Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc brzucholki ja jak zwykle podpisuje liste po kilku dniach nie obecnosci u mnie bez zmian krzyze daja mi ostro popalic w srode wizyta zobaczymy co ciekawego doktorek powie po zatym moj najmlodszy synek znowu cos zlapal caly d^zien wymiotowal zadnych innych objawow nie mial nie mam pojecia co mu jest narazie spokoj zobaczymy co bedzie w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane ja jakoś do godziny 19 byłam nastawiona na poród super i w ogóle a teraz po oglądnięciu znowu programu cudów narodzin zaczęłam się panicznie bać!!!! masakra boję się bardzo !!! już znam tą naszą porodówkę jak własną kieszeń masakra!!!! Dziewczyny co tu robić ciągle nie wierzę że doszłyśmy tak daleko i w każdej chwili możemy rodzić boję się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok laseczki to ja sie z wami zegnam... spijcie dobrze.... neta w komie nie mam... ale z Marzenka jak cos to bede pisac...i zdawajcie relacje co u was.... bede czekac na smski....Marzenka ma numer wiec zbiorczy sms z bramki codziennie porposze czy cos nam sie wykluło na forum w miedzy czasie... trzymajcie cie cieplutko.... trzymam za was kciuki i myslami tez bede z wami... dobranoc i do uslyszenia za kilka czy kilkanascie dni.... buziaki sloneczka.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Przytulam... myślami będę z Wami... nic tam nie wariuj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
I wycałuj Kubusia od ciotki meliski 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
kochane ja jakoś do godziny 19 byłam nastawiona na poród super i w ogóle a teraz po oglądnięciu znowu programu cudów narodzin zaczęłam się panicznie bać!!!! masakra boję się bardzo !!! już znam tą naszą porodówkę jak własną kieszeń masakra!!!! Dziewczyny co tu robić ciągle nie wierzę że doszłyśmy tak daleko i w każdej chwili możemy rodzić boję się
holi ja mialam taki program na zywo ostatnie 3 dni 🤪
i tezsie balam, bo najgorsze to sobie wyobrazac, ze jak kobieta krzyczy to znaczy ze ja mega boli, a to najwiecej krzycza przy parciu juz bo ponoc to pomaga, ale efekt jest straszny, lepiej nie sluchac 😉 a za 10 minut dzidzius jest juz na swiecie! 🙂 🙂 🙂
Agami - czekamy na wiesci i fotki!!!! Buziaki - wszystkie Ci zazdroscimy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wiecie co...jest coś w tym, że najgorszy ból zęba czy głowy się pamięta, a o bólach porodowych się zapomina 😉
Ja przynajmniej pamiętam, że się darłam i przeklinałam no i że mnie bolało ale żeby Wam określić co to za ból i jak był silny to raczej bym nie potrafiła 🤔
No i musimy pamiętać, że tyle dzieci co się co minutę rodzi...to wszystko jest do przejścia i tyle...taka nasza rola kobitki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...