Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Przeczytałam, widzę że żadna nie urodziła. Ja dzis też nogi zaciskam, jak juz tyle czekam aż sie młoda zdecyduje to chcę doczekać do grudnia. No ale z tym raczej nie będzie problemu...Tak więc jeszcze dziś a jutro ruszamy, coo???
Ja wczoraj zaliczyłam wypad do wro i kino i jakos sie lepiej czuje po tym "wyjściu do ludzi". Wróciliśmy do domu po północy, spac poszłam po pierwszej i byłam przekonana że czeka mnie zajebista przespana noc ale oczywiście dupa, budziłam się co chwilę..W łóżku wytrzymałam do siódmej, teraz jestem już po spacerze z psem, wizycie w piekarni i śniadaniu. i chyba spróbuje się jeszcze położyć, może zasnę?
ps. Listy do M naprawdę niezłe, nawet nie dodam że jak na polski film. Myślę że to najlepsza polska komedia jaka powstała w ostatnim czasie. Taka akurat na końcówkę ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂
intensywne dni teraz mam, wczoraj bardzo 🙂 i dzisiaj też mnóstwo sprawa, urząd skarbowy, KRUS, starostwo, odbiór wyników wymazu, wizyta u lekarza z KTG 🙂 po prostu szał. a teraz już w banku byłam 🙂 u pana dyrektora na kawie, bo o kredycie rozmawialiśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wanilia 🙂 to ja jestem nr 2 dzisiaj 🙂 od rana tak intensywnie,też bym świeżą,pachniutką bułeczkę przetrąciła...ajajaj...zauważyłam,ze i u mnie brzuch się stawia i pobolewa.nawet jak nic nie robię 😮 dzisiaj jadę na wizytę i to chyba ostatnia moja samodzielna jazda samochodem. tyle męki mnie to kosztuje,ze wybacz!! mój miał ze mną jechać ale nie wiadomo ile mi się zejdzie a szkoda by było bo jemu za godziny płacą...u nas na nfz to jest tak że i 5 pacjentek może być a żadna ciężarnej nie przepuści.a 9 miesiąc to też dla nich nie ma znaczenia.chyba ze jak wejdę kartę wyciągnąc to się wepchnę 🤪 na dzikusa 🙂 a co 😎 zawwze czekałam w kolejce to chociaz na ostatnią wizytę mogła bym wejść bez.....oczywiście ja też na KTG ma dopiero po terminie przyjść więc yyyy tak sobie jadę żeby mnie zmacał 🙃 moze co wykryje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny widzę, że dzieje się tu u Was 🙂

Pammat mam nadzieję, że masz dzisiaj lepszy humorek 😘

coq oby tabletka zadziałała 😉 i wyleczyła Cię 😉 ja dzisiaj odbiorę wyniki wymazu i jeszcze nie wiem czy coś się do mnie przyplątało czy nie... oby nie

novaM to widzę babcia zaszalała 😁 😁 😁 i Ty zresztą też, skoro 5 stów Ci poszło 🙂

my dostaliśmy od teściowej 5 stów wczoraj i mamy kupić sobie nianię elektronicznę, wypatrzyłam taką z Fisher Price za 100zł z przesyłką. bo w sumie myślę że nie ma co płacić 200zł jak taka za 100zł spełni te same funkcje. musimy jeszcze kupić kombinezonik dla małego. no a reszta kasy na razie odłożona musi być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe jak tam Rita podróż przyjęła 🤨

Pam widzę Cię tu zaraz z humorem godnym poznanianki 😉

Aga fajnie, że odłożyć możesz ... ja nie bardzo bo sporo mi jeszcze brakowało dla małego...
a i dla siebie parę rzeczy do szpitala kupiłam przy okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):


Aga fajnie, że odłożyć możesz ... ja nie bardzo bo sporo mi jeszcze brakowało dla małego...
a i dla siebie parę rzeczy do szpitala kupiłam przy okazji 🙂


no na razie odłożyć mogę myślę że ze 200zł z tej kasy od teściowej zostanie. bo nie kupuję dużo małych ciuszków bo nie wiem jaki się Maciek duży urodzi 😁 więc tak czy siak zaraz po porodzie te pieniądze zostaną wydane 😜 a że to dla niego dostaliśmy te pieniądze to nie będę ich wydawała na siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
A macie juz wszystkie rozstawione lozeczko?
Bo ja jeszcze nie i tak pytam czy sama nie jestem 😉


o ja mam 😁 ale jeszcze nie mam założonej falbany i nie mam upranej pościeli 😁 myślę, że do końca tygodnia się z tym wyrobię i wtedy strzelę Wam fotkę królestwa Maćka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Aniqa zapoczątkowała teraz to się pięknie posypiemy. Ja już mam wszystko naszykowane, pościel wyprana, obleczona ale schowana w podszewkę żeby się nie kurzyło. Łóżeczko rozłożone, jedyne co zostało to lampkę nocną zamontować. Podobno po odstawieniu fenoterolu bardzo szybko się rodzi nawet w ten sam dzień. Więc wolę mieć wszystko już na tip top. Teściowa wzięła urlop i od 8h skacze po meblach i sprząta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
dorianna napisał(a):
A macie juz wszystkie rozstawione lozeczko?
Bo ja jeszcze nie i tak pytam czy sama nie jestem 😉


Ojjj Doriana nie drażnij Novej 😜
Ja też nie mam...w ogóle nie mam 😮
Może dzisiaj ze Śląska przyjedzie....MOŻE 🤢

hehe 😜
A ja mam tak maly pokoj, ze zeby wstawic lozeczko musze wywalic stara wersalke i kupilismy sofe z mozliwoscia spania, ale jeszcze nie przyjechala, wiec czekam... I jak bedzie to dopiero zrobi sie miejsce na lozeczko, a tak nie ma. Ale posciel juz gotowa wiec bedzie tylko trzeba rozstawic 🙂
Trzymam kciuki zeby do ciebie przyjechalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
A macie juz wszystkie rozstawione lozeczko?
Bo ja jeszcze nie i tak pytam czy sama nie jestem 😉

ja nie mam bo kibluje w szpitalu 😉
ale jak wroce to zamierzamy juz zrobic przemeblowanie, zeby psy sie przyzwyczaily troche 🙂) 🙂

Agami - czekamy na Kubusia!!
Aniqa - 3mam kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, a ja mam problem. muszę iść do łazienki żeby się przygotować do wizyty a męża nie ma, bo gdzieś tam pojechał. niedługo wróci. ale nie ma klucza do domu. a ja nie wejdę do łazienki jak nie zamknę domu, bo jestem sama, a jak na złość co chwilę ktoś dzwoni do drzwi, a to listonosz, a to pan od dachu a to ten... no masakra po prostu. i żeby iść się umyć, muszę czekać na tego mojego.

ale facet to facet, napisałam mu smsa, żeby przyjechał szybko bo nie ma czasu, to mi pisze "jeszcze chwila", a u niego "chwila" to nawet godzina... zabiję 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Mam pytanko do was. Czy miała któraś z was krwawienie po seksie. Trochę spanikowałam bo dzisiaj po seksiku miałam lekkie krwawienie teraz niby nic nie ma ale jak idę siku i się wytrę to papier troszkę zabarwiony. Wizytę mam na dzisiaj na 16 do lekarza i teraz sama nie wiem czy czasem nie dzwonić wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...