Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania- napisał(a):
a omnie nikt niepyta ☺️ ale powem ze was czytam przestalam pisac bo niechce nikogo nakrecac moja sytuacjia jestem juz 3 raz w szpitalu teraz ostatni ...


Witaj Aniu, nieraz padlo tu pytanie, co z dziewczynami, ktore pisaly i przestaly. A tak pytamy o te aktywne, bo nie zyczymy sobie juz strat forumowych 😉
Pisz szybko co u Ciebie sie dzieje!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
beata26 napisał(a):
A ja mialam obiad jak na wczasach 😉 ziemniaki+brokuly+ wolowinka w sosie i deser do wyboru.


Masz lepiej niz ja w domu 😁 bo ja sie jeszcze za obiad nie wzielam 😁 😁
Fajnie, ze Ci tam dobrze 🙂

To dla mojego dobra 🙂 juz wole szpital i te wszystkie wenflony bo jak przyppmne sobie poranek to mam drgawki na sama mysl. doba szpitalna to koszt 1000euro wiec chyba musi byc poziom. na szczescie mam ubezpieczenie i eigen risico juz mam zaplacone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
ania- napisał(a):
a omnie nikt niepyta ☺️ ale powem ze was czytam przestalam pisac bo niechce nikogo nakrecac moja sytuacjia jestem juz 3 raz w szpitalu teraz ostatni ...


Witaj Aniu, nieraz padlo tu pytanie, co z dziewczynami, ktore pisaly i przestaly. A tak pytamy o te aktywne, bo nie zyczymy sobie juz strat forumowych 😉
Pisz szybko co u Ciebie sie dzieje!!!!




beda mi robic cesarke na koniec tyg albo w przyszlym tyg ... jedna z przyczyn to ze mam zaduzo wod plodowych, i mam skurcze biore zastrzyki juz ponad miesiac na nie ..

i takie wiesci wiecej niepisze ... napisze wszytsko jak dobrze pojdzie ( oczywiscie jestem mysli ze wszytsko bedzie ok ale ryzyko jest)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania musisz myslec pozytywnie i musisz wierzyc. Czsarka nie tylko Tobie sie kroi jesli chodzi o dziewczyny z forum. Napisz potem jesli chcesz dlaczego jest ryzyko. Ale niczym sie nie przejmuj!!!
Ha i na to wyglada, ze bedziesz nasza Pierwsza Grudniuweczka z dzidziusiem na swiecie 🙂 🙂 🙂

Beatka to ja sie nie dziwie, ze luksusy tam masz, 1000 euro za dobe, ho ho licza sobie, dobrze, ze z kieszeni placic nie musisz. no i holenderska sluzba zrowia nie taka straszna sie okazuje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
wanilia napisał(a):
A ja bym chciała przywołać asiędudzika - coś się nie odzywa. No i Bliżniaki jeśli nas czytaja to tez proszę dac znac że wsio ok


no to prawda cisza i cisza.... 🤔


Uprzejmie donoszę aczkolwiek bardzo się tego brzydzę (donosu oczywiście 😜 ), że Asia ma się dobrze ale nie wiem czy z głodu niedługo nie padnie bo obiadów jej się gotować nie chce i dziecko bananami faszeruje hehehe 😜

Asiu wybacz...musiałam Cię jakoś logicznie usprawiedliwić 😉
W razie jakbyś chciała mi za to pojechać jakąś wiązanką to zapraszam na gg heh 😉

Aniu fajnie, że się odezwałaś chociaż powrót na forum z takimi wieściami...no cóż ale jak trzeba to trzeba...najważniejsze, że pod opieką jesteś i wszystko poza tym z Wami w porządku 🙂
No i pomyśl, że już niedługo niunię na rękach trzymać będziesz...mmm...fajowo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania- napewno bedzie dobrze... skoro jestes w szpitalu to malenstwo napewno dostanie zastrzyki na rozwoj plucek a jak juz bedzie gotowe na wyjscie to zrobia cesarke.... i musi sie udac i byc wszystko dobrze....ja w to wierze... i my wszystkie tu 🙂)) nosek w góre... jeszcze chwilka i malenstwo bedzie z toba... a cesarka mnie tez czeka.... ale mnie za 3 tygodnie... wiec jeszcze troszke....
novaM ty jej nie usprawiedliwiaj tylko na forum ja wygon ;D Aśka przywołujemy do porządku 🙂))
własnie a co z naszymi bliźniakami... ma ktos jakis kontakt? gg?fb?skype?kom? cokolwiek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogłaszam:
[b]Torba spakowana!!!!!!
co prawda z malymi komplikacjami,ale dalam rade, tylko wypchana do granic mozliwosci i kosmetyczka duza sie nie zmiescila..ale to nic, wezme ja osobno.

Ania- najwazniejsze ze jestes pod kontrola lekarzy, wiedza przeciez co robią. jesli cesarka ma byc w najblizszym czasie znaczy , ze twoj Maluszek jest juz na tyle silny, aby dać rade. Trzymam kciuki 🙂
A my jestesmy tez po to zeby pocieszac w trudnych chwilach, a nie tylko jak jest dobrze 😉 wiec jesli Ci ulży to pisz o czym chcesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
ogłaszam:
[b]Torba spakowana!!!!!!
co prawda z malymi komplikacjami,ale dalam rade, tylko wypchana do granic mozliwosci i kosmetyczka duza sie nie zmiescila..ale to nic, wezme ja osobno.

Ania- najwazniejsze ze jestes pod kontrola lekarzy, wiedza przeciez co robią. jesli cesarka ma byc w najblizszym czasie znaczy , ze twoj Maluszek jest juz na tyle silny, aby dać rade. Trzymam kciuki 🙂
A my jestesmy tez po to zeby pocieszac w
trudnych chwilach, a nie tylko jak jest dobrze 😉 wiec jesli Ci ulży to pisz o czym chcesz 🙂


hehe w koncu 🙂)
medal dla ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo, to jednak mi się udało kogos przywołać 🙂 ania- nie odzywałaś się baaardzo długo już i jezeli powodem sa problemy z ciążą to bez sensu bo juz dawno ustaliłysmy że tematów tabu nie ma, nawet jeśli coś się dzieje źle. Chyba że nie masz ochoty pisać to rozumiem. powiedz chociaż jak sie psiaki chowają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Ja na medal nie zaslużyłam bo spakowałam się dopiero do połowy ale mam listę co już w środku a co trzeba dołożyć.Więc czekam na paczkę z allegro. I rzeczy dla małej na wyjście też gotowe. To może chociaz cukierka? 😁 😁

moze byc WANILIOWE ptasie mleczko?;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
haha, tak długo sie powstrzymywałam przed ptasim mleczkiem w obawie że jak będzie pod nosem to zjem całe pudelko od razu. Więc częstowac się dziewczyny bo wanilii znów przybedzie kilogramów

tez mam na stole alpejskie wanioliowe od tesciowej;D hehehe i tak podskubuje po troszke:P ale ja sie nie hamuje bo mam tylko 8.5 na plusie a opd ostatniej wizyty 2 tygodnie temu tylko 0.5 kg wiec bedzie zjebka od lekarza :P wiec juz sie wcale nie hamuje z jedzeniem ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...