Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
arleta3razy napisał(a):
ciekawe kiedy teraz tu zajrzy bo dac znac co i jak normalnie serce mi kołacze jak o niej mysle nawet nie wiem jak dziewczyna wyglada ale dała mi wczoraj tyle ciepła


Nie wiem czy dziewczyny też tak robią, ale my na naszym wątku miałyśmy do siebie nawzajem telefony, więc podejrzewam, że Wer napisze do którejś z nich i da znać co z nią i kruszyną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

Boze.... jaki poczatek niedzieli 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤔 🤔 🤔 🤔
Wercia....myslami jestesmy z Wami dziewczynki kochane !!!
Wszystko musi byc w jaknajlepszym porzadku, po prostu musi... !!!
Jezeli przywitamy dzidzie wczesniej to sie powygrzewa w inkubatorze i bedzie wszystko OK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
Rany bomba, a ja właśnie się zorientowałam, że ta wasza Weronika to ta nasza z Samotnych mam 😮

Kurka wodna, może mi ktoś nakreślić sytuacje czy dalej jest sama? Czy jest z nią ktoś teraz?

dzien dobry dziewczyny... chociaż widac ze nie dokonca dobry....
Weronika nie jest juz sama.... Pan tato wrocil.... dba o nią, zareczyła sie.... wszystko zaczeło sie układac jak w bajce... tylko teraz zeby ta bajka trwała i zeby lekarzom sie udało zatrzymac mała jeszcze dobre chociaz w brzuszku i podac te sterydy.....dobrze by bylo zatrzymac tam mala do 37 ale .... wiekszosc z nas wie co znaczy takie rozwarcie.... baaardzo trzymam kciuki.... razem z wami.... Marzenka informuj nas..... a swoja droga to chyba ci na priv tez podam moja komorke bym miala z wami łacznosc w razie W i tez jak mozesz podaj swoja...bo same widzicie co sie teraz dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
guga pewnie ze wszystkie nasze dzieci już przeżyją, ale takie 1,5 kg bedzie musiała zostawic w inkubatorze az przytyje i moze to trwac z miesiac czy dwa i tak bedzie codziennie przyjezdzała do szpitala, bo u nas jest taki w lublinie specjalistyczny dla takich dzieci co sie rodza nawet mniejsze ale tam mamy nie moga zostac, i musza codziennie przyjezdzac przez te np 2 miesiace co tez np ja sobie nie wyobrazam ile to łez kosztuje


lzy , lzami ale najwazniejszy happy end 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂MALUTKA ANIA JEST JUŻ NA ŚWIECIE 🙂 🙂 🙂
1710 g ... jest na badaniach ale ma problemy z oddychaniem 🥴
Trzeba być dobrej myśli i trzymać kciuki z całych sił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mamusia przestraszona i zmartwiona ale daje radę...później fotkę ma mi przysłać jej małżon...liczę na niego 😉
Jejjj KANAPOWCE - LEŻEĆ i się opierdalać bo to nie ma żartów jak widać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to tylko pogratulować Weronice od Nas i wierzyc zeby z malutka sie wszystko uspokoilo by zaczeła ładnie oddychać.... jak to pisałaś Marzenka ze ona urodziła to ja wczytałam ze rozwarcia powyzej 4 cm juz nie zatrzymuja... i piszczaja po 32 tyg poród tak ze tak myslalam ze Wera dzis urodzi...no to teraz trzymamy kciuki za malutka i za mamusie by ładnie dochodziły do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...