Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
A mi sie juz nic nie chce i dzisiaj ide wczesniej spac...
To milej nocki, tylko nie szalec tak dziewczynki 😜

jak sie wszystkie do chlopow dopadna to jutro same fotki z gaze\ta wyborcza jutrzejsza sie pojawia z dzieciaczkami... hihihi a tak serio to bez szalenstw;p


Agami u mnie nie wydaja Wyborczej a mezulek w pracy wiec ja do zdjecia jeszcze pozowac nie bede 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
A mi sie juz nic nie chce i dzisiaj ide wczesniej spac...
To milej nocki, tylko nie szalec tak dziewczynki 😜

jak sie wszystkie do chlopow dopadna to jutro same fotki z gaze\ta wyborcza jutrzejsza sie pojawia z dzieciaczkami... hihihi a tak serio to bez szalenstw;p


Agami u mnie nie wydaja Wyborczej a mezulek w pracy wiec ja do zdjecia jeszcze pozowac nie bede 😉

jak urodzisz to maz bedzie z toba... to kupi jakakolwiek gazete.. usiadziecie we 3 z dzidzia rozlozycie gaezete by date widac bylo i bedzie jasne ze to dziecko i ten facet to twoje eheh a nie z bloogga z 2009 ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
beata26 napisał(a):
Agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
A mi sie juz nic nie chce i dzisiaj ide wczesniej spac...
To milej nocki, tylko nie szalec tak dziewczynki 😜

jak sie wszystkie do chlopow dopadna to jutro same fotki z gaze\ta wyborcza jutrzejsza sie pojawia z dzieciaczkami... hihihi a tak serio to bez szalenstw;p


Agami u mnie nie wydaja Wyborczej a mezulek w pracy wiec ja do zdjecia jeszcze pozowac nie bede 😉

jak urodzisz to maz bedzie z toba... to kupi jakakolwiek gazete.. usiadziecie we 3 z dzidzia rozlozycie gaezete by date widac bylo i bedzie jasne ze to dziecko i ten facet to twoje eheh a nie z bloogga z 2009 ;p


Powiem mu zeby lecial do kiosku szpitalnego i kupil gazete hahaha,
Ale sie usmialam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Agami napisał(a):
pamietacie arleta3razy ktora sie tu udzielala po " porodzie" wery? 🙂) miala taki awatar ..... avatar

a teraz chwila prawdy patrzymy na foto na tym linku blizniaki i co widzimy? 😉)

i tym optymistycznym akcentem zakonczmy akcje z seri detektyw monk przedstawia ;D

przepraszam że się wcinam w wątek tu macie dokładniejsze porównanie 🙂
http://wiktorandstas.blogspot.com/2007/09/blizniaki-dwujajowe-oto-jest-pytanie.html
http://www.brzuszek.net/forum,trojaczki,17,1017514.html,str=6


Oooo właśnie tego jej wpisu szukałam Agami lookaj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Agami napisał(a):
pamietacie arleta3razy ktora sie tu udzielala po " porodzie" wery? 🙂) miala taki awatar ..... avatar

a teraz chwila prawdy patrzymy na foto na tym linku blizniaki i co widzimy? 😉)

i tym optymistycznym akcentem zakonczmy akcje z seri detektyw monk przedstawia ;D

przepraszam że się wcinam w wątek tu macie dokładniejsze porównanie 🙂
http://wiktorandstas.blogspot.com/2007/09/blizniaki-dwujajowe-oto-jest-pytanie.html
http://www.brzuszek.net/forum,trojaczki,17,1017514.html,str=6

dziekuje poomocniku detektywa 🙂)) lepiej widac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
daajana - to nick tej kolezanki zza plota weroniki, tylko nie wiem czy detektyw monk rozwikla tą zagadke , moze lepiej colombo czy holmes

dokladnie jedna wera w kilku osobach... jeszcze mimi podpowiedziala jedna laske z kwietnia 2011 hehe i jak sie okazuje rejestracja pazdziernik 2011 i swiezynka taka hehehe bo tatomich i sasiadka to bylo pewne hehehe :P opk nie piszmy o tym tu bo ona pewno to czyta... a moze on i moze t osobe to jeszcze kreci... a nie chce poprawiac jej/jemu humoru...
spijcie dobrze dziewczynki... kolorowych snow 🙂))))do jutra.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...