Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

meliska spokojnie wiadomo że masz zły humor masz prawo w tym tyg ciąży wszystko jest dozwolone
U mnie nic się też nie dzieje i siedzę w domu na tyłku i nic nie robię!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Wkurzona jestem, bo w dwóch aptekach byłam i nie ma tego syropu 😠 i tablety mam, a one g... dają.... pali mnie!!!!!!!!!!!!!! 🤨

Co prawda nie wiem co to zgaga, ale ktoś polecał wypicie szklaneczki przegotowanej wody... spróbuj i życzę, żeby Ci przeszło 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
meliska spokojnie wiadomo że masz zły humor masz prawo w tym tyg ciąży wszystko jest dozwolone
U mnie nic się też nie dzieje i siedzę w domu na tyłku i nic nie robię!!!!


Wiem Holi, że mogę mieć zły humor, ale sama się z tym źle czuję 😞
Na pocieszenie mąż nasmażył mi naleśników i aż się boję o cukier 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
meliska mozesz zjesc 2 nalesniki tylko kurcze maz twoj zrobil je z maki pszennej prawda!!! ja zjadłam 3 ale male i z maki zytniej i cukier mialam 127

No a ja wciągnęłam 6 ☺️ ☺️ z mąki pszennej, ale dla zagłuszenia wyrzutów sumienia osłodzone słodzikiem... i do tego dżemik truskawkowy... za półtorej godziny obadam to...
A teraz oprócz chandry czuję się jeszcze obżarta 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
justi699 napisał(a):
Witam Was.
Jak tam wasze samopoczucie po nocy. Czy jest tu na forum jakaś kobitka która berze fenoterol chętnie pod pytałabym czy nadal ma skurcze. U mnie to jest już tragedioza nie daję już rady w dzien to jeszcze jakoś jest bo staram się chodzić ale noce to jest już koszmar częste skurcze w górze brzucha i żeber to strasznie boli. I jeszcze mały kopie to już naprawdę jest ciężkie. Z dnia na dzień coraz gorzej. Sypiam na pół siedząco bo o jakim kolwiek leżeniu nie ma mowy. Jak to wszystko ma tak u mnie być do 26 grudnia to chyba zwariuje z bólu. O innych dolegliwościach nie piszę bo są do przejścia i norma jak na ciąże .

Hello Justi ja jestem fenoterolową mamusią. Ile już bierzesz fenoterol? Ja przez pierwsze chyba 2 tyg miałam skurcze mimo brania tego leku. Teraz też mam ale bardzo rzadko bo czasami zdarzy się może ze 3 na 10 godzin. Ile dziennie bierzesz? i do kiedy masz brać?


Katju biorę fenoterol od 26 tygodnia powód skracanie szyjki i częste i bolesne skurcze biorę ogółem 5 lub 6 tabsów na dobę wcześniej mi pomagały i nie miałam tych skurczy tak bardzo ale to co mam teraz to jakiś koszmar mój lekarz twierdzi że więcej jak 6 na dobę nie mam co brać. Najgorsze są noce bo w dzień to jeszcze daje radę. 10 grudnia mam całkiem odstawić czyli będe mieć pełny 38 tydzień zaliczony. Już bym chciała urodzić więcej chodzę bo w zasadzie jak mam leżeć i ma mnie pobolewać to już wolę chodzić zagrożenia dla dziecka już nie ma to co mi szkodzi może szybciej się urodzi. Do tego bardzo ten brzuchol mi się stawia. Napisz do kiedy ty musisz brać ten fenoterol czy może już odstawiłaś czytałam że niektóre kobitki odstawiły przed porodem ok 2 tyg a potem po terminie rodziły więc nie ma tu jakiejś reguły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi699 napisał(a):
katja26 napisał(a):
justi699 napisał(a):
Witam Was.
Jak tam wasze samopoczucie po nocy. Czy jest tu na forum jakaś kobitka która berze fenoterol chętnie pod pytałabym czy nadal ma skurcze. U mnie to jest już tragedioza nie daję już rady w dzien to jeszcze jakoś jest bo staram się chodzić ale noce to jest już koszmar częste skurcze w górze brzucha i żeber to strasznie boli. I jeszcze mały kopie to już naprawdę jest ciężkie. Z dnia na dzień coraz gorzej. Sypiam na pół siedząco bo o jakim kolwiek leżeniu nie ma mowy. Jak to wszystko ma tak u mnie być do 26 grudnia to chyba zwariuje z bólu. O innych dolegliwościach nie piszę bo są do przejścia i norma jak na ciąże .

