Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heh ciesz cie z tych skurczy ja mam na poziomie 1, 2 czasami dojdzie do 15 ! Mi polozna powiedziala ze moglam sobieblokade w glowie zrobic. Generalnie jutro jest 11 dzien po terminie wiec tak czy siak beda musieli ciaze rozwiazac do 14 dnia czyli do czwartku max. Podejrzewam jednak ze jak cos to cc zrobia mi do wtorku. Jak ta oxy nie pojdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
rety zaglądam a tu 3 bobaski jupiiiiii wanilia, Agami, Aniqa serdeczne gratulacje 😘 😘 😘
Pamm wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek 😘
Basieńka oczywiścia dla Ciebie też bo dzisiaj i nasze święto 😘
to tyle z mojej wiedzy-zaraz zabieram się za ogarnięcie chociaż części zaleglości....

u nas póki co wieeeelki kocioł -jeszcze nie zdążyłam odpocząć bo ciągle jakiś wyjazd czy goście.mieszkanko też ogarnięte-wygląda przepięknie no i pochwalić się musze -kupiliśmy nowe większe autko, brakuje mi Was dziewczyny strasznie-net nam łapie jedynie na schodach a jak wieczorem wracamy do domku to juz jestem taka padnięta ze nie chce mi sie wychodzić z laptopem ... dobra zabieram sie za czytanie-mam nadz że u Was wszystko ok a maluszki dają znać ze szykują się na świat 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzicie w domku co ja też tylko sama bo mój mąż pojechał do mojej babci i przywiezie mi zakupy!!!
Nudy ogólne i strach jakiś taki głupi!!!
Nie mamy wyjścia po prostu musimy wyprzeć nasze dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry a wiesz co ty się musiałaś zgłosić do szpitala bo byłaś tydzień po terminie tak?? czyli nie długo poleżałaś prawda to tyle dobrze!!! u nas w szpitalu to tak trzymają max 10 dni po terminie i ja muszę się zgłosić 6 grudnia i jestem cała przerażona!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helooo

PAM sto lat 😘 😘 😘 🙂 włączałam lapka z nadzieja że może Ci sie udało i jestes na prodówce 🙂 ale widocznie Konsti liczy na kawałek torta u mamy w brzuchu 🤪 🤪 mądra dziewczyna co się bedzie wyrywać 🙂

Basienki wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🙂 😘 😘 😘

u mnie poki co żadnych newsów, noc tradycyjnie z kilkoma kursami do wc..., ale tak to pewnie już musi być

no nic idę ogranąc kuchnie po obiedzie później wpadne 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pustynia tu dzisiaj!!!!!!!!!!!!!! 😲

Chery jestes mistrzem cierpliwosci 🙃 Ale w koncu zobaczysz sie ze swoja Kruszyna. 😆

Rita mam nadzieje, ze te schody, to nie gdzies na zewnatrz i nie marzniesz zagladajac na forum 😎

A ja non stop czuje sie pelna, ciagle siusiu i ... i w ogole gazowa - przepraszam, ze taki temat poruszam, ale juz mi sie wszystko nie miesci w tym brzuchu!! 🤢 Jak patrze na niego w lustrze to jakby przyklejony byl, wielka odstajaca pilka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi32 nie bój sie. Pomysl ze to lepiej ze bedziesz pod kontrola. Chyba na kazdym oddziale po terminie zapisy robia 2-3 razy dziennie do tego tyle samo albo i wiecej sprawdzaja tentno. Takze tu masz spokoj... a w domu brak ruchu dziecka przez godzine to niepotrzebny stresw szpitalu zrobia Ci ocene lozyska i wod oraz dobrostanu dzidziusia. Pierwsza oxy mnie nie bolala wrecz odnotowuje jej odwrotne dzialanie. Chodze spiaca i chce mi sie pic jakbym miala kaca. Podejrzewam ze u mnie sprawa sie rozwiaze do max 2 dni ze wzgledu na cukrzyce ciazowa. Do szpitala przyjeli mnie w osmy dzien po terminie i ordynator ciagle mowi o boshe a tjam wsistko w lesie...! W sensie rozwarcia i ulozenia Mlodego - nadal jest bardzo wysoko. I autenetycznie on tak na zarty sepleni :-P

