Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Dzień dobry kuleczki 🙂
O widzę, że niektórzy od rana same dobre wieści 😉 no to teraz Aga wyciągaj tą torbę i się pakuj... to tak migiem też nie idzie... mi chyba z tydzień zeszło, a i tak co chwilę tam zaglądam i coś tam jeszcze dorzucam... a i nie wiadomo czy z tej ekscytacji jakiś skurczów nie dostaniesz 😉
U mnie nic się nie dzieje... ale jakoś tak niespokojnie spałam... we wszystkim dopatruję się już objawów porodu 🥴
A jak tam nasze wczasowiczki??? Jakieś nowe wieści??? ... wiadomo Radio Nova.fm za długo wczoraj nadawało 😉 wstawaj śpiochu 😜


Meliska jakbym wyczuła co napiszesz 🙂 wyjęłam torbę, i włożyłam już do niej kapcie, podkłądy na łóżku, i te dla mnie, pampersy, chusteczki nawilżające i sudocrem dla dzidziusia (tylko tyle muszę dla niego mieć), koszule dla mnie... i tak już jestem z siebie dumna 🙂 mam plan spakować się dzisiaj do końca 😁

powiedzcie, że Wy też jesteście ze mnie dumne, że w końcu się za to zabrałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry kuleczki 🙂
O widzę, że niektórzy od rana same dobre wieści 😉 no to teraz Aga wyciągaj tą torbę i się pakuj... to tak migiem też nie idzie... mi chyba z tydzień zeszło, a i tak co chwilę tam zaglądam i coś tam jeszcze dorzucam... a i nie wiadomo czy z tej ekscytacji jakiś skurczów nie dostaniesz 😉
U mnie nic się nie dzieje... ale jakoś tak niespokojnie spałam... we wszystkim dopatruję się już objawów porodu 🥴
A jak tam nasze wczasowiczki??? Jakieś nowe wieści??? ... wiadomo Radio Nova.fm za długo wczoraj nadawało 😉 wstawaj śpiochu 😜


Meliska jakbym wyczuła co napiszesz 🙂 wyjęłam torbę, i włożyłam już do niej kapcie, podkłądy na łóżku, i te dla mnie, pampersy, chusteczki nawilżające i sudocrem dla dzidziusia (tylko tyle muszę dla niego mieć), koszule dla mnie... i tak już jestem z siebie dumna 🙂 mam plan spakować się dzisiaj do końca 😁

powiedzcie, że Wy też jesteście ze mnie dumne, że w końcu się za to zabrałam 😜


Jestesmy z Ciebie dumne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry kuleczki 🙂
O widzę, że niektórzy od rana same dobre wieści 😉 no to teraz Aga wyciągaj tą torbę i się pakuj... to tak migiem też nie idzie... mi chyba z tydzień zeszło, a i tak co chwilę tam zaglądam i coś tam jeszcze dorzucam... a i nie wiadomo czy z tej ekscytacji jakiś skurczów nie dostaniesz 😉
U mnie nic się nie dzieje... ale jakoś tak niespokojnie spałam... we wszystkim dopatruję się już objawów porodu 🥴
A jak tam nasze wczasowiczki??? Jakieś nowe wieści??? ... wiadomo Radio Nova.fm za długo wczoraj nadawało 😉 wstawaj śpiochu 😜


Meliska jakbym wyczuła co napiszesz 🙂 wyjęłam torbę, i włożyłam już do niej kapcie, podkłądy na łóżku, i te dla mnie, pampersy, chusteczki nawilżające i sudocrem dla dzidziusia (tylko tyle muszę dla niego mieć), koszule dla mnie... i tak już jestem z siebie dumna 🙂 mam plan spakować się dzisiaj do końca 😁

