Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
w ogóle super,że dziewczynom wizyty dobrze się ułożyły i maluszki gotowe na świat 🙂 ja na wizytę prywatną w poniedziałek i dopiero na 18;40 bo marido ze mną pojedzie.dowiem się jak moja szyjka a mam nadzieję ze do wtorku wieczora wytrzyma bo fryzjera mam na 14 i nie chciałabym jak miotła jechac rodzić... 😮 usg w czwartek 🙂 moja szyjka to już miesiac temu była miękka więc ciekawa jestem bardzo jak wygląda sprawa teraz...u mnie wizyty prywatne są co miesiąc i ta będzie ostatnia a na NFZ miałam co miesiąc a teraz jak byłam 7 list to idę 30 ale jeszcze usg 24 więc też sie z lekarzem zobaczę w razie co.później to powiedział,że jak nie urodzę 18 grudnia to na KTG 19 gr przyjechać i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Holi niedługo będziesz miała dzieciaczka w sumie fajnie wiedzieć kiedy to nastąpi. Ja jestem wypruta posprzątałam całe mieszkanie, obiad ugotowałam, makaron z sosem szpinakowo- śmietanowym i kompocik. A nogi napuchły, kręgosłup siadł, leżę i kwiczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Agami napisał(a):
coq powodzenia hehehe ;D nie potnij sie;p
pammat no mala miala lekkie turbulencje jak moj kuba ostatnio ale pewno dala niezle rade 🙂


😮 Agami dlaczego napisalas, ze nie mam sie pociac? Czy podejrzewasz mnie o samopoczucie samobojcze dzis? To prawda, wpadlam napisalam czesc i tyle, ale wkurza mnie, ze oczy kleja mi sie o 20 a o 1 w nocy, 2 ,3 usnac nie moge 😠

Pamcia udanej wizyty.
Beatka no czesc czesc 🙂 Co na froncie holenderskim slychac.
Marika gratuluje szczesliwego ukonczenia zawodow - noga w zlewie 😁

Wszystkie podlogi objechalam na kolanach, poprzecieralam okna, w ogole wylizalam wszystko, teraz czekam na porod. 🙃

w sensie nie pozacinaj 🙂)) bo ja sie zaciełam :P a my na zblizonym brzuszkowym etapie to ciezko siegnac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Witam was napisałyście!!! Ja poszłam do szpitala we wtorek i już bałam się że nie wyjdę ale z dzieckiem wszystko oki ktg dobre i szyjka się pomału skraca!!! dziś wyszłam ale już miałam dość tego leżenia!!! Dziecko moje waży 3200 a lekarz nastraszył mnie tak że mi dziecko umrze!!!
Dziś się jeszcze dowiedziałam że moja kość ogonowa jest jakoś dziwnie wysunięta że dziecko podczas naturalnego porodu może mieć problem z przeciśnięciem główki i może się to zakończyć cesarskim cięciem!! Postanowiłam się zabezpieczyć i wezmę sobie skierowanie od razu na cesarkę od mojej endokrynolog

