Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie też pomalowane paznokcie niedozwolone.
Wróciłam właśnie ze spaceru z psem, prawie 1,5h i nic mnie nie boli 😮 I do tego słońce dziś świeci czyli generalnie lepszy dzień 🙂
beata26 super że kamień wylazł, miejmy nadzieję że to już wszystko.
Wizytantkom życzę powodzenia i wracajcie szybko z dobrymi wiadomościami - nie chemy już żadnych wczasów przymusowych 😉 Bo kto będzie strony produkował?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchy!
Wstalam o 13.10 🙂
A to jedne paznokcie, u rak np. im nie stracza? Oj z tym moim porodem to nie wiem jak bedzie, do tego czasu moze i lakier pojdzie do zmycia - teraz mam to gdzies.
Beatka gratuluje wyczynu 🙂
Oj chyba dzis maloenergiczna bede.
A w ogole mam radoche, bo wstalam z sucha plamka na koszulce , idealnie nachodzaca na sutek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wpadłam na chwilkę nadrobić stronki i zaraz będę jadła pierogi 😜 a później śmigam do pracy podbić książeczkę i na 18:30 mam dentystę u którego miałam pokazać się już 4 miesiące temu ale same wiecie jak jest nie było czasu 😁 a mam lekarstwo w zębie które powinnam mieć 5 tygodni tylko i dzisiaj jadę założyć plombę bo później już w ogóle nie będę miała kiedy jechać a nie daj Bóg by mi wyleciało!! 🤨
byłam z moim M na usg nerek wszystko jest na szczęście dobrze rano robił badania jutro zobaczymy jakie będzie miał wyniki jestem dobrej myśli.. tatuś musi być zdrowy dla córeczki przecież nie 🙂
Rita ja też kwiczałam wczoraj jak widziałam tą babcie na porodówce jakby była napizg*ana 😁
marika321 dziecko ci mózg wyżera ? haha 😁 dobre 😁 😁
beata26 gratulację wysikania kamlota 🤪
Dziewczyną które mają dzisiaj wizyty u lekarza POWODZENIA 😎
Będę wieczorem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
felunia napisał(a):
NovaM....Skarbie... powiedz co ile masz teraz wizyty? Masz juz jakies objawy zblizajacego sie porodu...? Tak wypytuje, bo masz termin jak ja a mnie dzis wyjatkowo ciąza dopiekła i szukam wszelakich oznak konca 🥴


Ojjj ja mam co miesiąc...chociaż uważam, że powinny być co 2 tyg....no ale cóż...każdy lekarz prowadzi inaczej 🤨 Teraz mam następną 2 grudnia 🙂 I mam nadzieję, że do niej dotrwam 🙂
A czy mam jakieś oznaki...hmm...raczej nie...miałam parę razy podejrzane skurcze ale nic poza tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, mnie oczywiście jak zwykle kopę lat nie było ale wpadłam się przywitać i powiedzieć że wszystko ok, poza tym oczywiście że jak mi się bączek mały zacznie wypinać to aż mi gałki oczne wyłażą ufff niech już wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
felunia napisał(a):
NovaM....Skarbie... powiedz co ile masz teraz wizyty? Masz juz jakies objawy zblizajacego sie porodu...? Tak wypytuje, bo masz termin jak ja a mnie dzis wyjatkowo ciąza dopiekła i szukam wszelakich oznak konca 🥴


Ojjj ja mam co miesiąc...chociaż uważam, że powinny być co 2 tyg....no ale cóż...każdy lekarz prowadzi inaczej 🤨 Teraz mam następną 2 grudnia 🙂 I mam nadzieję, że do niej dotrwam 🙂
A czy mam jakieś oznaki...hmm...raczej nie...miałam parę razy podejrzane skurcze ale nic poza tym 🙂


a ja mam częściej, ostatnio miałam 14 listopada, teraz 23 listopada, potem pewnie 30 albo 1 grudnia. a termin mam wg OM na 15 grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry. muszę się chyba ogolić bo jak tak Was czytam to aż mi się głupio robi.... ja nóg nie goliłam od....nie pamiętam od kiedy... a kłaki jak u świni.... ankę też trzeba do porządku przywołać,bo w poniedziałek wizyta.ostatnie zwolnienie pobiorę. odnośnie zusu to nadal nic.dzwoniłam do tego księgowego ale ma wyłączony tel,więc chyba nadal uważa że ma urlop 😮 a ja kolejny tydzień w plecy na pożyczce.więc w pon wizyta prywatna,we wtorek fryzjer,w czwartek usg (na szczęście NFZ czyli bezpłatne).do tego lawina myśli,która mi się nie pozwala skupić na swoim szczęściu z bycia mamą i ciężarną.ciągle jakieś dołki i pagórki.pocieszam się tym,że skoro teraz jest źle to w końcu powinno być dobrze za niedługo... w mordkę jeża!! idę bo cały dzień na niczym mi spełzł... miłego popołudnia dziewuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! jestem w domku dali mi przepustke, mam wrocic w srode 23.11... nie pamietam czy juz wam pisalam ale transaminazy mi troche spadly aspat mam 104 a bylo 152, alat mam 149 a bylo 173. Usg doplera dzis mialam i wyszlo ok, mala wazy 2287 🙂 ordynator powiedzial,ze czeka mnie planowa hospitalizacja po powrocie. Takze moge jechac do Szzcecina na egzaminy i pozalatwiam tam wszystko na tym zjezdzie, bo w grudniu nie wiem czy juz bede mogla jechac bede wtedy juz w 37tc i nie wiem w jakim bede stanie. Zaraz jeszcze lece do dentysty bo mnie zab boli 😞 Czy Holi i Ania sie odzywaly? buziaki i pozdrawiam Was wszystkie duzo zdrowka Wam zycze :********
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coq ostatnią wizyte miałam w 33 tyg następna się szykuje dopiero w PL w 39tyg ja oszaleje tyle czasu bez lekarza tym bardziej ze ciągle cos u kogoś sie pojawia na wizytach ;/ nie chce jechać do PL bo musiała bym już tam zostać i czekać na adama no a do niemieckiego nie mam po co iść bo i tak sie nie dogadam dlatego szukam jakiegoś polskiego tutaj-raz bym poszła i była bym spokojniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Rita napisał(a):
hehe Aga ja tez mam na 15go czyli co? czekamy na 1go i rodzimy?? 🤪


dokładnie 🙂 to będzie 2 tygodnie przed terminem, więc idealnie 😁 Ty będziesz w Polsce, ja będę mieć męża obok siebie, to wtedy możemy rodzić 🤪



oby te 2 tyg szybko nam zleciały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozumiem Rita, a moze moglabys zabrac jakas kolezanke ze soba co niemiecki zna dobrze?
Czesto macie wizyty dziewczyny. Moja ostatnia byla 8 listopada, czyli jakis miesiac przed porodem. Troche tez to dla mnie dziwne, bo przeciez w ciagi tego miesiaca moze sie cos dziac jeszcze, o mam np. Candida albicans i nie wiem co z tym zrobic? 🤔 Czy mozna z tym rodzic bez zagrozen zadnych dla dziecka i dla mnie. No ale coz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam tu tylko jedną koleżankę i ona tez słabo z tym niemieckim -no nic zobacze może coś wymyśle bo zaczełam świrować po akcji z Gugą-mój brzuszek tez taki mały i wkręcam sobie różne rzeczy
a u ciebie coq tez dziwnie z ta ostatnią wizyta ;/ z jedną jeszcze powinnas mieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...