Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w tesco jak chcecie to od dzisiaj są pieluchy tetrowe 2szt. za 2,99 zł w cenie 1 teściowa jedzie to mi kupi pare 😎
solenizantka no to wypłata jak ta lala a sny masz zarąbiste 😁
dorianna zależy bo na moją koleżankę ten olejek w ogóle nie podziałał jest po tym rozwolnienie gdzie jelita się mocno przeczyszczają i skurczy można dostać też chciałam spróbować tego ale trochę się boję szczerze mówiąc..
katja26 trzymam kciuki za Ciebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
...miałam iść prasować hahaha...taaa jasne... 🤪
Właśnie próbowałam wstać z piłki...masakra jakaś 😮 😮 😮
Ból nie z tej ziemi 😮 😮 😮
Myślę, że już prasowania nie dokończę 😎

Za bardzo sobie tylek na tej pilce wyprasowalas 😉 😜 😁
Jak masz takie bole to ten olej nie bedzie ci potrzebny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
w tesco jak chcecie to od dzisiaj są pieluchy tetrowe 2szt. za 2,99 zł w cenie 1 teściowa jedzie to mi kupi pare 😎
solenizantka no to wypłata jak ta lala a sny masz zarąbiste 😁
dorianna zależy bo na moją koleżankę ten olejek w ogóle nie podziałał jest po tym rozwolnienie gdzie jelita się mocno przeczyszczają i skurczy można dostać też chciałam spróbować tego ale trochę się boję szczerze mówiąc..
katja26 trzymam kciuki za Ciebie!

Ja tez sie troche boje, ale przeczyszczeni tez przed porodem sie przyda, wiec nie najgorzej, a jak nie zadziala to trudno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ula żeby mieć macierzyńskie musisz mieć ciągłość zwolnienia i teraz najlepiej jak byś się dowiedziała od kiedy musisz macierzyński wziąć...bo lepiej wiedzieć wcześniej bo u Ciebie to cyrki się dzieją często z tego co pamiętam 🤨
U mnie dziewczyny z kadr są bardzo w porządku i to one mi przedwczoraj powiedziały żebym zaświadczenie wzięła od lekarza z wcześniejszą datą nawet bo zwolnienie mi się już nie należy 🤔

Doriana skurczy nie mam ale tak jak pisałam ucisk na biodra czuję i mam wrażenie, że mam przepełnioną miednicę 🤢 Aż mnie rozpiera... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Ula żeby mieć macierzyńskie musisz mieć ciągłość zwolnienia i teraz najlepiej jak byś się dowiedziała od kiedy musisz macierzyński wziąć...bo lepiej wiedzieć wcześniej bo u Ciebie to cyrki się dzieją często z tego co pamiętam 🤨
U mnie dziewczyny z kadr są bardzo w porządku i to one mi przedwczoraj powiedziały żebym zaświadczenie wzięła od lekarza z wcześniejszą datą nawet bo zwolnienie mi się już nie należy 🤔

Doriana skurczy nie mam ale tak jak pisałam ucisk na biodra czuję i mam wrażenie, że mam przepełnioną miednicę 🤢 Aż mnie rozpiera... 🤢

To moze od przemeczenia i nadwyrezenia, oszczedzaj sie troche kobieto!!!
Bo jak dojda ci jeszcze skurcze to nie wytrzymasz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm...ja małego rączki czuję jak mi smyrają po biodrach normalnie 😮
Jejjj ale to dziwne uczucie 😮

Wczoraj jak mi gin na szybcika usg zrobił to właśnie mówił, że mały już się usadowił tam niziutko i rączki właśnie ma koło moich bioder...to pewnie on tak mnie rozpiera 😉
Co nie zmienia faktu, że ból jest nie do wytrzymania czasami 🤢

A Wasze maluchy "drapią" Was w miednicę 😮 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hmm...ja małego rączki czuję jak mi smyrają po biodrach normalnie 😮
Jejjj ale to dziwne uczucie 😮

Wczoraj jak mi gin na szybcika usg zrobił to właśnie mówił, że mały już się usadowił tam niziutko i rączki właśnie ma koło moich bioder...to pewnie on tak mnie rozpiera 😉
Co nie zmienia faktu, że ból jest nie do wytrzymania czasami 🤢

A Wasze maluchy "drapią" Was w miednicę 😮 ???

Ja czuje przy siedzeniu jak moj maly kila mnie w pachwinach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hmm...ja małego rączki czuję jak mi smyrają po biodrach normalnie 😮
Jejjj ale to dziwne uczucie 😮

Wczoraj jak mi gin na szybcika usg zrobił to właśnie mówił, że mały już się usadowił tam niziutko i rączki właśnie ma koło moich bioder...to pewnie on tak mnie rozpiera 😉
Co nie zmienia faktu, że ból jest nie do wytrzymania czasami 🤢

A Wasze maluchy "drapią" Was w miednicę 😮 ???


Ja od kilku dni mam coś takiego jakby się prężył i prostował nóżki 😁 Siłą próbuje, ale nie ma tak łatwo 😁:P podczas tego prężenia fajnie wygląda brzuch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
WIECIE CO WAM POWIEM ..
TO CZEKANIE MNIE DOSŁOWNIE JUŻ ROZPIERDA*A


zebys wiedziala...

u mnie wszystko jak na razie w normie, wyniki krwi transaminaz w normie 🙂 tez mam skurcze przepowiadajace- niema ich duzo ale sa 🙂 dno macicy mam obnizone 4cm ponizej wyrostka, 1cm rozwarcia, w poniedzialek mala wazyla 3kg. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
pammat napisał(a):
WIECIE CO WAM POWIEM ..
TO CZEKANIE MNIE DOSŁOWNIE JUŻ ROZPIERDA*A


zebys wiedziala...

u mnie wszystko jak na razie w normie, wyniki krwi transaminaz w normie 🙂 tez mam skurcze przepowiadajace- niema ich duzo ale sa 🙂 dno macicy mam obnizone 4cm ponizej wyrostka, 1cm rozwarcia, w poniedzialek mala wazyla 3kg. Pozdrawiam

no a ty 37 tydzień a ja tu już 40 i zaraz sobie zacznę włosy z głowy wyrywać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...