Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aurara napisał(a):
No właśnie czytam od początku i doskonale sobie zdaję sobie sprawę, że mnie przepraszać nie będziesz, bo taka już jesteś, jak sama zresztą napisałaś, he he
I tak jak wcześniej napisałam, bardzo łatwo można sprawdzić skąd dana osoba pisze i czy nie ma kilku kont, więc zapytaj admina skąd pisała Weronika i skąd piszę ja.
Wyciągasz fałszywe wnioski, bo nie pisałam, że wszyscy kłamią - opisałam tylko to co mnie zaniepokoiło i dlatego sprawdziłam, a było bardzo łatwo to zweryfikować.
Zdaj sobie również sprawę, że forum nie jest prywatne i osób czytających jest wielokrotnie więcej niż piszących.


Ale jak mnie tak dobrze znasz to powinnaś też wiedzieć, że będę miała głęboko w du*ie to całe sprawdzanie bo od tego są tacy właśnie jak Ty hahaha 🤪
I rozgraniczaj posty kilku osób i nie przypinaj jednego do drugiego albo używaj opcji "cytuj" ...I nie pouczaj mnie o tym jak działają fora internetowe bo o tym już pisałam, a Ty wybiórczo widzę przyswajasz wiadomości, które czytasz...
I skończ pić do mnie, a jeśli nadal chcesz podyskutować to na gg zapraszam bo przecież do takich informacji również masz dostęp...
Żegnam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oo, goraco tu dzisiaj.... 😮
my po szkole rodzenia, jeszcze jedne zajecia nam zostaly.
fajnie ze jutro wolne, posiedzimy z mezusiem razem 🙂 🙂
3majcie, sie dobrej nocy!!
i nie przejmujcie sie, czyta nas milion osob pewnie, ja juz tez raz mialam przejscia z podczytujaca nas dziewczyna, nawet mialam dac sobie spokoj z tym forum..ale mi przeszlo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane 🙂 🙂 🙂

znalazłam dopiero czas, żeby włączyć komputer 🙂

no więc zdaje relacje z wizyty - Maciek waży ok 2400gr 🙂 wszystko jest z nim w najlepszym porządku, KTG wyszło dobre - prawie 40 minut miałam. Ogólnie wszystko jest ok z moją szyjką 🙂 oprócz jednego... mojego dzisiejszego ciśnienia, które wyniosło 140/80... 🤢 a max dla kobiet w ciąży to 140/90... więc to 140 to maksymalne miałam. i miałam powtarzany pomiar, bo jeden miałam po KTG, czyli po leżeniu... a drugi jak czekałam do gabinetu i potem weszłam i już po badaniu na fotelu i usg jeszcze raz mi zmierzyła i znowu miałam 140/80. powiedziała że bardzo jej się to nie podoba, i że mam codziennie mierzyć ciśnienie i w razie czego dzwonić. dodam jeszcze, że ja z natury niskociśnieniowiec jestem, moje standardowe ciśnienie to 90/50, 100/60, 110/70 to już max...
no ale grunt, że z maleństwem wszystko ok 🙂 i na świat się wcześniej nie pcha 🙂 a termin z usg 12 grudnia. powiedziała mi, że wydaje jej się, że urodzę między 10 a 15 grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
cześć kochane 🙂 🙂 🙂

znalazłam dopiero czas, żeby włączyć komputer 🙂

no więc zdaje relacje z wizyty - Maciek waży ok 2400gr 🙂 wszystko jest z nim w najlepszym porządku, KTG wyszło dobre - prawie 40 minut miałam. Ogólnie wszystko jest ok z moją szyjką 🙂 oprócz jednego... mojego dzisiejszego ciśnienia, które wyniosło 140/80... 🤢 a max dla kobiet w ciąży to 140/90... więc to 140 to maksymalne miałam. i miałam powtarzany pomiar, bo jeden miałam po KTG, czyli po leżeniu... a drugi jak czekałam do gabinetu i potem weszłam i już po badaniu na fotelu i usg jeszcze raz mi zmierzyła i znowu miałam 140/80. powiedziała że bardzo jej się to nie podoba, i że mam codziennie mierzyć ciśnienie i w razie czego dzwonić. dodam jeszcze, że ja z natury niskociśnieniowiec jestem, moje standardowe ciśnienie to 90/50, 100/60, 110/70 to już max...
no ale grunt, że z maleństwem wszystko ok 🙂 i na świat się wcześniej nie pcha 🙂 a termin z usg 12 grudnia. powiedziała mi, że wydaje jej się, że urodzę między 10 a 15 grudnia 🙂

super ze sie wizyta udała... dla nie podnoszenia sobie cisnienia nie cvzytaj postow wczesniejszych hihih 🙂)) a tak serio to moze jakies herbatki na zmniejszenie cisnienia.....nic ci lekarka nie zalecila? ale bialak w moczu nie masz nie? i nie puchniesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O nie.... ale jaja...kopara mi opadła... wiecie co jest najbardziej przykre? Ja mam tak, że po takich akcjach tracę wiarę w ludzi... na jakiś czas ale jednak... przykro, bo ja np spanikowałam wtedy, że wcześniej urodzę, zaczęłam się bać przytulania.. plus taki, że wtedy się spakowałam do szpitala... ale przykro jest....
kurcze, że ludzie żerują na uczuciach innych... i bawią się nimi... nie rozumiem tego...echh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Wiecie co, to skoro z tym seksem co wywołał poród to ściema była to ja lecę się wykąpać i wypachnić i się do męża dziś przytulę bo już mam taką ochotę... ☺️ A jak urodzę przez to to Wam nie powiem bo i tak nie uwierzycie 😁

proponuje zrobic foto jak na filmach od porywaczy... z codzienna gazeta i kalendarzem za soba... a i pamietaj ze na gazecie musi byc data wydania ;D hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
a no własnie mialam sie zapytac czemu jedno jajo jest puste ale mi głupio było, bo ja tu widze 2 a nie 3 ale co ja sie tam znam, doktorem nie jestem

haha, tez zwrocilam uwage..
ale wiecie co.. musze wam cos wyznac...pamietacie moj awatar z kwietnia/maja?

obczajcie tu: prawdziwe zrodlo
no wiec poddaje sie pod osad, tez jestem oszustem, ahahahaha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
A mi sie juz nic nie chce i dzisiaj ide wczesniej spac...
To milej nocki, tylko nie szalec tak dziewczynki 😜

jak sie wszystkie do chlopow dopadna to jutro same fotki z gaze\ta wyborcza jutrzejsza sie pojawia z dzieciaczkami... hihihi a tak serio to bez szalenstw;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
chloe a ja słyszałam ze to film o prostytucce, lesbijce i nie wiem co tam jeszcze, wiec a ty ty ty zboczuszku mały

dokladnie, o perfidnej prostytutce... 😁 stad wzielam nick, ale imie ladne 🙂 🙂 😜

Ulka a ty mialas awatar z Rihanna o ile dobrze pamietam!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...