam dopytać... to prawda, że nie powinno się usztywnianych i z fiszbinami nosić? słyszałyście coś o tym?


ja koszule zamowilam z allegro 2 szt. rozpinane z przodu, takie zwykle za 20zł/szt. chyba. a staniki takie dla karmiacych sa bez fiszbin i nieusztywniane, wiec pewnie takie powinno sie kupic. niby zwykly kawałek materialu, ani to ładne, a najtansze jakie widziąłm byly po 35zł, wiec wcale nie najmniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny gratuluję udanych wizyt 🙂
nadia85 ja krem na każdą pogodę mam i płyn do kąpieli 2w1 🙂
piżame jedną kupiłam z żyrafami na allegro a drugą mam taką starą na środku rozpinaną i ją wezme nie kupuję 2 ..
nie słyszałam o tych stanikach nic 😮
idę się położyć bo jutro wizyta 🙂 odezwę się po.... co i jak 😎
nadia85 dawaj zdjęcie poka się w końcu
P.s mój M stwierdził że jestem uzależniona od brzuszka już 🙃
dobranoc dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...a ja właśnie zaliczam ryczący wieczór...płaczliwe popołudnie mam już za sobą 🤨
Qr*a tak bardzo mi jakoś dzisiaj źle i przykro...przez ten cały czas nie dopuszczałam pewnych myśli nawet do głowy ale dzisiaj już nie mam siły walczyć nawet z umysłem 🤢
Nigdy nawet nie przypuszczałam, że poczuję jak to jest nienawidzić czegoś co się najbardziej kocha 🤔
Ciąża powinna być najpiękniejszym czasem w życiu każdej kobiety...a ja się czuję jakbym w nią zaszła za karę 🤢
Niby nie mieszkam sama ale czuję się tak zajeb**cie samotna, że już nie daję sobię rady z tymi głupimi myślami...a do tego termin coraz bliżej i wizja samotnego zmagania się z tym wszystkim "po" przytłacza mnie do reszty 🤨
Płaczę co wieczór prawie albo w nocy w ukryciu przed wszystkimi żeby nie pokazać , że brakuje mi już sił nawet do życia czasami...
A jeszcze "ON" jak się w styczniu zjawi ze swoimi rodzicami zobaczyć małego to chyba mu oczy wydrapię za to, że mi moje poukładane już życie skomplikował 😠

Wiem, że muszę się "zaprzyjaźnić" z samotnym wychowywaniem dzieci ale to jest tak cholernie trudne 🥴 🥴 🥴...i zajeb**cie niesprawiedliwe 😠 😠 😠

Sorki, że Wam to piszę ale na serio nie mam się komu wyżalić i wygadać... 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do stanika to ja kupilam w polsxe w realu za chyba 30zl. Tutaj widzialam takie syper udztywniane, z fiszbinami albo sexy koronkowe ale ceny zaczynaly sie od 25euro w gore. szkoda mi pienoedY bo to sporo za stanik. czasami sa promocje wiec ja sie na razie wstrzymuje z zakupem stanikow o zaczekam na promocje.
BUZIAKI BRZUSIAKI ja zmykam do wyrk Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...