Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
admin kochany nasz przywróć nam koleżanke bo to ja pisałam że mają obce spadać w sensie takim że nie mają pisać już o tym co zaszło bo nie można tego czytać setny raz chcemy o tym już nie mówić chcemy zeby było jak dawniej dobrze 🙂
No nie złość się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chloe jesteś może? Moja Korba straciła kawałek tyłka na spacerze, wredna sucz dziabnęła ją do mięsa...Założyłam kołnierz bo rozlizywała to, nie wiem czy czymś dezynfekować czy założyć że skoro wylizała to powinno być ok. Obawiam się że rana może się kwalifikować do szycia ale wet dopiero jutro 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo mi coquelicot,novaM, Agami, beata26 🙂, aaagaaa, pammat i oczywiscie witam pozostale dziewczyny. Co do przebiegu calej ciazy na szczescie wszystko OK, badania prenatalne wyszly w porzadku, wyniki zawsze ok tylko musialam dwa razy pic glukoze bo po godzinie mialam za wysokie stezenie cukru we krwi ale drugi wynik byl juz w porzadku, Mala rosnie a ja razem z nia ale w szerokosc haha. Moja starsza corka w tym roku skonczyla 18 lat a mlodsza 15, wiec bede miala pomoc (mam nadzieje). Fotki oczywiscie zamieszcze tylko musze wpasc w rytm luznego "poruszania" sie po forum. Nie wiem jeszcze jak sie odpowiada na konkretny post - wciskajac "cytuj"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pammat napisał(a):
admin kochany nasz przywróć nam koleżanke bo to ja pisałam że mają obce spadać w sensie takim że nie mają pisać już o tym co zaszło bo nie można tego czytać setny raz chcemy o tym już nie mówić chcemy zeby było jak dawniej dobrze 🙂
No nie złość się 😘

ok ale bez kłótni proszę.
Tu każdy ma prawo do swojego zdania, o ile nie trolluje i przestrzega regulaminu.
ban cofnięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
A ja jeszcze coś wtrącę: bo mogę, bo to forum, bo mam ochotę 😜
tak mi się na myśl nasunęło..
Dziewczyny mają termin za hmm. dwa miesiące ? jakoś tak 😁 a nastukały tylko 2500 stron: chyba faktycznie piszą tylko o ciąży: i niech im będzie, ich wola, ICH miejsce..

nie są przyzwyczajone, tak jak my, kwietniówki, do pisania na forum o wszystkim 😁 😁 😁
Bo Matylda, ty na której stronie rodziłaś? na 8000? ja chyba na 9000 😁 Ola, może na 10000 😜
ale u NAS można pisać o wszystkim, i co ważne: nigdy nikogo nie wyganiałyśmy, były dziewczyny które prosiły o radę, ooo ostatnio była taka fajna Louis coś tam 😁 chyba z października 🤨 były dziewczyny które pisały, że podczytują: nikogo nigdy nie wyganiałyśmy z \"naszego\" forum..


no to juz jakas prowokacja...mysle, ze powinnaś wracac na \"swoje\" forum\" i tam wylewac zale.
My juz temat skończylysmy i ty tez powinnas


Aniqa1111 albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem (http://www.brzuszek.net/forum,odp_grudnioweczki_2011,337,731218.html,str=15234) albo masz gdzieś to, o czym napisałem.
Masz odpoczynek od forum na 3 dni.

Po raz kolejny zazenowal mnie poziom admina tego forum ktory dba chyba tylko o liczbe klikniec i kase za wyswietlanie bannerow.
p***le takie forum...
do zoo na fb dziewuszki,bo pewnie zaraz tez dostane bana 😁


Chole, nikt Cię do tego nie zmusza. W internecie jest bardzo wiele for na temat ciąży. Pewnie większość nie ma żadnych reklam....
Nie zmuszam Cię, byś tu siedziała, więc daruj sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Któraś kiedys pisała że po kopie w pęcherz ledwo doleciała do kibelka. Ja dziś wygramoliłam się z wanny a tu czuję takie puk i zaraz poprawka - jakbym nie stała koło kibelka to bez szans na uratowanie gatek 😮 Mam nadzieję że to jednorazowy wybryk młodej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
chloe jesteś może? Moja Korba straciła kawałek tyłka na spacerze, wredna sucz dziabnęła ją do mięsa...Założyłam kołnierz bo rozlizywała to, nie wiem czy czymś dezynfekować czy założyć że skoro wylizała to powinno być ok. Obawiam się że rana może się kwalifikować do szycia ale wet dopiero jutro 🤔