Hello Justi ja jestem fenoterolową mamusią. Ile już bierzesz fenoterol? Ja przez pierwsze chyba 2 tyg miałam skurcze mimo brania tego leku. Teraz też mam ale bardzo rzadko bo czasami zdarzy się może ze 3 na 10 godzin. Ile dziennie bierzesz? i do kiedy masz brać?


Katju biorę fenoterol od 26 tygodnia powód skracanie szyjki i częste i bolesne skurcze biorę ogółem 5 lub 6 tabsów na dobę wcześniej mi pomagały i nie miałam tych skurczy tak bardzo ale to co mam teraz to jakiś koszmar mój lekarz twierdzi że więcej jak 6 na dobę nie mam co brać. Najgorsze są noce bo w dzień to jeszcze daje radę. 10 grudnia mam całkiem odstawić czyli będe mieć pełny 38 tydzień zaliczony. Już bym chciała urodzić więcej chodzę bo w zasadzie jak mam leżeć i ma mnie pobolewać to już wolę chodzić zagrożenia dla dziecka już nie ma to co mi szkodzi może szybciej się urodzi. Do tego bardzo ten brzuchol mi się stawia. Napisz do kiedy ty musisz brać ten fenoterol czy może już odstawiłaś czytałam że niektóre kobitki odstawiły przed porodem ok 2 tyg a potem po terminie rodziły więc nie ma tu jakiejś reguły.

Ja dziś odstawiam ( wieczorem biorę ostatnią tabletkę). Lekarz powiedział że jeśli nie urodzę do środy to mam wizytę, nie wiem jak moja szyjka wiem tylko tyle że mam rozwarcie na opuszek palca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
A ja mam dziś jakiś dół 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Łzy lecą mi jak grochy... nie wiem co się dzieje ☺️
Chciałam z małżonem do kina jechać i ku... miejsc nie ma 😠 😠 😠
To on mnie pociesza, że jutro...jutro to już może być po ptokach 😠 😠 😠
Pammat dawaj to ciacho krówkę... ale tak z pół blachy... potrzebuję jakiegoś pocieszenia...

Meliska nie załamuj się, najwyżej jutro zamiast kina będziesz mieć maleństwo a to chyba lepsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc brzuszki ja jak zwykle tylko podpisuje listę od poniedziałaku mam chore dziecko grypa żąłądkowa także piore sprzątam przebieram i tak wkółko dzisiaj zachorował drugi maskra mam taki kociokwik że nie wiem jak się na zywam po za tym ok w tygodniu planuje spakować torbę szpitalną bo jeszcze tego nie zrobiłam zresztą mam czas jestem na końcu grudniówek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamy kolejna oszustke!!! nick- love i ocia, to ta sama osoba! ta osoba siedziala na czacie od dluzszego czasu, podawaly sie za kuzynki...love niby pierwsza ciaze poronila a teraz jest w ciazy z blizniakami z terminem na marzec, a ocia ma juz 2 dzieci ( to drugie urodzila jakos 5 miesiecy temu) i tera znowu niby miala byc w ciazy ( termin na czerwiec)....mialy-miala) pozakladane konta na fb i nk specjalnie tylko dla nas, tylko nas miala w znajomych, no i zdjecia tez nie dawaly swoje.
Zenada!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
meliska napisał(a):
A ja mam dziś jakiś dół 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Łzy lecą mi jak grochy... nie wiem co się dzieje ☺️
Chciałam z małżonem do kina jechać i ku... miejsc nie ma 😠 😠 😠
To on mnie pociesza, że jutro...jutro to już może być po ptokach 😠 😠 😠
Pammat dawaj to ciacho krówkę... ale tak z pół blachy... potrzebuję jakiegoś pocieszenia...

Meliska nie załamuj się, najwyżej jutro zamiast kina będziesz mieć maleństwo a to chyba lepsze 😉

no baaaaaaaaa... 🤪 a film obejrzymy w telewizji... już we trójkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...