Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej,

A ja sie dzis tylko melduje 🙂
Weekend minal bardzo fajnie rodzice mieli 30 rocznice slubu 😁 wiec byla duza wyrzerka 🙂 Ja czuje sie dobrze 🙂 teraz mi w brzuchu strasznie burczy 😁 hmm ciekawe czy ktos to slyszy. do konca pracy zostalo mi 29 minut 🙂 Od czwartku pracuje juz non stop z domku 🙂 a w srode mam ostatnia (chyba) wizyte. Moj M jutro jedzie do Nowego Sacza i wraca dopiero w srode wieczorem, wiec mam nadzieje ze mlody poczeka na Tatusia 😉 Poki co nic nie zapowiada zebym jutro miala urodzic, wiec powinno byc ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane wszystkie już jesteśmy bliskie porodów!!! Ja mam tak samo nerwobóle bioder masakra jak tak chwyci z czego to się bierze!!! masaż szyjki to mi chyba wczoraj doktorka robiła ale oni wam nic nie powiedzą że coś takiego robią tylko grzebią w tej piczce i grzebią a my się z bólu zwijamy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
chamster napisał(a):
O to super 🙂 Ja jak byłam 2 tygodnie temu u gina to mówił, ze nic - cisza i jeszcze mi łajdak zrobił masaż szyjki!! o ludzie jak to bolało! a teraz to biodra mnie bolą, cała miednica, kość łonowa, co dzień mnie mdli, ale kiedy nastąpi ta chwila - nie mam pojęcia 😁


z tym bolem kośći lonowej to możemy sobie podac reke.. to jest moje najwieksze utrapienie w tym 9 m-cu, w nocy przez to nie moge spac, stekam przy każdym ruchu. No ale nic, juz tak niewiele zostało, ze trzeba to przezyć, a nagroda bedzie najpiekniejsza na świecie 🙂


Ja od wczoraj ledwo chodze tak mnie miednica napierdziela... 🤨


no to piateczka 🙂
aha, a swedzi was tez tak skóra na brzuchu?? bo mnie od kilku dni masakrycznie, mimo ze caly czas ja smaruje, rozstepy juz mam, wiec nie wiem dlaczego swedzi tak bardzo, ze az skóra boli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chamster napisał(a):
Nie powiedział nic...I to jeszcze dwa tygodnie przed terminem. Przesadził koleś. Wiesz, jak już nie ma innego wyjścia, że albo masaż albo cesarka to okej, ale nie wiem co on miał na myśli.


no wlasnie szybko Ci zrobil, przewaznie masaż robi sie jak jest po terminie, gdy trzeba wywolywac poród. Nadgorliwiec sie znalazł jakiś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was!

Mam ochote puscic tu wiazanke piekna, ale sie powstrzymam!
No trzy noce przespane to za duzo i wystarczajaco 😠 Nie spalam dzis chyba do 5h, o 4h dojadalam pizze, nigdy kur*a tyle do kibla nie latalam.
Leze po polonocy i rycze , maz pyta dlaczego placze, co sie dzieje - a skad ja mam wiedziec, nic mnie specjamnie nie boli, nie jestem nawet megazmeczona ta ciaza - czuje sie jak rostrojone radio.
Nadaje sie tylk do cyrku -no wsadzic do klatki i brac pieniadze za ogladanie monstrum!!!
Licze sobie te tygodnie od pierwszego dnia miesiaczki i wychodzi dzis 39tc i 1dn. Ale nie wiem jak kur*a mi ginekolog wyliczyla termin na 13 grudnia - wiem, ze kiedys znalazlam taki system wyliczen, ze tez mi tak wyszlo. Ale teraz jak licze to ewidentnie cos okolo 6 grudnia wychodzi. Juz sie na nic nie nastawiam, mam to gdzies.
W dodatku dostalam dzis recepte ze szpitala, list megapolecony. No bo przeciez jeszcze cadidy albicans trzeba sie pozbyc.No to super, ze tak szybko zaczne leczenie, jak porod w kazdej chcwili moze sie zaczac. A jaki wplyw lek moze miec na wylaniajace sie dziecko? Phiii teraz to juz w ogole nie chce rodzic!!!
Przeczytalam co pisalyscie i geberalnie ciesze sie radosciami i lacze w bolu z tymi cierpiacymi po nocy.
A ja tymczasem mam ochote wystrzelic w kosmos i nie wracac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wczoraj wieczorem zablokowała mi sie żuchwa 😮 w zeszlym roku tez tak mialam przez kilka dni, nie moge kurde normalnie buzi otworzyc, jeść i ogólnie ruchomość jest ograniczona, bo niezle boli. Ktos wie moze od czego to sie bierze? albo jeszcze lepiej jak temu zaradzic? 🙂
boje sie ze mi dfo porodu nie przejdzie, a wtedy nie bede mogla szeroko buzi otworzyc, zeby krzyczec!!! 😆