dasz rade wkleic zdjecie? to ocenimy
antybiotyk i to ogolnie w tabletkach albo zastrzykach na pewno bo pogryzienia to najgorsze rany, potem sie paprza a niedajboze zeby sie jakies beztlenowce rozwinely
kolnierz dobry pomysl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe ze zdjęciem to ciężka sprawa bo rana nie jest duża tylko głęboka. Do tego Korba ucieka jak tylko widzi że chcę coś tam zrobić i żeby było śmieszniej sika ze strachu. Taki mamy dziś sikany dzień 😉 Myślałam żeby spryskać octeniseptem który kupiłam do dezynfekcji pępka bo podobno to nie szczypie. A jutro pójdę z nią do weterynarza, nie chciałabym tylko żeby się zakazenie wdało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
chloe ze zdjęciem to ciężka sprawa bo rana nie jest duża tylko głęboka. Do tego Korba ucieka jak tylko widzi że chcę coś tam zrobić i żeby było śmieszniej sika ze strachu. Taki mamy dziś sikany dzień 😉 Myślałam żeby spryskać octeniseptem który kupiłam do dezynfekcji pępka bo podobno to nie szczypie. A jutro pójdę z nią do weterynarza, nie chciałabym tylko żeby się zakazenie wdało

jezeli nie jest duza rana i nie krwawi mocno to raczej obejdzie sie bez szycia, ale jelsi jest gleboka to koniecznie antybiotyk, poniewaz takich ran nie da sie dokladnie zdezynfekowac, a to sie moze zle skonczyc!
oczywiscie z wierzchu mozesz jej dzisiaj zdezynfekowac czymkolwiek (woda utl, spirytus, rivanol, octanispet, jodyna..). nie pozwol jej lizac. do jutra na pewno nic jej sie nie stanie! mozesz usunac dookola siersc dookola nozyczkami, o tyle mnie bedzie musiala sie stresowac jutro u weterynarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka kochane!!!! dalej akcja na brzuszku i na naszym forum także długo nie będę siedzieć może już jutro wszystko wróci do normalności pozdrawiam was kochane!!!! DOBRANOC '
COQ cieszę się że odezwałaś się
WANILIA ja mam wieczorami takie parcie na pęcherz mały mnie tak uciska i wali że czasem wydaje mi się że coś mi wyleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

MrsTuliPanna napisał(a):
A ja jeszcze coś wtrącę: bo mogę, bo to forum, bo mam ochotę 😜
tak mi się na myśl nasunęło..
Dziewczyny mają termin za hmm. dwa miesiące ? jakoś tak 😁 a nastukały tylko 2500 stron: chyba faktycznie piszą tylko o ciąży: i niech im będzie, ich wola, ICH miejsce..

nie są przyzwyczajone, tak jak my, kwietniówki, do pisania na forum o wszystkim 😁 😁 😁
Bo Matylda, ty na której stronie rodziłaś? na 8000? ja chyba na 9000 😁 Ola, może na 10000 😜





Nie wiedziałam, że liczy się ilość a nie jakość...weź napisz jeszcze 1000 postów jeśli Ci tak na tym zależy ... to na pewno będzie znaczyło, że \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" jesteś kimś\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". A jak urodzę to powinnam być na stronie 100000 czy 20000???napiszą o mnie wtedy w gazecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki kochane 😘
W pierwszej kolejność to
[b]ULKA I CHLOE 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘Wszystkiego co NAJ NAJ NAJ LEPSZE
Spokojnego i bezproblemowego porodu , zdrowiusiego BOBASKA oraz spełnienia najskrytszych marzeń 🙂tego Wam zycze z calego serducha 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Baśka ja z racji że bede rodzić w Knurowie to dla maluszka musze mieć na wyjście
Rzeczy dla dziecka na wypis:
▪body/koszulka
▪śpioszki, kaftanik, skarpetki, niedrapki
▪czapeczka grubsza i cieńsza
▪sweterek, spodnie/pajacyk
▪kombinezon rękawiczki /rożek
▪kocyk/piwor do fotelika
▪pieluszki tetrowe 3szt

pewną sytuacje pozostawie już bez komentarza bo nie warto 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a na "kwas i niesmak " najlepszy jest GAVISCON co nie Gugus
Witam nową koleżanke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...