Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
meliska napisał(a):
novaM napisał(a):
pammat napisał(a):
novaM mąż wyszedł to meliska się buja na brzuszku bo jej kompa nie wyrwie z rąk rozumisz 😎

Heh ciekawe jak się dzisiaj do kompa dopasowała 🤪

no jak mąż do pracy wychodził do pracy to nawet nie zauważył, że już tam siedzę 😉

Zmień nazwę użytkownika na KAMELEON 😎
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
novaM napisał(a):
felunia napisał(a):
Oj nie tak niewiele.... potem dojdzie czas karmienia piersią. Znalazlam na necie sklepy internetowe oferujące wino bezalkoholowe... cena do 20 zł za butelkę 🙂 Kuszace.... muszę sie wybrać do jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu i poszukać 🙂


A ja tam sobie pozwalam raz na jakiś czas na lampkę czerwonego winka 🤪


Za czasów, kiedy nasze matki chodziły z nami w ciąży... nie bylo takiej świadomosci co do alkoholu i papierosów w czasie ciąży.... i jakoś sie im udałyśmy (co prawda nie wiem ile mojej inteligencji spalił bimber, który moja mama wypijała ze mna w ciąży "dla zdrowotności". Czasami myslę, że sporo). NIe ma co przesadzac, tylko jak w kazdej dziedzinie trzeba zachowac umiar. Moim umiarem jest żywiec lub lech bezalkoholowy w weekendowy wieczor (choć tak całkiem to one nie sa bezalkoholowe).

Piwo piwem, ale to wino............. kusi.
Mykam, bo sie nakręciłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
nova m no wlasnie ciesze sie ze mam go obok!!!! Winko by mi sie jeszcze przydalo bardzo bym sie napila mam ochote wielka!!!

mama mi opowiadała dziś, że jak szła ze mną do porodu to sobie setkę strzeliła 🤪 także dziewczyny nie krępować się... ja raczej taka normalna jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
holi32 napisał(a):
nova m no wlasnie ciesze sie ze mam go obok!!!! Winko by mi sie jeszcze przydalo bardzo bym sie napila mam ochote wielka!!!

mama mi opowiadała dziś, że jak szła ze mną do porodu to sobie setkę strzeliła 🤪 także dziewczyny nie krępować się... ja raczej taka normalna jestem 😉

no i tu bym polemizowała na ten temat 😁 😁 😁
ŻARTUJE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
meliska napisał(a):
holi32 napisał(a):
nova m no wlasnie ciesze sie ze mam go obok!!!! Winko by mi sie jeszcze przydalo bardzo bym sie napila mam ochote wielka!!!

mama mi opowiadała dziś, że jak szła ze mną do porodu to sobie setkę strzeliła 🤪 także dziewczyny nie krępować się... ja raczej taka normalna jestem 😉

no i tu bym polemizowała na ten temat 😁 😁 😁
ŻARTUJE 🤪


Jak byś normalna była to byś się tak ze ścianą i meblami nie dopasowała 😜
Heh 😜

No ale co do tego alko...to bez przesady...nie dajmy się zwariować ... no ale zdania są podzielone 🙂
Ja już się na ten temat wypowiedziałam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
FUCK, FUCK, FUCK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRZEŻYWAM WŁAŚNIE SKUMULOWANY ATAK NA SZYJKĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII BÓLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAKBY MI KTOŚ OGROMNĄ IGŁĘ TAM WKŁADAŁ 😮 😮 😮 😮
FUCK, FUCK, FUCK ....
Ajć.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...