Aniga dentysta niestety nie pomoże, prędzej ortopeda a najlepiej chirurg szczękowy. Wyglada na to że Ci się żuchwa wywichnęła, jeżeli faktycznie masz ograniczona ruchomość to może lepiej sie wybrac do lekarza i nastawić. Ja zaliczyłam taka akcje na wiosnę, masakra była...Z tym że mi z zawiasów wyleciała zupełnie i zamknąć gęby nie mogłam 😮A winna znów relaksyna - stawy nam się rozluźniają - trzeba być czujnym 😉


kurde, no to ładnie jeszcze na koniec mi sie porobilo...jak mialam to w zeszlym roku to samo przeszlo po kilku dniach, ale moze teraz rzeczywiscie warto byloby sie wybrac do tego chirurga szczekowego, bo nie wiadomo co tam sie moze przy porodzie porobic 🤢 a po co miec dodatkowe zmartwienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Echh...I'm back 🙂

Naleśniki zrobione, nova ogarnięta i Ola najedzona 🙂

Teraz czas tylko dla mnie i mojego....wyrka 🤪 🤪 🤪

No i dla brzuszka oczywiście 😎
Tak jak pisałyście dzisiaj - ja też bym się popłakała jakby mi forum i możliwość pisania z Wami na dłużej zabrali 🤨

Aniqa mnie też brzuch swędzi niemiłosiernie od jakiegoś czasu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka spokojnie przed świętami urodzisz!!! Fajnie ci jak nic ci nie dolega po prostu poród przyjdzie i dzidzia będzie na świecie!!!
COQ spokojnie to wszystko burza hormonalna podczas ostatniej fazy ciąży!! Normalne to jest i przykro mi że tobie się to kobieto przytrafiło
Mój mąż przyjechał z pracy zjadł i pojechał na zakupy a ja siedzę jak leniwiec cóż , tak samo zamartwiam się tym że nie urodzę do 6 grudnia a jak nie urodzę to do szpitala leżenie!!! już mam stres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ula, a co z kłaczorami robiłaś 🤨???
Jakieś szaleństwo może 🤪 ???

Coq... jejjjj ale masz huśtawkę rzeczywiście...ale jeszcze trochę...dasz radę 😘

Agami...pisz, pisz i jeszcze raz pisz do mnie jak tylko Cię głupie myśli dopadną 😘 No i oczywiście nie dziwię się, że taka nieswoja chodzisz...no ale...już tak mało dzieli Was od spotkania z Kubusiem 😘

Rita - super, że wyjazd już za chwilę, za momencik 🤪 Mój nr zaraz Ci odeślę i też pisz jakby co 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że OLKA jest szczęśliwa i wtedy normalnie zjada obiadki!!! ja też uwielbiam naleśniki mniam!!!! Uwielbiam knedle i wszystko co mączne i kluski śląskie i pyzy i i i i i wszystko co mączne i myślę że jak urodzę to normalnie będę mogła się tym zajadać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dużo nadrabiania weeekend na brzuszku jak nie w weekend 🙂

ja dziś po wizycie ilość wód ok, serduszka posłuchałam na USG pięknie bije 😉 niestety nie ważony synuś 🙂
wizyta za 2 tyg i wtedy skierowanie do szpitala więc narazie czekam na wasze małe cudeńka 🤪

pytałam o znieczulenie i mój lekarz bardzo mi polecał ale u nas można wykupić nawet wczesniej to znieczulenie ale on poradził bym do porodu sie wstrzymała bo jakby poród szybko postepował to moze sie zdażyć że nawet nie zdąrzą go podać 🥴

mnie swędzi tylko pępek ale wtedy nasmaruje na maxa kremem nivea (oprócz tego że codzień cały brzuch smaruje kremem na rozstępy- dzięki czemu na szczęście narazie nie mam ani jednego choć Nova ostatnio mnie trochę przestraszyła że po porodzie wychodzą.......czasem 🤨 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheh no ja na kolorek taki jaki chcę to sobie poczekam bo bym musiała u fryzjera minimum 3 godziny siedzieć 🤢
Teraz bym nie dała rady bo młodemu nie wygodnie, a po porodzie też nie wyjdzie tak wcześnie bo przecież karmić na żądanie zamierzam więc mogę zapomnieć o takim długim wypadzie bez niego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka fryzurka jest zaje ....... fajna heheheh ja też bym taką chciała tylko kolor oczywiście podoba mi się ale ja mam ciemne włosy i chce sobie zrobić takie o 2 tony jaśniejsze co wiąże się z dekoloryzacją ale pragnę już jakiejś zmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marika fajnie, że wizyta udana 🙂
A dlaczego skierowanie będziesz miała do szpitala ??? Będą Ci indukować poród czy coś przeoczyłam 😮 ???
Z tymi rozstępami nie chciałam Was straszyć ale na serio z Olką jak hipopotam wyglądałam i zero rozstępów przez całą ciążę, a jak karmiłam to szybko schudłam...no i wyszły skubane 😠 Na szczęście w minimalnej ilości i nie na brzuchu 🤪

Ulka no to zaszalałaś 🤪 🤪 🤪
SUPER 🤪 Ciekawe jak wyglądasz 😎
Ja raczej szału żadnego nie mam...raczej tradycyjnie no i tak jak na mój wiek przystało heheheh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...