powiedzcie, że Wy też jesteście ze mnie dumne, że w końcu się za to zabrałam 😜


Jestesmy z Ciebie dumne 😁


dziękuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok teraz już wstałam na bank 😁
aaagaaa ja też jestem dumna z ciebie 🙃
dorianna ja wydałam też około 1000 zł bo miałam jak dotąd 12 wizyt z czego 4 były na NFZ a reszta prywatnie a jedna kosztuje 120zł i do tego badania też płatne wszystkie .. 🤢 więc basta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello dziewczyny. Kurna okradli mi plac budowy jakieś pijaczyny. Na szczęście dużo nie zabrali. Mnie prowadzenie ciąży prywatnie wyszło z 2200zł, jak nie więcej bo od samego początku prywatnie 150 zł wizyta( od października co 2 tyg), prenatalne 300+170+170, konsultacja antes-100zł, witaminy 360 zł, plus oczywiście badania. Chyba drugi raz bym się nie zdecydowała na prowadzenie ciąży całkowicie prywatnie. Ale wiadomo moja pierwsza dzidzia i nie miałam świadomości co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziewczyny lecę 39 tydz od dziś 😁 I stwierdziłam że koniecznie chcę jeszcze do kina pojechać w tym tyg więc do porodu mi się już tak nie pali. Może to ta świadomoć że teraz już w każdej chwili może się zacząc 😮I mam powera do porządków więc chyba syndrom wicia gniazda załączony. Wczoraj nawet psa wypraliśmy 😁
novaM czekamy na wieści od Ulki i gugi
A słoneczko jak egzaminy poszły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Dzień dobry kuleczki 🙂
O widzę, że niektórzy od rana same dobre wieści 😉 no to teraz Aga wyciągaj tą torbę i się pakuj... to tak migiem też nie idzie... mi chyba z tydzień zeszło, a i tak co chwilę tam zaglądam i coś tam jeszcze dorzucam... a i nie wiadomo czy z tej ekscytacji jakiś skurczów nie dostaniesz 😉
U mnie nic się nie dzieje... ale jakoś tak niespokojnie spałam... we wszystkim dopatruję się już objawów porodu 🥴
A jak tam nasze wczasowiczki??? Jakieś nowe wieści??? ... wiadomo Radio Nova.fm za długo wczoraj nadawało 😉 wstawaj śpiochu 😜

Witajcie, ja dopiero wstalam i zjadlam sniadanko ☺️
wlasnie, jak tam guga i ulka??
Co do kosztow prowadzenia ciazy to sie nie wypowiadam, jedna wuzyta 200zl, co 4 tygodnie... prenetalne 250. Ale drugi raz pewnie podjelabym taka sama decyzje 🙂 Jeszcze zobaczymy jak moja gin spisze sie przy porodzie 😜
Mnie dzis w nicy 3 razy brzuch bolal, tak nisko... jak na okres troche 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 o pieniążkach rozmawiacie...więc u mnie od 7 tyg ciązy wizyty prywatne po 90 zł, w tym 3 usg za które płaciłam więcej a badania robiłam państwowo,właśnie po to chodziłam na NFZ. wizyty prywatne co miesiąc do końca,bo zwolnienie musiałam brać więc się częściej nie umawiałam bo wszystko było w porządku .a w miedzy czasie jeszcze ten drugi lekarz mnie oglądał.dzisiaj idę na wizytę prywatną - ostatnią już.wiecie co?? mam nadzieję że powie - tydzień i rodzę 🤪 już mi sie chce tej mojej małej Kruszynki..... usg jeszcze w czwartek wiec akurat tydzień i fajnie by było. torba spakowana leży na wierzchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂

Co do reczników to biore dwa w ciemniejszych kolorach
+ rolke reczników papierowych.

Ja mam jutro wizytę... pierwsza z prawdziwego zdarzenia od 4 tygodni. Ciekawe co sie w tym czasie zmniiło 🤔

A wczoraj dopadła mnie migrena i ledwo żyję. Łykanie paracetamolu na migrenę to jak chusteczka na byka 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki 🙂

ja narazie zamowilam torbe wiec do spakowania jeszcze chwilke.....ale praktycznie wszystko mam tylko jakos to zapakowac jedynie to mam problem z szlafrokiem bo mam dwa i oba starsznie grube i nie wiem zalezy jak to bedzie z miejscem najwyzej kupie cienszy albo maż dowiezie wyjdzie w praniu ale tym sie bardzo nie stresuje bo szpital gdzie bede rodzic pokoje 2 osobowe z łazienką wiec nigdzie za bardzo lazic nie musze......

