Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ejjjj dziołchy 🤪 🤪 🤪 Głupie pytanie mam 🤪 🤪 🤪
Znajdujecie albo czujecie na swoich brzuchach pod ubraniem okruszki jedzenia 🤪 🤪 🤪 ?????????????????
Hehehe tak mnie to irytuje, że po domu z odkrytym brzuchem chodzę 😜
Bo z takimi cycami wszystkie bluzki mi na maxa odstają i okruszki prosto pod bluzki na brzuch lecą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NovaM-L4 możesz dostać tylko i wyłącznie do terminu porodu a póżniej zostaje tylko macierzyński lub nie wykorzystany jeszcze urlop jeżeli takowy posiadasz-moja koleżanka urodziła 2 dni po terminie i musiała z niego niestety skorzystać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
antya1 napisał(a):
NovaM-L4 możesz dostać tylko i wyłącznie do terminu porodu a póżniej zostaje tylko macierzyński lub nie wykorzystany jeszcze urlop jeżeli takowy posiadasz-moja koleżanka urodziła 2 dni po terminie i musiała z niego niestety skorzystać 😞


W takim razie w dzień wyznaczony jako datę wg OM wpadam na szpital i się drę, że mają go wyciągać tu i teraz bo sama sobie oksytocynę zapodam 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
sloneczko123 napisał(a):
hejo!!!!!!!! agami odzywala sie? miala miec dzis cc prawda???

Słoneczko wieści od Agami od rana brak więc trzeba uzbroić się w cierpliwość 🤨
Ale za to Aniqa mamą została dzisiaj 🤪 🤪 🤪


no wlasnie widzialam 🙂 super 🙂 🙂 juz wiem,ze newsy sa na nova.fm 🙂 bede tam zagladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane ponownie jestem!!!! byłam na ktg i wszystko w porządku zaledwie jeden skurcz się pojawił na koniec ktg kurde!!!! Potem na usg wszystko ok stan wód płodowych ok więc spoko widziałam mojego małego jajeczka już po raz któryś heh!!! Pani doktor mi mówi dziś podłogi proszę myć umyć wannę i z mężem dawać i na porodówkę!!! Jeśli do niedzieli nie urodzę to na ktg znowu a jak do 6 nie urodzę to do szpitala położyć się!!!! Takie wieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh meliska bardzo chętnie!!! Męża to tylko mam dla siebie swojego
!!!!! Ja jadę teraz z siostrami na sklepy potem cmentarz i w domu będę myła podłogi i wyprasuję firanki a na zakończenie wieczoru wygibaski z mężem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi no ja nie wiem, że Ty nadal z domu nadajesz 😎
Sprzątaj, biegaj, pucuj...jutro już grudzień więc zaszalej 😎

Meliska co do kopa to z tego co pamiętam wyższa ode mnie jesteś więc już tak wysoko nogi nie zadrę 😉 W kochę ewentualnie z czuba możesz dostać ode mnie 🤪

Ja się biorę za ogołocenie konta 🤢 Rachunków jakoś nikt za mnie płacić nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Ja tez sie melduje 2w1 😁
Od jutra pracuje juz tylko z domku i do biura juz jezdzic nie bede 🙂 Dzis jest super dzien Moj M ZDAL prawko 🤪 Ja na 17:40 mam wizyte u lekarza ale nie spodziewam sie cudow 🙂
Dam znac jak bedzie po wizycie 🙂 moze dzis sie dowiem co z moja krzepliwoscia krwi (jedno badanie plytki 110 drugie badanie 501) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...