Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Nova no to congratulation po wizycie 😆 dzielna kobieto!!!

Oj, chyba wszystkie juz z rozwarciami biegacie, a u mnie pewnie jak zawsze wszystko zamkniete 🙃


Nie martw się coquelicot , u mnie narazie jak to lekarz powiedział : plaża. Na ktg skurcze zerowe. Cóż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
normalnie Marzenka to z rańca może nam się ropęknąć 🤪 ale już grudzień to może 😉 wszystko ma i heja może jechać na porodówkę 😁 ja sprzątanie zaczęłam dzisiaj już aż mi brzuch stwardniał i tak mi niekomfortowo... chłopaczyska po panele do pokoju pojechali więc i my zaczniemy wreszcie pokój nasz robić.nie wiem czy się wyrobimy do porodu....wkurzam sie bo nie mam gdzie łóżeczka rozłożyć....te panele to do pokoju brata bo musimy jego najpierw przemeldować...a w jego starym pokoju trzeba kratkę wybić na początek na strych albo na zewnątrz,oprawić to i pomalować. najbardziej boję się tej kratki co by mi pół ściany nie wykuli albo okna drugiego....albo okna na strych 😮 będzie dachowe 🤪 o nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chamster napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Nova no to congratulation po wizycie 😆 dzielna kobieto!!!

Oj, chyba wszystkie juz z rozwarciami biegacie, a u mnie pewnie jak zawsze wszystko zamkniete 🙃


Nie martw się coquelicot , u mnie narazie jak to lekarz powiedział : plaża. Na ktg skurcze zerowe. Cóż...


Ladnie to twoj lekarz okreslil 😁 Ja mialam ostatnia wizyte 8 listopada i od tamtej pory zyje w nieswiadomosci, az do porodu 🙃
Asia duzo roboty sie Wam zapowiada jeszcze w domu. Jak bedziesz czynnie brala udzial, to moze i szybciutko urodzisz 😜

Ja skonczylam wlasnie sprzatac. Podlogi na kolanach. Odsuwanie mebli. Wskakiwanie na krzeslo. 😁 Nie to zebym chciala porod wywolywac, mialam wewnetrzna potrzebe pozbycia sie kurzu!!
W ogole juz sie wkurzam na sama mysl co ujrze po powrocie ze szpitala - jaki piekny syf! 😠 Fakt, ze ja troche mam hopla napunkcie sprzatania, ale moj maz jest mistrzem syfu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Nova no to congratulation po wizycie 😆 dzielna kobieto!!!

Oj, chyba wszystkie juz z rozwarciami biegacie, a u mnie pewnie jak zawsze wszystko zamkniete 🙃


Justyna mi lekarz mówił, że max na początku 9 miesiąca urodzę i jakoś to się nie sprawdza:P Więc spokojnie prawdopodobnie jak Cię chwyci to zrobi Ci się całkowite rozwarcie w kilka godzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Nova no to congratulation po wizycie 😆 dzielna kobieto!!!

Oj, chyba wszystkie juz z rozwarciami biegacie, a u mnie pewnie jak zawsze wszystko zamkniete 🙃


Justyna mi lekarz mówił, że max na początku 9 miesiąca urodzę i jakoś to się nie sprawdza:P Więc spokojnie prawdopodobnie jak Cię chwyci to zrobi Ci się całkowite rozwarcie w kilka godzin 🙂


Ta ciaza to jedna wielka zagadka 🤔
Denerwuje mnie, ze nie wiem co tam sie dzieje. Ze tez nie wymyslili jakiegos aparatu do domowego pomiaru rozwarcia 🙃
A ty jakie masz przeczucia Kasia? Cos sie jeszcze bardziej ruszylo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Coq przeciwieństwa się przyciągają heheh 😉
Widzisz...ja normalna a samych kretynów przyciągam 😜

Łóżeczko złożone 🤪 🤪 🤪
...ale szufladę na jutro chyba zostawię 🙃 ...no chyba, że ... 🙂



No to sobie syfa przyciagnelam 😁 😉
A Ty juz limit na kretynow wyczerpalas!!! 😆
Nic spadam do kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Nova no to congratulation po wizycie 😆 dzielna kobieto!!!

Oj, chyba wszystkie juz z rozwarciami biegacie, a u mnie pewnie jak zawsze wszystko zamkniete 🙃


Justyna mi lekarz mówił, że max na początku 9 miesiąca urodzę i jakoś to się nie sprawdza:P Więc spokojnie prawdopodobnie jak Cię chwyci to zrobi Ci się całkowite rozwarcie w kilka godzin 🙂


Ta ciaza to jedna wielka zagadka 🤔
Denerwuje mnie, ze nie wiem co tam sie dzieje. Ze tez nie wymyslili jakiegos aparatu do domowego pomiaru rozwarcia 🙃
A ty jakie masz przeczucia Kasia? Cos sie jeszcze bardziej ruszylo?


u mnie dupa, dupa, dupa....:P też ciekawi mnie co tam się dzieje w środku, po wypadnięciu tego głupiego czopa, ale nast wizytę mam 13 grudnia;/ a naprawdę już w głowę dostaję, bo nie wiem co tam się dzieje;/ Mam czasami takie bóle jakby mnie mały igłami kuł... uczucie masakryczne, nawet chodzić nie dało się... a co najzabawniejsze ten ból odczuwam bardzo nisko wręcz w ***. I jak tu w łeb nie dostać;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Coq przeciwieństwa się przyciągają heheh 😉
Widzisz...ja normalna a samych kretynów przyciągam 😜

Łóżeczko złożone 🤪 🤪 🤪
...ale szufladę na jutro chyba zostawię 🙃 ...no chyba, że ... 🙂




Syndrom wicia gniazdka?? 😁 Moje łóżeczko jeszcze jest u rodziców, ale czas najwyższy, żeby je przywieźć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka no ja byłam na sklepach pochodziłam i też zmęczona!!!! Potem chwilę u teściów i siedzę!!! nic się nie zapowiada wzięłam sobie tabletkę xenny bo już 2 dzień zapchana masakra!!!! Nie życzę nikomu!!
Nova gratuluję Kajtek chyba będzie w porzo ważył!!! fajnie że masz już rozwarcie bo ja nic nie miałam ostatnio także kicha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meliska musisz jeść kochana żeby maluch miał na noc zapas a poza tym cukrzyca i dieta!!! Beatka a ty sobie zaserwowałaś kolacyjkę fajną już się nie mogę doczekać bagietki i w ogóle bez pilnowania się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
NovaM widzę, że dzień pełen wrażeń 😉 i jak jeszcze dajesz radę składać to łóżeczko z Kajtkiem w kroku? 😁 😁 😁


Hehehe Meliska nogi to mi się po tym dzisiejszym samolocie rozjechały i już chyba tak zostanie 😜
A łóżeczko już gotowe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
novaM napisał(a):
Coq przeciwieństwa się przyciągają heheh 😉
Widzisz...ja normalna a samych kretynów przyciągam 😜

Łóżeczko złożone 🤪 🤪 🤪
...ale szufladę na jutro chyba zostawię 🙃 ...no chyba, że ... 🙂




Syndrom wicia gniazdka?? 😁 Moje łóżeczko jeszcze jest u rodziców, ale czas najwyższy, żeby je przywieźć 🙂


Ojjj Kasiu gdybyś Ty wiedziała ile ja się na nie naczekałam i przez co przeszłam żeby je w końcu mieć... 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...