co do wizyt i kosztów to ja też zaly czas prywtanie placilam 120 ale gdzies od połowy października podniesli wizyte na 150 zł.ale na kazdej wizycie USG ................... bo chodze do przychodni przy prywatnym szpitalu ale porod jest na NFZ a gwarancja ze tam bede rodzic jest cała karta ciąży z tej własnie przychodni .....cwaniactwo ale takie jest zycie........ zreszta zdecydowalabym sie na to spokojnie jeszcze raz chociaz troche prywtaności.......a i kadra tam też spoko http://www.pro-familia.pl/o-szpitalu/
badania tez prywatnie chociaz ze 3 razy mialam skierowanie od rodzinnego jak akurat po cos bylam to zawsze wolalam skierowanie .....w koncu po cos place składki......

Basienka powodzenia na rozmowach oby Cie pracownicy nie wkończyli......
Katja na bank myszy ich zechlają......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
a reczniki ja tez dwa szykuje jeden duzy drugi mały tylko dla mnie .....wiec po kapieli to mysle ze nic im sie nie stanie ....chyba ze sie myle.......

miałam na myśli że mogą się jednak zakrwawić więc wzięłam takie żeby nie było ich żal. Dwa dla mnie, dla dziecka nie biorę wcale bo nie ma tego na szpitalnej liście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
a reczniki ja tez dwa szykuje jeden duzy drugi mały tylko dla mnie .....wiec po kapieli to mysle ze nic im sie nie stanie ....chyba ze sie myle.......

miałam na myśli że mogą się jednak zakrwawić więc wzięłam takie żeby nie było ich żal. Dwa dla mnie, dla dziecka nie biorę wcale bo nie ma tego na szpitalnej liście

ja tak samo, 2 dla siebie, dla malego nie trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Flesz wydarzeń w nova.fm 🤪 :
Ulka - nadal w szpitalu o wyjściu na razie nic nie słyszała, stracha dostaje bo dwie "koleżanki" z sali mają mieć CC...pytała o Was 🙂
Guga - nadal na wolności ale żyje w stresie bo jutro albo w środę cc będzie miała, prosiła o zaciskanie kciuków 🙂

A co do mnie to ciężka noc po wczorajszej rozpuście cukierniczej... ale dzisiaj powtórka z rozrywki bo z Olą na urodziny idę, a tam mojego kuzyna żona jest mistrzynią w robieniu tortów i ciast jummy 🤪
Ręczniki biorę dwa - większy czarny dla siebie, normalny duży z kapturkiem dla małego no i ręczniki papierowe zamiast małego ręczniczka...wygodniej i jednak higieniczniej... 🤨

No i nadal atak na szyjkę Kajetan mi sponsoruje 🤢
Tak jak mnie to bawiło tak teraz mnie już dobija 🤢

Miłego dzionka dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia ja pierwszy raz w ciąży wiec może znowu mam złe wyobrażenie..... ale mysle ze po porodzie koszula pewnie kosz ale jak wezme prysznic to mam nadzieje ze jakos sie ogarne ......... no chyba ze faktycznie bedzie jak zażynany świniak.........to takiej wersji nie brałam po uwagę.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zreszta moje kochane ja mam oczywiscie pewnie jak każda z was różne stany.....to mega strach jak urodze..... to o zdrówko małego itp....

ale akurat juz trzeci dzien chyba paczka z kojcem który juz stoi w pokoju i czeka na lokatora 😉 spowodował że przyjmuje bardzo optymistyczną wersje ze wody odejda urodze raz dwa i szybciutko wroce do domu i mam nadzieje ze ten stan utrzymam jak najdłużej.......przecież inaczej być nie moze

co nie znaczy ze nie zazdraszczam tym które maja juz swoje dzidzie i Gudze ktora tez wie za zaraz bedzie miala Emme przy sobie wiem ze sie stresuje ale to poprostu ekstra ze wszystko jest pod kontrola wiec napewno bedzie szybki Happy end 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...