P.s. wezce ze soba szare mydlo - zalecane do mycia sie po porodzie aaa i ciezko ponoc po zrobic dwojke wiec dobrze miec czopek glicerynowy - tak mowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie wiem lewatywa ah sama przyjemnosc ;-) haha ale wiecie co dzis slyszalam jak dziewczyna siedziala w kibelku strasznie stekala i plakala wiec potem jak bylam u Wanili to sie zapytalam i tam dziewczyna powiedziala ze warto sobie kupic by bylo lzej jak by przypilio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dziękuje dziewczyny 🙂)) teraz trzymamy z Kubuniem za was kciuki... i czekamy na rówieśników miśka ;D i bede was tu poczytywac bo moj maluch w dzien spi w nocy rządzi wiec troszke wiecej czasu w dzien jest heehe;p


Trzymajcie kciuki, trzymajcie, bo jak widzisz Agami strasznie uparte te nasze dzieciaki, conjamniej jakby jakas zmowe mialy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry czyli ty masz cukrzycę ciążową tak??? Czyli i tak miałaś fajnie nie musiałaś iść od razu do szpitala a ja muszę!!! wiem że będę pod stałą kontrolą i ktg i tętno wiem i na pewno nic złego mi się tam nie stanie ale wiesz samo to że tam musisz się wstawić!! Cóż jak już tam pójdę to na pewno wrócę z małym w nosidełku ehheh!!!!! pozostaje czekać i nie ma wyjścia!!!
COQ ja mam to samo co ty pełna zagazowana i siku co chwila i w nocy i w dzień pomijam że piję bardzo dużo bo mi się chce piszcie coś bo mi się nudzi a wtedy myślę o głupotach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz dziś mam taki dzień głupi bo znowu byłam w tym szpitalu i pójdę 6!!! nasłuchał się człowiek i masakra!!! Mam dziś gorszy dzień boję się po prostu!!! A ból musi być nieziemski bo jak dziewczyny na listopadzie pisały swoje porody to masakra!!! szok to tak jak ty miałaś gorsze dni ehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
No wlasnie wiem lewatywa ah sama przyjemnosc ;-) haha ale wiecie co dzis slyszalam jak dziewczyna siedziala w kibelku strasznie stekala i plakala wiec potem jak bylam u Wanili to sie zapytalam i tam dziewczyna powiedziala ze warto sobie kupic by bylo lzej jak by przypilio...

Ja mam kupiona i w razie czego sobie zrobie 😉 Zreszta u nas w szpitalu tez robia, ale jak ktos chce.
Ale trzeba z tym uwazac, bo jak sie oprozni jelita to przyspiesza porod, bo dziecku sie robi wiecej miejsca i szybcie schodzi w dol, ale moze to i dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie masakrycznie wkurzyłam się na męża. bo pouaktualniał mi wszystkie programy na komputerze. i przez niego teraz w przeglądarce nie mogę cofać się do poprzednich stron na forum bez przechodzenia na te strony. nie wiem czy mnie rozumiecie, ale jestem tak wściekła, że zaraz go rozszarpię chyba... bo przyjeżdża i narobi tylko bałaganu mi na komputerze..... wrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
a wiesz dziś mam taki dzień głupi bo znowu byłam w tym szpitalu i pójdę 6!!! nasłuchał się człowiek i masakra!!! Mam dziś gorszy dzień boję się po prostu!!! A ból musi być nieziemski bo jak dziewczyny na listopadzie pisały swoje porody to masakra!!! szok to tak jak ty miałaś gorsze dni ehe


Uwierz mi Holi, ze sa dni kiedy wyczekuje tego porodu, ale jak cos zczyna mocniej bolec to mysle sobie - o nie, nie teraz! 😁
I nie dziwie Ci sie tego leku..;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
no to fakt tylko że ty poczekać możesz jeszcze bo po terminie do tyg czasu masz się zgłosić a ja muszę już 6 to teraz!!!


No tak tylko nie bradzo wiem kiedy do tego szpiala sie zglosic.
Zdaje mi sie, ze lekarze za termin porodu przyjmuje koniec 40 tyg. Wczoraj natomiast dokopalam sie do pewnej strony i zrozumialam, ze tutaj koniec41 tygodnia. Wiec rozumiem teraz skad ten 13 grudnia wyliczony przez moja ginekolog, bo w memnym momencie zglupialam. Wiec czekam do 13.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...