holi ty wez moze zostaw komus swoj kom... bo nie bylo sie jak z toba skontraktowac 😞(( a tak sie bałysmy co z wami... dobrze ze juz ok.... bierz skierowanie na cesarke...skoro asz takie zagrozene ze masz sie 12 godzin meczyc a w koncu zrobia cesarke to lepiej.... i jeszcze cukrzyca i wskazanie od endokrynologa... to lepiej na spokojnie... i na poczatku 40 tygodnia zrobia ci cesarke... wiec moze jeszcze w listopadzie jak u mnie 🙂))
pammat powodzenia na wizycie
dorianna a ty lec lec sluchaj serduszka na ktg 🙂
novaM a ty gdzie sie szlajasz ze sie nie odzywasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł 😎
melduje sie. wymaz na paciorkowca ujemny, wiec sie ciesze 🙂
chyba dopadł mnie dzisiaj syndrom wicia gniazda: posprzatalam, wypralam firanki, umylam okna, odkurzylam, nawet kaloryfer i żyrandol umylam 😮 normalnie siebie nie poznaje...na jutro zostawilam tylko łazienke i podlogi. Ciekawe czy to moje sprzataniowe szaleństwo ruszy Kaline...pewnie nie. Zreszta cos mi sie odmienilo w ciagu kilku dni, juz wcale tak nie marze o porodzie, normalnie jakby cisnienie zdeczko ze mnie zeszlo. Jak sobie pomysle, ze potem to sie dopiero zacznie jazda, to mysle ze mala moze jeszcze siedziec chwile...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat no czas sie pogodzic 😆 Ja tam sie poklucic potrafie, ale zaraz mam ochote sie godzic. Tylko, ze malzon czasami twardy jak skala 😮
Holi uciekinierze, nareszcie wsrod nas!!!! 🙂
Aniqa widze, ze podobne przemyslenia Cie dopadly jak mnie 😁
Asiadudzika mam nadzieje, ze listonosz wysciskany i plany na wydanie kasiurki tez juz sa 😉
Beatka czyli kamien zszedl i bol minal?
Agami ale to Pammat chyba miala sie golic 🙃 Ja jak mi sie chce to i kazdego dnia przejade tak na czucie palcow 😁
A moze wie ktoras z Was czy isnieje jakies niebezpieczenstwo podczas porodu z Candida Albicans? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Coq to jest stronka ktora znalazlam http://www.zdrowieintymne.pl/z,2,5,21,Grzybicze-zapalenia-pochwy-Najczesciej-zadawane-pytania

Kamien wysiusiany i bol zniknal, wiec mam nadzieje, ze do konca ciazy jestem wolna od tego cholerstwa 🙃


Dziekuje, dziekuje 😘 😘 Bardzo fajny artykul!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A moze wie ktoras z Was czy isnieje jakies niebezpieczenstwo podczas porodu z Candida Albicans? 🤨

dzidzius moze dostac plesniawek w buzi. kup sobie chociaz clotrimazol masc i smaruj. na pewno wolno bo moja gin mi juz 2 razy dawala clotrimazol.


Nie wiem czy taka tu dostane. Ale fakt, ze zaczelam smarowac sie mascia, ktora mialam przy pierwszym tepieniu pani Candidy! Dzieki za porady 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cze dziewczyny 15.11- przyszla na swiat giorgia2900 ma sie coraz lepiej jest na neatologi musi troszke dojsc do siebie, niemoge doniej chodzic bo mam graczke od przedwczoraj jakas infekcjia... wkurzam sie na druga dobe widzialam ja 3 razy jest cudowna , dzisiaj moj ja karmil mlekiem zastepczym ja moje mleko sciagam i wylwam bo biore antybiotyki i przeiw zapalne.

pozatm mam porownanie porod nat. i cc ole w 100 naturalny nawet jesli byl dlugi

pozdrawiam i buziaki dla tych co trzymali kciukasy za nas jeszcze trzymajcie za giorgie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Rita napisał(a):
a ja czekam na początek grudnia a potem jeeechana 😁 hehe
koleżanka na kawusi u mnie była i jakos czas zleciał, ale mam wyzuty sumienia trochę że ją tak ściągam co rusz do siebie-lubimy sie bardzo ale mysle że nie jestem odpowiednia koleżanką dla niej-ona marzy o dziecku a jej facet nie chce o tym słyszeć i po kazdej wizycie u mnie biedna płacze 😞

Tak czasami bywa, ze facet nie jest gotowy, ale to nie ma co zmuszac, bo potem nie wychodzi na dobre. Szkoda dziewczyny tylko, bo widzi jak ty sie cieszysz...
Gorzej jest jak oboje chca, a nie moga i sie iles miesiecy staraja, to caly zwiazek dostaje po dupie i nie latwo jest wytrzymac...

my niestety mamy takich znajomych jak piszesz dorianna, niby by chcili a nie moga. pisze "niby" bo jakos mega sie nie staraja ale do lekarza od nieplodnosci zdazyli juz pojsc 2 razy. i niby wszystko ok z nimi. w kazdym razie praktycznie juz nie chca z nami utrzymywac kontaktu... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...